Jottum Tommy Hilfiger CKS Tumble 'n Dry Ze hebben eigenlijk altijd merkkleertjes, behalve ondergoed en maillots want daar vind ik het niet nodig voor.
Van alles eigenlijk, duurdere merken alleen in de uitverkoop. Wat dat betreft kan ik goed koopjes zoeken. Verder de standaard ketens, net waar de kleren leuk zijn op dat moment.
Ik ben niet van de dure merken, ik haal de kleding bij de C&A, Zeeman, V&D, Primark etc etc. Vind het altijd zo bullshit om te betalen voor een merkje, ik vind de kleding nou niet veel beter als je er 40 euro voor betaald ipv 10 euro ( bijvoorbeeld )
Ben zelf wel een fan van mexx en name-it. Voor mijn dochter koop ik ook graag vingino. Dit vul ik aan met zeeman, HM, v en d etc.
Voor mijn stiefdochter bijna alles bij Zarra . Ze is heel smal en dit is eigenlijk een van de enige merken die haar echt goed past. Soms ook vingino ( familie heeft winkel dus kan voor inkoop handiggggg) maar dat zijn meestal alleen rokjes jurkjes en shirts. Broeken zijn veel te groot.
Voor zoontje koop ik Vingino, Tommy Hilfiger, Tumble 'n Dry, Petrol, Salty Dog. Voor dochter: Mim Pi, Bengh, Vingino, Bomba. Maar ook Hema, H&M enz.
Voor mijn zoontje koop ik vrijwel altijd Name it. Dat zit hem gewoon goed en blijft mooi na veel wassen. Hij heeft ook wel wat shirts van Benneton en Just Small. Sinds hij maat 92 heeft shop ik ook bij de WE. Ik vind het vooral belangrijk dat het betaalbaar is en mooi blijft na veel wassen. En de pasvorm maar dat verschilt natuurlijk per kind. Ik koop alleen de rompers bij de hema, die zijn echt heel fijn. De gewone kleding daar is niet mijn smaak, dus koop ik niet.
Mini Numph Minymo Melton Danefae Name it Molo Ej Sikke Lej Hema Zeeman Mala Een aantal hiervan zijn redelijk dure merken en die koop ik meestal in de uitverkoop. Ik vind dat de kwaliteit daarvan beter is, en het is een wat originelere stijl.
Ik koop gewoon wat ik leuk vind, ongeact het merk. Is het duur en ik vind het leuk denk ik er ff over na.. Jurkjes van 100 euro zou ik echt niet kopen. Heb liever veel kleertjes dan maar een paar stellen.
Ik trek het echt niet om 30 euro voor een shirtje of 50 euro voor een broekje neer te leggen, hoe mooi ik het ook vind. Hier is het dus vooral Name It, Hema, H&M, V&D, Bakkaboe en zo heel af en toe Babyface.
IK begon met: Noppies, babyface, mexx, imps en elfs, feetje, just small Maar af en toe h&m of hema.. (meisjes zou ik wel meer non merk kopen, vind ik voor jongens gewoon niets aan) Nu ze groter zijn (1,5 en 3,5) tumble n dry, no tomatoes, scotch en schrunk, vingino (broeken), funky xs, h&m(gekleurde broeken) Ik ben wel een hele goede koopjes jager, zie snel kortingen en aanbiedingen. Nu al bv 25 of 30% korting.. Ik koop bv geen shirts boven de 25 euro, dat lukt ook met deze dure merken.. En geen broeken boven de 35 euro, heb een winkeltje hier dat al snel afprijst voor 50% (zelfs voor de online verkoop)
Van alles wat! Wb spijkerbroeken alleen Vingino. Niet omdat het duurder moet zijn maar omdat alleen deze broeken mooi zitten bij mijn oudste dochter. Verder: V&D Hema H&M Mexx Z8 Mim Pi Barbara Farber Lief!
Met name noppies (vooral als baby), gymp baby s&d le chic, jottum, mexx. En soms andere merken zoals: doerak, babyface, beebielove, vingino, retourdenim etc. Ik koop vrijwel altijd merkkleding (op ondergoed na). Dat vind ik vaak toch mooier en unieker.
Als baby droeg mijn dochter Imps en Elfs, Jottum, Burberry sd le chic, z8, Petit Bateau, mimpi en soms Hema en Hennes. Past ze helaas niet goed, is vaak te breed voor haar. Op het moment hangt haar kast voor ruim de helft vol met Bengh. Verder losse items van Bomba, Cakewalk, Vingino, Ninni Vi, en broekjes van Zara. Hema en Hennes is vaak nog breed, maar vestjes draagt ze er wel van. Voor de baby hebben we nu Burberry, Z8 en Feetje gekocht.
Heel wisselend. Afgelopen winter: Tumble 'n Dry, Wild, ByKyra, S'Oliver, Lofff, V&D, Billy & Lilly, Fransa, Retour, Paglie, LCKR, Hema. Ik vergeet er vast een paar. Nu in de kast (voor de zomer): Kidz Art, Wild, Bakkaboe, V&D, Name It, LCKR, Noppies, O'chill, Hema, Zeeman, Red (Paglie).
jack wolfskin lief dirkje mexx bfc hema v&d name it vingino gymp eigelijk koop ik wat ik leuk vind. of de broeken nu 5 euro of 50 euro kosten.
Ik ben helemaal Petit Bateau-fan, maar mijn kinderen dragen ook wel andere merken hoor, mijn jongste heeft pas van mijn vader een heel leuk jasje gekregen: van de Zeeman, en ook die draagt hij, maakt mij niet zo heel veel uit, als het maar leuk is.
Baby: mexx, Noppies, BFC, z8, Feetje, Lief! Lifestyle Dreumes/peuter: mexx, z8, Vingino (voornamelijk broeken), H&M en name-it