hey dames, ik heb toch een vraagje en ben benieuwd naar jullie verhalen en meningen Onze kleine meid woog met 11maandjes 7225gr en was 69cm, erg groot is ze dus niet, nu word ze maandag 1jaar!! maaaar nu hoor ik dat ze dan overmogen op normale melk ipv opvolgmelk enz doordat ze zo klein is twijfel ik enorm wat we moeten doen, overgaan op normale melk, met opvolgmelk doorgaan of misschien combineren??? Bij het CB voel ik me niet altijd serieus genomen vandaar dat ik de vraag hier stel, omdat ik graag echte verhalen en meningen hoor
Is ze verder goed gezond? Komen er allergieen in de familie voor? Als ze goed gezond is en er geen allergieen spelen, zou ik gewoon op gewone koemelk overgaan, opvolgmelk lijkt me dan niet zoveel toevoegen meer.
Zover wij weten is ze gewoon gezond en allergie vrij maaar ben ze bang dat als we overgaan op normale melk de groei nog minder word vandaar de vraag
Zou juist denken als je nu volle producten als volle melk etc kunt geven dit haar groei juist kan bevorderen. Maar ik heb in elk geval nooit de uitzondering gehoord dat als je kind klein is je niet gewoon de normale dingen kunt volgen als wat ze mogen eten etc.
Rozemarijke, ze zakt wel af, maar CB vind het tot nu toe niks zorgwekkends ofzo Boordevol, het is ook niet dat ze het niet zou mogen denk ik, vroeg me meer af wat handiger is, waar ze het beter op zou gaan doen maaar jij denkt dus aan Volle melk gewoon??
Ik persoonlijk zou dreumesmelk geven. Volgens mij zit daar net wat meer voedingstoffen in. Ik zit nu ook te twijfelen. Dochter was gemiddeld maar nu zal ze een stuk omlaag zijn met gewicht.
dat idee had ik inderdaad ook, ik dacht ook dat dat meer/andere voedingstoffen in zitten ik vind het maar lastig hihihi wanneer ga je weer wegen met haar?? denk wel dat ze inderdaad wat lichter zal zijn of in ieder geval niet aangekomen zal zijn
Ja aangekomen kan niet . Donderdag 9 kilo en sinds zondag ziek haha. Weet niet wanneer ik met dr ga wegen. Denk niet dat ik het ga doen. Ik ga gewoon rond haar verjaardag beginnen met dreumesmelk en zodra ze weer eten binnenhoudt wat extra pap aanbieden en volle dingen. Nu kreeg ze niks op brood maar ik ga er maar een lekkere laag boter op doen.
mijn meisje is ook altijd heel licht geweest. Nu 2 jaar en net 10 kilo. Ik ben na het stoppen met bv toen ze tien maanden was meteen overgegeaan op gewone melk omdat dreumesmelk en opvolgmelk een zoete smaak heeft en ik.wilde dat ze gewone melk zou leren drinken. Zag op mijn werk destijds vaak ddat kinderen die lang opvolg en dreumesmelk kregen slecht gewone melk gingen drinken omdat dat niet zoet smaakt. Ben begonnen met volle producten maar dat verdraagt het maagje van mijn dochter niet. Nu gewoon halfvol en dat gaat prima vanaf dag 1.
Mijn meisje is gemiddeld maar krijgt nog steeds 's ochtends en 's avonds opvolgmelk Niks mis mee om dat te geven
Mijn zoontje is ook een ukkie. 14 maanden 74 cm en 8,2 kg. Ik geef wel opvolgmelk omdat ik altijd denk dat daar toch meer voedingsstoffen en vitamine in zitten. Wij drinken zelf ook weinig melk. Wel optimel maar dat krijgt hij niet.
Ooh hier drinkt ze wel gewone melk al geoefend met dr. Maar je kan ook evt combineren toch ? In de ochtend bijv gewone melk en de rest dreumes/opvolgmelk of in de avond ofzo.
Onze diëtiste adviseerde inderdaad opvolgmelk ipv gewone melk, omdat daar meer voedingsstoffen in zitten... Bij n heel kleine baby/ dreumes met groei achterstand. Inmiddels bijna 2 en krijgt ze gewone melk.
Hier krijgt ze sonde voedingen uit een flesje. Nutrinidrink 2 flesjes op een dag en 1 flesje yogolino granendrink om aan te komen. Geef geen gewone melk omdat ze dan blijft spugen. Ze houdt vanaf gisteren gelukkig weer alles binnen. Ze heeft 1,5 week buikgriep gehad en is 1,7 kilo afgevallen Woog 2 dagen terug nog maar 8,1 kilo en is daarbij 92,5 cm lang. Ze moet echt snel weer terug naar haar oudere gewicht en het liefst daar nog dik 2 kilo bij. Ze heeft nu 4 kilo ondergewicht en dat is erg veel voor een 16 mnd oude meisje.
Hoi, Zelf heb ik ook een klein dun ventje, hier op het cb adviseerden ze om nog even door te gaan met de opvolgmelk omdat daar net iets meer voedingsstoffen en vitamines in zitten dan gewone melk. Ik combineerde dit met gewone melk, smorgens en savonds kreeg hij dan opvolgmelk en een aantal lepels pap erin, net zodat hij het nog net kon drinken. En smiddags gewone melk. (En dan ook lekker makkelijk met de fles, met een papspeen..., vond het belangrijker dat ze de voedingsstoffen binnenkrijgen dan dat ze uit een beker dronken met 1 jaar, met bijna 2 kan hij nu trouwens prima zonder knoeien uit een beker en rietje drinken, dus niks mis met zijnmondmoteriek) Nu met bijna 2 krijgt hij alleen nog gewone melk (naast thee, water, sap en limonade) bij mijn dochter heb ik hetzelfde gedaan en eigenlijk heb ik nooit problemen gehad dat ze de melk niet lusten. Ik zou dus ook lekker doorgaan met de opvolgmelk, met af en toe gewone melk en met 14/18 maanden weer eens kijken hoe het gaat met de groei / gewicht.
Hier nooit geen voedings advies gehad. Dus over gegaan op volle producten. Maar ik heb ook nooit geen opvolgmelk gegeven. De jongste is een kleintje maar niemand die er iets over zegt. Het hoort bij het kind. Klein maar enorm pittig hahaha. Bijna 2 9850 gram en 78 cm.
misschien ook pap gaan geven met opvolgmelk en dan eventueel ook gewoon tussendoor een glaasje gewone melk?Dan kan ze aan beide wennen?
Lekker opvolgmelk blijven geven Daar zit naar mijn mening meer in het ligt er wel aan hoe ze eet eet ze gewoon haar brood en fruit en groente goed kun je er over twijfelen maar zolang ze niet dik zijn is het toch zoiezo geen probleem. Groetjes kim
Wij heben to ongeveer 1,5 jaar opvolgmelk gegeven en daarna naar volle melk overgestapt. dreumes en peutermelk zit toegevoegde suiker in wat het een zoete smaak geeft en dan lusten ze vaak geen gewone melk meer. in vole mlek zit alleen de van nature aanwezige melksuiker. wij geven nog steeds pap en kwark ivm weigeren van brood. wel wordt inderdaad aangeraden om dan een bordje pap te geven