FB is idd makkkelijker bij te houden hihi. maar dropje al water gebroken jeetje mina wat bevalt iedereen vroeg zeg van de mei mamas! hopelijk kan beebje nog even blijven zitten maar het klinkt alsof je snel mama wordt!!
Wat spannend! Dropje zo dat gaat opeens snel bij je! Spannend zeg. Was het al eerder aan het rommelen bij je? Of zijn je vliezen zonder dat je het verwachte gebroken? Mvd, hoe is het bij jou? Jij houdt het ook al zo spannend.. Love, ik zal snel eens kijken naar de kleertjes. Vandaag een ralax dagje ingepland. Gisteren bruiluift feest gehad. Had opeens zo veel energie dat wek zelfs tot het einde zijn gebleven, nog lekker wat gedanst en heel gezellig met alle vrienden kunnen praten. Heb er van genoten. Met afwissellend zitten, staan was het heel goed te doen. Gisteren bij gyn geweest, alles was goed, ligt nog in stuit, maar dat was natuurlijk geen verassing. Nog even alles doorgenomen, betreft de bevalling. Ze hebben daar veel ervaring met stuitbevallingen. Ze zijn wel heel streng. Als het niet snel genoeg gaat, niet goed vordert, wordt het snel een sectio. 50 procent slagingskans heb ik. Mijn lichaam moet het echt zelf gaan oppakken, dus wordt niet ingeleidt, krijg geen weeen opwekkers (alleen helemaal op het eind misschien), zo kunnen ze goed volgen hoe het verloopt. Hou nu met beide rekening, dan zal het me niet zo overvallen. En nu hopen dat de baby de komende twee weken gaat komen. Fijne dag allemaal, geniet van het zonnetje! Doemaar, hoe is om Lonneke thuis te hebben? Hoe gaat het met jullie?
Update: sinds gisteravond weeen, vannacht weenstorm 6uur lang Kging dood: 3-4cm dus gesmeekt om ruggenprik Die heb ik nu incl weeenopwekkers helaas nog maar 5 cm maar de baby wil in ieder geval niet langer wachten! Had geen heftif gerommel eigenlijk, vliezen spontaan gebroken en toen langszaamaan weeeen! Nu dus bijna 2 dagen bezig lang leve ruggenprik!
ja heb nu verlof... bizar... voelt als vakantie, zeker met dit weer... komende week allerlei dingen gepland... wat moet ik anders met de vrije tijd??? controle was wederom goed en.... gewicht... -0,5kg langzaam kom ik een beetje aan... gisteren kennis gemaakt met de kraamhulp... lieve, zachte vrouw... dat gaat goed komen mijn beebje mag nog een paar weken blijven zitten hoor... eerst van mijn verlof genieten... hopelijk wordt mij dat gegund door beebje...
He meiden, leuk dat veel van jullie nu ook op fb zitten. Wat een spanning, dropje gewoon al aan het bevallen, de mei babies hebben haast! hier even spannende dagen gehad met hoop gerommel en gister aan ctg en check op verloskamers gehad ivm veel te hoge bloeddruk. Urine en bloed waren prima, dus toen bloeddruk ook iets zakte, vlug naar huis. Rommel wel, maar begreep dat dat bij tweede heeeel lang kan duren. Voel me inmiddels wel stuk beter, want was echt 3 dagen beroerd.. Doemaar, heerlikk dat lonneke thuis is! Sas, rustig aan, alle respect hoor met 2 van die smurfjes thuis. Linda, geniet van het kamperen, volgende vakantie heb je er een kleintje bij! Appeltje, heerlijk dat je verlof hebt, het weer zit in ieder geval mee! Djtje, lekker nog ff met de voetjes van de vloer geweest! Bikkel. Mamavand, rustig aan meis! Ga maar even de tafel dekken hier, vanavond lekker avondje bankhangen en filmpje kijken.
dropje hopelijk heb je inmiddels je kleintje in de armen.. jeetje wat een haast hebben alle babies idd!
Idd hoe is het net dropje? Hier bloedverlies gestopt maar wel veel waterige afscheiding weet niet wat dat betekend we wachten het maar af! Verder harde buiken die komen en gaan verder gaat het goed!
Dropje gefeliciteerd,ik hoop dat met moeder en kind alles goed is! Mamavand,jij houd het ook spannend zeg.
meld me ook weer even.... Lonneke doet het fantastisch, zit sinds gisteren weer boven dr geboorte gewicht. dus die mag ik snachts door laten slapen, wel mx 6 uur, maar ja het mag hahaha. ik moet het wel rustig aandoen want mn bd was nog aan de hoge kant, maar ja dat doe ik dan ook wel... behalve gisteren, sh*tload bezoek gehad was eigenlijk teveel van goede.. maar ja hoort erbij de belangstelling is enorm... maar ja dat komt ook door het verleden. sm komt niet want wil mij niet zien en wordt woensdag bestraald.... tja wel op een terrasje kunnen zitten maar niet je kleinkind willen zien omdat ze een hekel heeft aan mij... tja.... dat contact zal dan gauw weer over zijn. @dropje gefeliciteerd @mamavand, tja jij houd de spanning er ook goed in nou ga naar buiten toe, tis lekker en wij gaan bbq-en strax... lekkerrrr
Meiden ff snel! Gisteren om 21.23 bevallen van j.esse p.epijn! 2850 en 46 cm Met 36,5 week Bevalling heeft van eerste wee tot geboorte 2,5 dag geduurd Het was bijna n spoedkeizersnee maar het is me gelukt! Na 40 min persen was hij er! Een sterrekijker Ben nog in zkh zodra de voedingen goed gaan mag hij mee naar huis Vande week stuur ik jullie t hele verhaal
Dropje gefeliciteerd meid, en wat een leuke naam! Wij hadden hem ook op het lijstje Jesse! Lekker stoer!! Ik hoop dat hij snel mee naar huis mag!
Jeej, dropje is bevallen. Nogmaals gefeliciteerd meid! Pittig hoor zo'n lange bevalling, wat een bikkel ben jij. @doemaar, wat een heks is die sm van jou, ongekend gewoon. Doe je rustig aan? @mamavand, hou je het goed in de gaten, is het geen vruchtwater wat je verliest? Hier vandaag heerlijk vh zonnetje genoten, ben gewoon verbrand!
mamavand jij maakt het wel spannend iedere x zeg!!! doemaar fijn dat alles goed gaat!! en fijn dat je haar mag door laten slapen...dit doet ze ook?? hier toch echt nog en nachtvoeding ondanks ze nu bijna 3 kg wegen dropje van harte meid!!!