Ach nee toch wat moeten jullie veel doorstaan!! Brok in mijn keel... Hoop dat de medicijnen heel snel gaan werken! Hou vol Vienna! Sterkte voor papa en mama
Kwam even kijken of er al weer nieuws was... wat vreselijk wat jullie nu mee moeten maken. Kan alleen al wel huilen als ik het lees, ik denk aan jullie. Zet hem op meisje, heeeel veel sterkte voor jullie allemaal!
Kippenvel. Wat jullie kleine meisje nu allemaal al moet doorstaan. Zo oneerlijk. Ik duim voor jullie. Heel veel sterkte en beterschap.
Medicijnen slaan nog niet aan.. En..Misschien heeft ze hersen beschadiging.. Haar linker arm doet niks meer.. Haar linkerbeen beweegt wel,maar minder dan rechts. Het kan ook door medicijnen komen ..Maar waarschijnlijk hersen beschadiging. Ze is nu te ziek om ct scan te maken. Zodra dst kan doen ze dat gelijk
wat een ellende meid Ik hoop zo vreselijk dat de medicijnen snel aan slaan, en ze geen hersenbeschadiging heeft. Hierbij een kaarsje voor jullie opgestoken. Heel veel sterkte!!
Wat een nachtmerrie meis! Heel veel sterkte voor jou en je familie en in het bijzonder natuurlijk voor jullie kleine vechter. Ik duim zo dat er snel positiever nieuws komt, de medicijnen aan gaan slaan en ze er bovenop komt!
Oo niet nog meer om te dragen..... Sla aan medicijnen.. hopelijk is er een andere reden dat haar linkerarmpje het niet doet.. meiske vecht vecht.. schimmel sodemieter op.
Jullie meisje (en jullie!) heeft al zoveel moeten doorstaan. Dit moet echt goed komen. Het mag niet anders zijn! Vecht meisje, zet hem op!