Ik wilde pampers gaan gebruiken, maar het kraambureau vertelde dat die van de etos ook heel goed zijn en als beste getest zijn...
Dat is per kindje verschillend, dus ik zou niet al te veel inslaan. Ieder kind heeft toch een andere pasvorm. Een nicht van mij had kindjes die alleen maar Pampers konden hebben, voor de rest reageerden ze overal allergisch op. Zelf gebruik ik voor de oudste Kruidvat (maat 6) en dat heeft alleen te maken met de ruimte rondom de middel, andere luiers zijn gewoon te krap. Voor de jongste gebruik ik een Duits merk.
Hier eerst kruidvat gebruikt nu over op Etos zeer tevreden over bij de kruidvat lekte ze bijna altijd door bij het poepen bij de etos niet.
Niet lachen, maar in het dagelijks gebruik heb ik voor mijn zoon wasbare luiers. Ik kwam er via dit forum achter dat mijn beeld van deze luier hopeloos verouderd was. Omdat er een inlegvel in de luier gaat heb je nooit poep in de was en na bijna 10 maanden gebruik ben ik nog steeds happy.. Alleen bij reizen gebruik ik luiers en dan is het wisselend pampers, huggies of etos en dat laat ik aan de aanbieding afhangen.
Dankjewel voor jullie antwoorden meiden! En hoeveel luiers gebruiken jullie ongeveer per dag in de eerste maanden..
Wij gebruiken ook Etos luiers. Ideaal! En het aantal per dag.. tja.. in ieder geval voor of na elke voeding.. en dan wat je soms nog tussendoor gebruikt..
Het is heel persoonlijk. Etos vind ik erg dik tussen de kleine beentjes, kruidvat erg stug. Over pampers ben ik tevreden. Meestal zo'n 7 luiers op een dag. Soms iets meer, tegenwoordig minder, omdat ik aan bzc doe.
Ik vind het ook moeilijk om in te slaan van te voren omdat ik niet weet of mijn baby allergisch is voor een bepaald merk luier.Want anders zou ik wel al wat pakken in slaan.
Die van de etos gaat om maat 4, niet om de newborn en/of andere maten. Ik heb pampers (newborn) 2 pakken op voorraad, van etos 1 en van kruitvat ook 1. Dan kunnen we straks gaan uittesten welke ons het beste bevalt!
zal idd niet teveel van een soort kopen, want het is echt even uittesten welke het beste is bij jou kleintje, hier bijvoorbeeld meerdere merken uitgetest. en de enige waarbij mijn kleine geen uitslag op zn billen krijg zijn de pampers. heb de proef verpakkingen en denk dat ik een pak 1 newborn in huis haal voor nr 2
Ik ben fan van Etos luiers! Pampers zijn ook prima hoor, maar die zijn een stuk duurder (en niet beter ofzo, vind ik)
Ik had van te voren 3 pakken newborn van kruidvat gekocht, omdat die erg goed schenen te zijn. Nu zijn ze op zich ook prima, al vind ik ze meer plastic achtig en stugger/harder aanvoelen dan bijvoorbeeld Pampers. Pampers daarentegen voelen klammer aan als ze gebruikt zijn dan de kruidvat luiers en die van Kruidvat hebben een mooi elastieken achterkant. Bij onze dochter zitten de Pampers beter, ik vind die van kruidvat te strak bij de beentjes. Dus nu ruim 2 pakken kruidvat luiers ongebruikt nog in de kast. Ik zou dus niet te veel voorraad halen, i.v.m. pasvorm en maat. Als hij/zij eenmaal geboren is kan je altijd bijhalen.
Wij zijn al maanden fan van Etos en Kruidvat. Geen Albert Heijn, deze lekten bij ons iedere ochtend door. Geen Pampers, we vinden de pasvorm echt ruk. En vooral geen Action, dat was echt de vreselijkste luier die ik ooit heb gezien. Oh, en Bumblies doet het voor dat geld ook erg goed.
Als ik het zo lees is het echt heel persoonlijk en afhankelijk van je kindje. Hier vanaf het begin pampers gebruikt, geen een andere luier kan hier tot op heden aan tippen. Af en toe probeer ik weer eens wat anders maar daar kom ik iedere keer weer snel van terug ivm doorlekken, pasvorm of huiduitslag. Bij ons 2e kindje wil ik overigens wel weer opnieuw wat andere merken gebruiken, wie weet werkt het dan wel. Pampers zijn redelijk prijzig en als andere luiers ook prima zijn scheelt dat al snel een hoop geld.
Hier kruidvat en pampers. En sindskort ook etos, zijn vernieuwd en nu stukken beter. Maar gewoon zelf testen, verschild per kindje
Wij gebruiken pampers, ook wel kruidvat luiers gebruikt maar die vind ik erg stug. Kdv gebruikt ze wel, iets vaker ongelukjes gehad dan wij thuis. Heel veel anders eigenlijk niet getest, koop de pampers altijd in de aanbieding, grote dozen bij Wehkamp of de Macro en Etos en Kruidvat hebben ook vaak goede aanbiedingen.
Hier ook wasbaar Totbots eastfits en bamboozles stretch met mother ease overbroekje en voor op reis pampers babydry ! Liefs edith