Mijn schoonouders wonen om de hoek dus zie ik regelmatig. Soms ook weken niet, dan weer een paar dagen achter elkaar. Ligt er maar net aan. Moeder zie ik 1-2x per maand? Woont een uur rijden hier vandaan dus je gaat niet 123 langs. Vader zie ik nog minder, die woont nog verder weg.
Schoonouders ongeveer 1x per maand tenzij verjaardagen van vriend's familie. Mijn ouders zie ik nooit en dat hoop ik tot in de eeuwigheid zo te houden!
Op dit moment alleen via skype.. ouders om de 3a 4 dagen, schoonouders om de 2 a 3 weken ( wij wonen zo'n 9000 km van NL verwijderd). Als we straks weer in NL wonen zien wij mijn ouders meerdere malen per week (wonen om de hoek) en schoonouders (1,5 uur rijden) meestal 2 a 3 x per maand.
Mijn ouders ongeveer eens in de 2a3 weken, we bellen wel wat vaker. Schoonouders zo min mogelijk als het aan mij ligt, maar dat is nu ongeveer een keer per maand.
Ik zie mijn ouders bijna elke dag (zn 3/4x per week). Mijn man is dol op hun en vice versa we wonen ook maar 5 min van ze af. Ik heb een hele hechte band met ze en ook doordat ik ziek ben zijn ze erg bezorgd om mij en de baby. Omdat mijn schoonouders in t buitenland wonen en wij ze max. 1 x per jaar kunnen bezoeken proberen mijn ouders dat gemis voor mijn man op te vullen, ook koken ze vaak voor ons of speciaal voor mijn man (ik eet weinig/beperkt di ngen ivm met mijn crohn) Voordat ik uit huis ging had ik overigens helemaal geen hechte band met mijn vader en nu belt hij dagelijks en is hij erg bezorgd en betrokken met mij en ook ik met hem. Mijn moeder daarin tegen was altijd al mijn soulmate en dat wordt alleen maar meer.
Mijn ouders zien we regelmatig, we wonen drie kwartier/een uur van elkaar af dus regelmatig is eens per twee à drie weken en soms wat vaker. Mijn schoonouders veel minder terwijl ze om de hoek wonen. Ik denk eens per zes à acht weken. Er is veel gebeurd.. Voor de jongens zou ik graag zien dat ze hun opa's en oma's vaker zagen. Helaas willen wij echt niet in de stad van mijn ouders wonen en zij niet hier.
wij hebben geen standaard dagen. Houden er (buiten bepaalde afspraken) niet van om aan zo iets vast te zitten. Vroeger gigen wij elke zondag naar opa en oma... zelf zou ik daar nooit aan vast willen zitten! Ik zie mijn moeder elke dinsdag (na de gym) en mn vader en moeder zaterdag (dan werkt mn vriend) en mijn s-ouders is pasen nu voor t laatst geweest.
Niemand past op maar mijn ouders iedere week wel een paar uur. Al zie ik ze ekke dag dan nog vind ik het gezellig. Schoonpa ongeveer elke elke 2 weken. Schoonma 4 x per jaar op de verjaardagen. Zij wil niet vaker. Ze heeft een vriend en daar wil ze haar tijd mee doorbrengen. Ze wil niet meer voor haar kinderen zorgen (man is ziek), laat staan op kleinkinderen passen. Ze is geen oma-oma. Dit zijn echt haar eigen woorden he... Ik vind het prima. Ze weet niet wat ze mist.
Mijn ouders zie ik wel iedere week en mijn schoonouders zeker eens per twee weken. Wij gaan naar hen en zij komen bij ons. Voordat onze dochter er was, was dat wel minder. Ik vind het super onze meid zien te genieten van het contact met opa en oma!
Mijn moeder zie ik sowieso 2 keer per week, want we tennissen en bridgen samen (jemig, dat klinkt oubollig...). Daarnaast brengen we altijd op maandag samen de dag door met de kinderen, dus de kinderen ziet ze altijd op maandagmiddag. Ik leg ze daar dan 's avonds in bed. De kinderen slapen daar ook, dus ze ziet ze dinsdagochtend ook nog (de oppas komt ze dan halen). Mijn vader is overleden. Mijn schoonouders zien we niet heel vaak, maar die wonen op 4 uur rijden hiervandaan, dus dat is wel logisch. Als we gaan (meestal om de maand, soms elke maand) dan blijven we daar wel altijd een (lang) weekend.
Mijn schoonouders zo 1x in de maand (2 maanden) mijn ouders veel minder (woon in een andere provincie) maar bel wel 1x in de week met ze. Vind t prima zo
mijn man heeft zijn ouders al uhm 15 jaar dik niet meer gezien ofzo, (krijg je er van als je tegen je zoon zegt dat je hem liever niet had willen hebben als moeder zijnde en zn pa wilde nog even zijn deel van de erfenis afpakken na de dood van zn oma waar hij grotendeels van zijn leven gewoond heeft) We weten ook niet waar ze wonen, ze weten niet eens dat hij een kind hier heeft, dus schoonouders zie ik nooit.
We zien mijn ouders wekelijks Mijn schoonmoeder ongeveer 1x in de twee weken (ze woont naast mijn ouders ) Mijn schoonvader zien we wat minder vaak, zo'n 5 keer per jaar gok ik..
M'n moeder zeker twee keer per week met sporten, en dan nog een keer koffie. M'n vader wat minder (ouders zijn gescheiden) eens per maand... Schoonouders elke zondag, af en toe nog eens koffie tussendoor.
Schoonouders en ouders zien wij 4/5 keer per week. Ze passen op, komen regelmatig op bezoek en ik loop vaak bij ze naar binnen voor iets kleins.
Vader en moeder bijna elke dag, soms ff snel, soms langer omdat mijn moeder op Beer past, 1x in de week op vrijdag komen ze standaard koffie drinken. Schoonouders haast niet. Soms 2 maanden ertussen. Laten we daar aub niet over praten, rare mensen. Manlief heeft ook absoluut geen band met zn ouders, en t boeit m ook niet of ze wel of niet komen. Mijn ouders compenseren dat dan wel weer,
Mijn moeder 5x in de week ongeveer en bellen elke dag. Mijn vader 2x in het jaar denk. Schoonmoeder op dit moment niet meer.
Ik zie mijn ouders geregeld, meestal om de dag, en anders bel ik altijd even elke dag! Mijn schoonouders zie ik wat minder vaak, maar zo over het algemeen toch 1x per week. Soms kan mijn sm wat jaloers zijn, maar daar ben ik ondertussen al aangewend.
Schoonouders gemiddeld 3x per week. Elke zondagavond of middag brengen wij, of halen zij onze dochter op om maandag op te passen. Die maandag brengen zij of halen wij haar weer op. Soms zien we elkaar nog een extra keer. Ze belt wél elke dag........ Mijn ouders wonen hier verder vandaan, die proberen er toch eens in de 3 of 4 weekenden een hele dag te bezoeken of zij ons. Gaan nu binnenkort met mijn ouders ook een week op vakantie. Even wat tijd inhalen
Wij gaan minimaal 1 x per week, soms als ik zin heb ga ik doordeweeks ook nog eens even lang. Hun komen trouwens nooit.