ik heb net een sophie de giraffe speeltje gekocht, niet een bijtring maar echt het girafje wie heeft hem ook? vinden/vonden jullie babys hem geweldig? het enige minpuntje is dat dat piepgeluid heel erg hard is maar een plakbandje erop doen vind ik gevaarlijk, kandat hard geluidje geen kwaad voor de oortjes?
Ik heb 'm ook. Vind 'm errug schattig! Maar nog niet in gebruik dus kan je er verder niets over vertellen.
Dat geluidje is hard als je er hard in knijpt hier heeft hij niet tot nauwelijks hard gepiept hij is trouwens wel ideaal met tandjes enzo
Ik heb hem ook gekocht voor onze op komst zijnde kleine, hij is zoooo leuk! Maar ook ik kan je dus ook nog niet uit ervaring vertellen hoe de kleine er op reageert, denk zelf dat het wel goed komt.
Onze dochter was weg van Sophie dus ik moet voor deze een nieuwe kopen Vooral het gevoel is blijkbaar fijn voor ze en de vlekken en zwarte ogen zien ze goed. Piepje lukt alleen als ze er mee sloeg Ik vind het een super ding (toen ik m kreeg vond ik m lelijk en erg "biologisch" maar uit eindelijk erg leuk speelgoed!)
Na zeven maanden had mijn dochter geloof ik door hoe je Sophie kon laten piepen. Daarvoor gewoon een leuk speeltje, niet geweldig, gewoon... Is ook nooit favoriet geweest, maar ze speelt er wel mee.
Hier piepte hij bij het minste of geringste al Favoriet was toen ze op handen en knieen kon zitten en Sophie achter zich had liggen, ze wiebelde dan heen en weer en duwde telkens met haar billen tegen Sophie die dan dus piepte Erop bijten heeft ze niet enorm gedaan. En ook nu loopt ze er nog vaak mee rond.
Hier zeer geliefd! Vooral nu ze tandjes krijgt/heeft! En het piepen vond dl in het begin eng, maar nu vooral heel grappig
Het was het eerste wat ik kocht toen ik een positieve test in handen had . Inmiddels heeft ze 'm af en toe beet en sabbelt ze op zijn snuit. Ik ben fan! Ik vind het er ook gewoon verantwoord uitzien... Geen knalkleuren, zacht niet-giftig materiaal, piepertje... Ja, leuk!
Ik heb er een gekregen toen mijn zoontje net geboren was. Ik dacht dat dit echt iets voor meisjes was, maar daar blijk ik helemaal naast te zitten . Mijn zoontje vindt zijn giraffe nog niet echt heel indrukwekkend.
Sophie is nog steeds erg in trek... Figuurlijk en letterlijk, want ze eet haar bijna op . Vooral de snuit en oren verdwijnen constant in haar mond.
Baby's wonen 9 mnd naast vaak hongerige maag en darmen , die hebben niet zo'n last van Sophie's piep , ze schrikken wel eens van .... Ach ja , dat zorgt dan weer voor hilarische foto momenten . Hier 19 mnd en nog steeds in love met sophie
Ik vond de oude er leuker uit zien,deze is wel zachter.mn dochter vond m vooral rond de 8, 9 maanden, leuk nu vooral als ze last van doorkomende tandjes heeft.(ze is nu 1)
Hier ook super populair geweest terwijl ik hem in het begin echt vreselijk vond . Dochter van 2,5 wordt nog steeds enthousiast als ze hem ziet liggen. Voor Beeb 2 ga ik hem zeker weer gebruiken!
Ik heb hem als kraamcadeautje gekocht.. Maar ik vind het net een hondenspeeltje . Vooralsnog zie ik de ongelooflijke aantrekkingskracht die sophietje op baby'tjes zou moeten hebben nog niet. Ik ben dan ook benieuwd wat ze er van gaan vinden!
Hebben we het hier over babyspeelgoed? Wat maalt een baby nou om jongen of meisje???? Ouders zouden daar ook niet aan horente denken! De wereld is al rolbevestigend genoeg als ze een geetje ouder worden.
hier het sophie bijtspeeltje, deze is er in de zachte versie, beetje flubberig zoals het piepspeeltje zeg maar, en een harde versie, deze is massief. Ik heb hier de massieve. Mijn zoontje gebruikte deze wel als bijt speeltje maar alle andere bijtspeeltjes gebruikte hij eigenlijk nooit, dus ook hier succes. het piepspeeltje heb ik niet, maar misschien dat ik die voor mijn dochter nog aan ga schaffen
Ze kan er zelf nog niet mee piepen maar het gebeurt wel eens dat Sophie in de verdrukking komt en piept en tot nu toe schrikt ze niet. Hier sabbelt ze op Sophie haar snuit en pakt haar bij haar nek. Naast de gewone Sophie ook de bijtring en dat is een van de weinige dingen die ze goed kan beetpakken, benieuwd of ze er straks ook op gaat kauwen. Ik las dat iemand het op een hondenspeeltje vindt lijken... mijn hond vind de piep van Sophie geweldig, als ze de kans zou krijgen zou ze er inderdaad mee spelen .