Mijn Angel J*...nog geen 17 maandjes mogen worden

Discussie in 'Vlinder kinderen' gestart door Jaytje, 11 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jaytje

    Jaytje Lid

    11 jan 2013
    77
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mamaenmini, wat fijn dat je het verhaal gelezen hebt en meeleest.

    Als verhalen niet naar boven gehaald en of verteld worden of op i-net e.d. kan men er ook niks mee. Dit is iets wat een meneer vd inspectie ook tegen mij gezegd had tijdens het gesprek! Als men niks zegt weten zij ook van niks, ozo waar!!!

    Ik hoef geen gelijk van jullie, want wat ik weet is uit eigen ervaring helaas..

    Zorg goed voor jullie kindjes gaat dit boven wat jij of jullie als ouders kunnen doen raadpleeg een arts en zegt je gevoel dat het erger is VOLG DIE DAN! Beter 1 keer teveel dan TE WEINIG specialistische hulp!
     
  2. Jaytje

    Jaytje Lid

    11 jan 2013
    77
    0
    0
    NULL
    NULL
    ...een dag die niet zo hoort te zijn zonder jou lieve J*...

    Vorig jaar kreeg Mama van jou een waaier met jou handafdrukjes erop, die je op de KDV gemaakt had. Wat werd ik verwend en nu...Moederdag zonder jou...kom je vandaag 'even langs bij ons'..?

    Ik mis je zo ik mis je meer en meer...het is alweer een half jaar zonder jou..ppfff...
     
  3. Jaytje

    Jaytje Lid

    11 jan 2013
    77
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn skattie ik mis je zoooooo erg!!!

    Hoeveel meer symptomen had jij nu moeten hebben gehad, voordat de HA de ernst zou inzien..??

    Hij heeft het in zijn verslag/doktersjournaal over dat hij na langdurig en uitgebreid onderzoek GEEN ALARMSYMPTOMEN heeft waargenomen..??!! Je had niet overgegeven...nee moest dat dan?!
    Je was niet slap maar krachtig.. Ja en..??
    Ja zag er niet grauw uit..NEE MOEST dat dan..??

    Hij heeft het over een 'paar' petechiën...WTF..je gehele rechter gedeelte zat eronder en in je liesje..!!!

    Ik heb altijd geleerd dat een paar, er 2 zijn!!

    Hij heeft het erover dat hij nadrukkelijk gezegd heeft tegen mij dat als jij zou verslechteren ik dit aan hem teug moest koppelen en of SEH moest gaan!

    Mijn GOD jij sliep omdat je niet meer spugen moest en je rustig door kon slapen! Je was al ruim een week ziek!!

    Maar natuurlijk afschuiven op mij, mij verwijten maken!!

    Dat zeiden ze van de inspectie ook!!

    De HA schrijft ook dat ik ws jou niet goed kon observeren vanwege de drukte van de verhuizing..HUH..ja vandaar dat ik aan de bel getrokken had zeker!! Daarbij zouden we de laatste dingen ong 2 dagen voor de verhuizing naar beneden halen. Zodat jij er geen spulletjes van de keuken o.a. eruit zou halen.

    De wasmachine en droger stonden nog boven een bureau van je zus, mijn 2 -persoons bed, wat matrassen, mijn kledingkast en die van je zus. Jouw ledikantje waar je nooit in geslapen hebt.

    AND THAT'S IT!!!

    Daarbij heeft dat helemaal niks te maken met het feit waarvoor ik bij de HA ging met jou die ochtend!!!

    Ook stond er in zijn verslag dat hij zich afvroeg, of hij ons terug had moeten bellen, en of hij lab had moeten doen. JA KL**tzak, DENK
    NA!!!

    ALLES ACHTERAF!!!

    Er stond nog meer ONZIN IN!!!

    Hij HAD zoveel ander opties: overleg plegen met collega, bellen met een KA in het ZH, bloedonderzoek laten doen.

    AFSTREPEN VAN DE MOGELIJKHEDEN EN ONDERZOEKEN WAT JIJ DAN WEL HAD!!!

    Hij heeft MAMA ook niet verteld waar die plekjes dan vandaan konden komen. Hij heeft jou niet op je beentjes laten staan!!!

    En nog meer ONZIN stond er in zijn verslag!!!

    En Domperidon geef je niet zomaar aan baby's/ peuters van die leeftijd!

    Was nog in het nieuws het kan een hartstilstand veroorzaken!!

    Ik geloof niet dat het toeval is dat het in het nieuws kwam, ook zoals dat er meer openheid MOET KOMEN in de Medische MISSERS!!!

    J* ik hoop echt dat de zaak goed afgerond wordt...dat is mijn wens...

    Het liefst WENS IK JOU TERUG HIER BIJ ONS..maar weet dat dat niet mogelijk is...
     
  4. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.747
    1.073
    113
    Sterkte meis! Vandaag een dag waarin je je kleine knapperd extra hard mist.. En toch is het Moederdag ook voor jou, want als was het veel te kort je was ZIJN moeder en bent dat nog steeds! Heeft je andere kindje je wel een beetje in de watten gelegd vandaag?
     
  5. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    7 dec 2008
    2.303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    Extra knuffel voor jou vandaag
     
  6. Bajou

    Bajou Fanatiek lid

    10 feb 2009
    4.599
    1
    0
    België
    Ik wilde vandaag eens extra stil staan... bij de mama's met verdriet. Dit wens je niemand toe... heel veel moed.

    En je schrijft daar ergens een gouden zin; Mama-instinct gaat boven àlles!!
     
  7. Ervaren mama

    Ervaren mama Actief lid

    22 sep 2012
    194
    0
    0
    Gelderland
    #167 Ervaren mama, 13 mei 2013
    Laatst bewerkt: 13 mei 2013
    Hoi Lieverd,

    Wat een verdriet! Weet niet zo goed wat ik schrijven moet.. Ik weet hoe jij je voelt? Nee, dat weet ik niet, 15 jaar geleden mocht ik mijn zoontje bij me houden, na een gevecht voor zijn leventje.. Ook ik was naar de HA gegaan, zelfde symptomen als jouw zoontje, ik liet me weg sturen met de mededeling dat ik op het afweersysteem moest vertrouwen, ik was nog erg jong en nam het voor lief, totdat het moment kwam dat ik hem niet meer mocht optillen, hij schreeuwde het uit. Ik heb mijn moeder gebeld, die is meteen gekomen, en heeft letterlijk de HA bedreigd, die kwam toen en de film ging draaien, ambulance, Zhuis, opname etc.. Het ging zo snel dat ik amper besefte wat er gebeurde..

    Ik wil je heel veel kracht toe wensen, en ook ik zou gestreden hebben tot ik er bij neer zou vallen! Ze zijn arts, en hebben gestudeerd ( even kortzichtig, i know) van onze belasting centjes, krijgen een riant salaris van onze premie's.. Dan mag je toch verwachten dat ze alles zullen doen wat in hun vermogen ligt, en niet in een rapport schrijven dat moeder door een verhuizing niet goed op haar kind kon letten! Terwijl hij je naar het zhuis had moeten sturen!! Iedere moeder weet instinctief dat er iets fout is, en helaas zijn we dan aan een arts overgeleverd, als hij nee zegt en je weer naar huis stuurt ben je gewoon klaar!

    Nogmaals heel veel kracht en liefde gewenst voor jou en je andere kinderen.
     
  8. Jaytje

    Jaytje Lid

    11 jan 2013
    77
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lieve Meiden dank dank dank voor jullie berichtjes!

    Doet me goed echt waar!

    Gisteren was een rare dag niks gedaan maar zo raar...

    Mijn Dochter was er voor mij ze kent me door en door..ze is bijna 15 Jaar!

    Ze liet me gaan ik liet haar gaan maar bobanal waren er voor elkaar, ik kreeg heel veel aandacht van haar knufffels en kusjes. Erg aanhankelijk en lichamelijk.

    Ik was er wel en niet voor haar...en zij voor mij...

    Ik weet niet meer wie het poste maar wat een verhaal ook zo kort maar zo duidelijk. Dat er weer eens een arts niet goed luisterd! Zich bemoeit met andere zaken zoals leeftijd waar gaat het hierom!!

    Deze bemoeit zich in zijn dokters journaal met mijn verhuizing!!!

    Precies zoals iemand al zei van ons belastingcenten..en nog doen menig artsen niet waarvoor ze geleerd hebben!!!

    'Domme pech' zei hij nog die dag. NOU dIT is geen DOMME PECH MEER HOOR! We hebben het hier over een HALVE DAG waarin er gevochten kon worden voor J* zijn leventje!

    Ik ben toch erg 'blij' dat er ook veel artsen zijn die wel alert zijn en als ze het vertrouwen of geen goed diagnose en of focus kunnen stellen, de ouders door sturen.

    Al is het maar uit voorzorg!

    En ja BLIJF VERTROUWEN OP JULLIE INSTINCT MAMA's or Mama's to be..!

    De eerste Moederdag zonder J* is voorbij...geen knutsels.. geen gezelligheid..
     
  9. Versluis

    Versluis Fanatiek lid

    10 jul 2011
    1.924
    0
    0
    Filiaalmanager
    Zeeland
    Ik kom eigenlijk heel toevallig je topic tegen en heb het met tranen in mijn ogen gelezen. Wat een verschrikkelijke nachtmerrie!!!!! En wat weet je het treffend neer te zetten hier, het is hartverscheurend om te lezen, dit hoort een moeder niet mee te maken, geen enkele ouder.

    Ik wil je heel veel kracht en sterkte toewensen en ik hoop dat je een stukje van deze nachtmerrie kan afsluiten doordat er een (goed) einde komt aan jouw gevecht tegen die ha. Hopelijk haal je daar gerechtigheid uit, al zal het nooit genoeg kunnen zijn, want je krijgt je mooie ventje er niet mee terug.

    Zo voor ik ga slapen nog maar een extra rondje langs mijn jongens gaan en een extra knuffel geven.

    Je hebt helemaal gelijk, vertrouw op je moederinstinct en deins niet terug voor zo'n stom antwoord van de ha.

    Een dikke digitale knuffel voor jou!
     
  10. Jaytje

    Jaytje Lid

    11 jan 2013
    77
    0
    0
    NULL
    NULL
    Verluis,

    bedankt voor je berichtje!

    Wat lief, nog een 'extra rondje' bij je kids...

    Ja je gunt dit niemand, maar ik keek en kijk nu nog meer dan anders naar het leven.

    Je kinderen zijn je rijkdom, boven alles in de wereld!

    Een keer heb ik tegen een toenmalige vriendin gezegd ( zij heeft helaas zo'n acht a negen jaar geleden 'moeten' bevallen ve doodgeboren babietje), dat ze goed en heel goed voor haar kindjes moest zorgen. Dit had zij helemaal verkeerd opgevat helaas maar goed..

    Ze keek me beledigend aan, maar op dat moment had ik de energie niet om haar verdere uitleg te geven. ( vriendschap is er ook niet meer en om eerlijk te zijn ook geen behoefte aan).

    Mijn mannetje lag boven opgebaard...en de uitvaartdienst 'stond voor de deur'...

    Wat ik eigenlijk tegen haar zei was eigenlijk, dat je als ouder nog zo goed voor je kindje kan zorgen en of zorgt. En het ligt op het Medische vlak je overgeleverd bent!

    Dus dames vertrouw je het niet onderneem zelf stappen, had ik dat ook maar gedaan... had ik maar....had ik maar...
     
  11. Zia86

    Zia86 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.220
    1
    38
    Jeetje wat een verhaal.....wat verschrikkelijk dit voor jou en je dochter....geen woorden voor. Heel veel sterkte meis dikke knuf
     
  12. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    Met tranen in mijn ogen lees ik hoe ze jou de schuld durven geven!

    Mijn oudste ben ik bijna verloren omdat de artsen niet naar we wilden luisteren. Ze hebben mij en haar opgenomen omdat ik niet naar huis wilde gaan......als ik dan niet gedaan had waren we haar ook kwijt geweest. In het AMC op de IC vertelde ze ons dat ze nog enkele uren te leven had gehad als ik niet op mijn strepen was gaan staan.....Ik was bij de KA en ik was in het ziekenhuis en zelf toen had ze ons kunnen ontglippen!

    Laat je niet gek maken door dat rapport! Jij hebt gevochten voor je kleine J* het is hun te verwijten dat ze niet geluisterd hebben! En niet anders om!

    xxx
     
  13. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Heel veel sterkte met dit grote verlies.

    Ik kan het niet meer met je eens zijn dan dat iedereen moet vertrouwen op moederinstinct.. Teveel fouten worden door artsen gemaakt tegenwoordig.

    Mijn zoontje werdt toen hij een paar weken oud was bestempeld als huilbaby. Het cb in moeten schakelen om mijn arts te dwingen een doorverwijzing te maken omdat hij het zelf niet nodig vondt. 5 dagen opgenomen geweest zonder enig onderzoek gekregen te hebben en daarna ook door de specialisten gezond verklaard weer naar huis gestuurd. Na een second opinion bleek direct dat ik gelijk had en mijn zoontje wel degelijk in slechte gezondheid verkeerde. En het erge was dat het met een simpel onderzoekje te achterhalen was. Teveel moeite voor sommige artsen blijkbaar.

    Ik kan mij onmogelijk voorstellen hoe jij je moet voelen, maar dat de gezondheid van je kind niet serieus genomen wordt door artsen is verschrikkelijk frustrerend, emotioneel slopend en werkelijk waar niet te begrijpen.

    Knuf!
     
  14. Jaytje

    Jaytje Lid

    11 jan 2013
    77
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sloppyslayer,

    wat goed meis dat jij op je strepen was blijven staan! En jou meissie gered is door een Moeder die naar haar instinct geluisterd heeft!

    Zo zie je maar wat voor (inschattings)fouten er gemaakt worden door artsen!

    Wat had jou meisje precies dat je het niet vertrouwde? Als ik vragen mag? En wat was de diagnose van haar van het IC AMC?

    Oja de HA heeft gezegd, dat hij dit niet zag aankomen! O please niemand ziet 'de dood' aankomen!!

    Het gaat erom dat hij niet verder GEHANDELD HEEFT!!!

    Zijn 'UITVLUCHTEN' SLAAN WERKELIJK NERGENS OP!!!
     
  15. Jaytje

    Jaytje Lid

    11 jan 2013
    77
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vica86,

    wat goed ook van jou dat jij een second opinion aangevraagd hebt zeg!!!

    Blijft toch wel ergens een 'niet pluisgevoel' hangen he dan...!!!!

    Had ik ook maar....*snik*...

    Het is aboluut emotioneel frustrerend, bovenop mijn verdriet en gemis, dat een HA zich er toch op deze 'manier' vanaf wilt maken...!!!
     
  16. Jaytje

    Jaytje Lid

    11 jan 2013
    77
    0
    0
    NULL
    NULL
    Manoe dank je wel voor je lieve woorden...
     
  17. love2beamom

    love2beamom Bekend lid

    14 apr 2013
    610
    0
    16
    Achterhoek
    ik lees regelmatig mee en wil je even een dikke knuffel geven.
    En dat verslag......mijn mond valt er van open. Hoe durven ze???!!!!!
     

Deel Deze Pagina