Hoi allemaal, ik ben opzoek naar een nieuwe salontafel en bijzettafel. Nu heb ik op home24.nl gewoon DE salontafel en DE bijzettafel gevonden wie ik heeeeeeel graag wil gaan bestellen!!! Nu... Hebben zij geen keurmerk. Wel kamer van koophandel nr is dat goed? Of zegt dat niet veel? Heb een beetje gegoogled op reviews en ervaringen maar bij de een gaat het goed en de ander niet. Ik wil het echt zooo graag, heb al gekeken of het ergens anders te verkrijgen is maar nee. Hebben jullie ervaringen met deze winkel?
Ik hou er niet van als ik ze niet kan bellen en ook geen adres kan vinden. Maar dat is mijn mening geen ervaring met ze. groetjes kim
Ja het is van te voren betalen, kan ook geen telefoon nr vinden adres is in duitsland. Denk dat ik het maar niet doe echt jammer, heb een mailtje gestuurd of ik het onder rembours kan bestellen. Maar dat kan denk ik niet.
Schijnt een Duits zusje van Zalando te zijn? Qua opmaak site ed, zou dat wel kunnen kloppen... http://affiliate.fp-commerce.de/nl/21062012_Persbericht_Online_woonwinkel_Home24_ontketent_ook_meubelrevolutie_in_Nederland Je kan met je creditcard betalen, dus dan ben je toch een soort van verzekerd als het mis gaat? En slechte reviews zijn van toen het bedrijf net opgestart was, laatste zijn allemaal wel positief. S6!