Welke winkel vinden jullie het fijnst qua assortiment, prijs, service etc? En waarom? Mag ook een andere zijn dan Prenatal of Babydump. Ik ben zelf alleen nog bij Prenatal warenhuis geweest, maar vond de keus aan kamers niet zo (qua hoeveelheid).
Ik vind prenatal sowieso weinig aan. Verder ben ik alleen bij Babypark geweest, die vond ik wel leuker/mooier dan Prenatal. Maar ben niet zo'n expert dus
Babydump heeft zeker de meeste keuze in Groningen. Maar vind je ook dat ze een betere service hebben? Wij waren laatst in alle 3 de babyzaken (Prenatal, Babyplanet en Babydump) en alleen bij de Babyplanet werden we aangesproken of ze ons konden helpen. Deze winkel kwam op mij wat positiever over.
Wij hebben de babykamer en de kinderwagen en de box uitgekozen bij van asten babystore is een fijne winkel met veel keus en goede service. Heb er alles op bestelling staan en komen het 2 maanden van te voren bij ons thuis bezorgen altijd fijn.
babydump!!! fijne winkel goede service tja dat is waar je van houdt ik loop altijd gelijk een winkel uit als ze gelijk op me af komen. Spreek liever iemand aan als ik wat wil weten.
We hadden dat babydump gelijk en kregen ook koffie aangeboden. Bij babyplanet duurde het even voor er iemand kwam. bij prenatal moet je er altijd om vragen dat vind ik irritant. Ze willen toch wat verkopen dan moet je ook je hulp aanbieden. met prenatal groningen sowieso mindere ervaring met bestellen de service erbij.
Ik vind babydump erg fijn! Heel fijne service, aardige medewerkers. Ik heb ooit eens een box, die al in elkaar was gezet, teruggebracht omdat ik toch liever een iets stevigere wilde... De onderdeeltjes had ik in een diepvrieszakje gedaan. Was geen enkel probleem om 'm te ruilen!! En ook had ik een keer in de winkel een draagdoek besteld... Ik wilde 'm eigenlijk direct omdat ik hem vlug nodig had, maar hij was helaas met levertijd. Toen spiekte ik even bij prenatal en daar hadden ze hem zowaar. Ik ben toen teruggelopen naar babydump en heb de bestelling geannuleerd met de mededeling dat ik hem had gekocht elders. Ze gaf me groot gelijk en annuleerde zonder commentaar de draagdoek. De winkels ogen wat kaal en 'goedkoop', maar ik zweer erbij... Bij hoge uitzondering haal ik iets bij een andere babywinkel. Het gros komt bij babydump vandaan.
Inmiddels bij de babydump Almere en Utrecht geweest, prenetal Almere (doemere) en Amersfoort (bij de ikea) geweest en bij babypark gouda. Ik moet zeggen dat ik de babydump qua prijs het prettigste vind. Omdat we alles (kamer en wagen) tegelijk bestelde kregen we veel korting. Bij de babypark hebben ze ook showroom modellen, maar dat vond ik zwaar tegen vallen. Nog hoge prijzen en wel veel beschadigingen.... Prentatal Amersfoort was mooi, maar ik vind alles daar best duur. Almere was niet veel, wel veel zwangerschapskleding in de opruiming Verder geen winkels bezocht, maar aantal kamers bij prenatal is minimaal. Bij babydump is redelijk....maar echt niet alles. Op de site van babypark staat goed wat ze op welke lokatie hebben.
Hier 9 van de 10 keer babypark. Mooi, overzichtelijk, goede service en belangrijker nog ze verkopen er vooral de merken die ik graag heb. Babydump en Prenatal ben ik echt geen fan van.
Ik ben zeer tevreden over babydump groningen. Er werd koffie aangeboden. Ze willen je graag helpen maar als je alleen wil kijken vinden ze het ook geen probleem. maar Heel eerlijk, vind Ik het ook wel fijn om de meeste spulletjes gewoon via internet te bestellen.
Zeer tevreden over babydump. Babypark en prenatal bevielen minder qua service en vriendelijkheid van het personeel (wel meer keuze in de winkel van babypark). Bij babydump veel kortingen gehad, ook nog naderhand een aantal keren iets teruggestort gekregen omdat er nog een actie bij een andere winkel kwam tijdens mijn zwangerschap. Ruilen geen probleem en het personeel vond ik zeer vriendelijk (op 1 meneer na) bij de babydump winkels waar ik geweest ben en tot nu toe tref ik zelden vriendelijk personeel bij prenatal. Prijzen liggen vaak veel hoger bij prenatal en vaak moest ik ook nog verzendkosten betalen als ik iets wilde bestellen. Ik wordt er trouwens enorm nerveus van als er meteen mensen om me heen staan te springen in een winkel, wel vind ik het prettig een vraag te kunnen stellen als ik die heb .
Babydump! De prenatal vind ik vreselijk.. gaat zo vaak iets mis.. met bestellingen in de winkel, de webshop, prijzen in de winkel etc. Heb er altijd wel wat. Babydump nooit problemen mee gehad, daarbij is babydump vaak goeder. Bestellingen bij babydump ook veeeel sneller
ik vind het beide leuke winkels alleen bij babydump niet voor kleren, weinig keus hier en alles wat ik mooi vond was maar tot maat 62 en ik had 68 nodig, wel een leuk petje gescoord vandaag, + zomerslaapzakje en zonneparaplu voor de wandelwagen voor maar 10euro, de paraplu he niet alles in totaal 10 euro haha
De babydump in eindhoven vind ik echt een hele fijn winkel, super service. Prenatal daarintegen... Personeel hier is niet echt je-van-het en het assortiment vind ik ook tegenvallen.
Wij zijn in de prenatal van amsterdam zo en almere geweest, de babydump van beverwijk en almere en babypark wormerveer. Wij waren verreweg het meeste fan van de babypark. Het is de grootste babywinkel van europa? Zeggen ze 13.000 vierkante meter iig en heel veel uitgestalde babykamers. Het lijkt net de Ikea wel maar dan voor baby's Genoeg parkeerplaatsen en een restaurant zat er ook in.
Wij zijn bij Babydump, Prenatal en Babypark geweest... Vooral Babypark vond ik behoorlijk duur! Prenatal had weinig keuze in kamers.. We hebben uiteindelijk onze kamer bij een speciaalzaak gekocht maar de kinderwagen bij de Babydump. Prima geholpen en meermaals gewezen op de laagste prijsgarantie en daar ook gretig gebruik van gemaakt. Zag onze kinderwagen (Joolz Day Earth) bij de speciaalzaak waar we het kamertje kochten vele malen voordeliger vanwege een paasaanbieding. Ik heb het op de mail naar de Babydump gezet en kreeg uiteindelijk ook die prijs.. Dat scheelde maar liefst 150,-! Nogal de moeite dacht ik zo.. En dus nog steeds tevreden over de service daar Wel zelf opletten en regelmatig het internet afstruinen of je kamer/kinderwagen elders voordeliger te krijgen is natuurlijk! Veel succes!
Ik vind het Babypark (Kesteren) de mooiste winkel (maar het onvriendelijkste personeel). Bij de Prenatal (Apeldoorn en Arnhem/Elst) komen we voor de kleine dingetjes en soms de aanbiedingen en bij de Babydump (Veenendaal) komen we eigenlijk bijna wel bij elke grotere aankoop. Vindt het een prettige winkel met vriendelijk personeel en een ruim assortiment.