Hoi Mart, Moeilijke beslissing, maar kan me de twijfel wel voorstellen. Als je er van te voren al lang over hebt moeten nadenken, kan ik me voorstellen dat je je nu gaat bedenken 'heb ik dit er wel voor over'.. Wellicht als je er minder mee bezig bent dat het ineens toch lukt (cliche...), maar je zult het vanzelf merken. Ik denk dat het belangrijk is dat je doet waar je je goed bij voelt. Je kan toch nooit op voorhand weten of een beslissing de juiste is of niet. Heel veel succes met het bedenken van wat jullie nou echt willen! Ik ben inmiddels steeds benieuwder aan het worden of we een jongen of meisje krijgen, nog ruim 3 weekjes aftellen. Spannend! Ik maak me overigens een beetje zorgen dat mijn buik niet hard genoeg groeit (naar mijn inzicht...) Lees meer dan genoeg verhalen over het feit dat dit niks te maken heeft met het al dan niet groeien van je kindje, maar het is toch frustrerend. Ik voel het nog niet, en ik zie het nog niet (goed), dan heb je het idee dat er zo weinig gebeurt, terwijl er in je lichaam een heleboel gebeurt. Morgen moet ik naar de verloskundige, hopelijk zit ik in de goede kamer waar ze ook echoapparatuur hebben (weliswaar verouderd, maar het geeft beeld...), zodat ik hopelijk ons friemeltje eventjes kan bekijken. Zou toch wel geruststelling geven! Nou sorry voor mijn klaagzang weer, ik hoop dat jullie een fijne Koninginnedag hebben gehad, en voor degenen die weer aan het werk moeten vandaag, werk ze! Ik heb op woensdag heerlijk mijn vrije dag, dus ik geniet deze week van twee daagjes vrij. Wat een luxe Liefs
Klaagzang! Haha.. Nou hier dan dezelfde klaagzang... Eerst groeide m'n buik best aardig, de echoscopiste zei het zelfs. Maar nu bijna 3 weken later vind ik m'n buik nog hetzelfde!! Het hoort onderin toch ook dikker te worden aangezien m'n baarmoeder nog laag ligt, maar rond m'n navel is het wel dikker maar dan is daar ook gelijk alles mee gezegd. Op het moment is het zo dat ik blij ben dat mijn borsten zo'n pijn doen anders zou ik niet denken dat ik zwanger ben..... O en als ik veel doe heb ik gelijk last van mijn rug en rechter bil, maar thats it.. Dus kan me helemaal voorstellen hoe je je voelt. Ik zal toevallig laatst een artikel in het blad Wij. Ouders, daar stond een vrouw in die 37 weken zwanger was: je zag er NIETS aan! :-O Dat lijkt me wel heel jammer hoor! Het kindje lag bij haar gewoon verder nr achteren maar ik stond versteld hoe klein (zag niets) haar buik was.. Dat zal bij ons vast niet het geval zijn hoor! Haha En als de gyn zegt dat alles goed is dan moet je daar maar op vertrouwen. Toch? Maar ik ben blij als ik volgende week m'n echo heb. Maar het geslacht! Jaaaa ik ben ook benieuwd... Nog eventjes en dan weet je het.. Spannend!! Heb je zelf geen gevoel? Bij mijn dochter had ik de hele tijd al het gevoel dat het een meisje was, dit keer heb ik echt geen idee.... Raar hè.. Fijne dag en werkse voor de mensen die moeten werken... Ik ben tegenwoordig thuis, mijn contract is niet verlengd. Niet geheel onverwachts... Als er niets te doen is vraag je je toch af waarom je er zit, hihi.. Nu lekker in huis rommelen.. Wensje, geniet van je vrije dag!
Ohh jee, nee dat hoop ik toch niet 37 weken zwanger zonder buikje.. Zit k nu positiekleding te kopen voor niks haha.. (Zit wel lekker!!).. Ik merk gelukkig wel iets aan mn lichaam, mn broeken zitten ook wel wat strakker, maar t gaat mij niet snel genoeg. Wil gewoon een schattig lief buikje.. Haha.. Net zoveel dat t nog niet in de weg gaat zitten enzo... Morgen dan naar de VK, en dan zullen we zien wat zij dr van zegt, hoop dat zij ook nog ff een echo maakt. Ik wordt zo nieuwsgierig dat ik anders nog wel een geslachtsbepalende echo overweeg.. Hahaha aan de andere kant ist nog maar 3 weken wachten... Vervelend dat je thuis zit, in welke sector werk je? Tjah aan werk komen is nu eenmaal niet makkelijk in deze tijd. Nouja aan de andere kant, kun je ook lekker genieten van je zwangerschap... Hoewel t denk ik ook wel stress met zich mee brengt... Fijne avond!
Met 20 weken krijg je vast een mooi buikje! Ik heb de laatste jaren als administratief commercieel medewerker, juridisch medewerker en office manager gewerkt. In principe moet ik wel weer snel aan een baan kunnen komen maar ik heb er geen haast mee, financieel redden we het voorlopig wel dus als ik na de bevalling pas weer ga werken is het ook goed. Ligt er maar net aan of ik iets leuks tegen kom voor de juiste uren.. Ik ben benieuwd nr je echo... En hoop voor jou dat je er morgen ook 1 krijgt. Wel fotootje plaatsen dan hier hè.. Haha
Nou ik heb vandaag een eerste echo gehad! Alles was goed en we hoorde ook een mooi kloppend hartje, Ik liet echt even een traantje was zo opgelucht en blij dat het goed zat en het hartje klopte . en ben vandaag 8 weken en 1 dag en ik ben 12 December uitgerekend. En hoe gaat het met jullie allemaal? Veel kwaaltjes? Bij mij is de misselijkheid iets of wat afgezakt maar het is nog wel duidelijk aanwezig maar goed dat hoort er ook allemaal bij
Wat fijn dat de echo goed was! Vast een geruststelling! Ik kreeg gister de brief van het ziekenhuis. 11 juni moet ik weer een uitstrijkje laten maken.
Mandy, heerlijk dat de echo goed was.. Toch erg emotioneel he! Ik heb vandaag controle bij de VK gehad, alles was goed. Hartje gehoord, en nog even mogen spieken op het echo-apparaat. Ook al is t een verouderd apparaat, en niet te vergelijken met hoe de echo's bij de echoscopiste zijn, toch super om ons friemeltje weer ff gezien te hebben! Nu nog 3 weken aftellen tot de 20 weken echo, ik neig er ergens wel naar om een geslachtsbepalende echo te laten doen, ben zo nieuwsgierig, maar vriendlief vindt het absoluut overbodig.. Nouja dan nog maar even afwachten he... Wel spannend! Hoop dat alles goed is natuurlijk in de eerste plaats, maar dan weet ik als t goed is ook of ik naar roze of blauwe spulletjes kan gaan kijken!! Mart, spannend weer, een uitstrijkje. Ik moet tussen 28-30 weken zwangerschap een afspraak maken bij de gyn om te bekijken hoe het met mijn onrustige cellen zit. Dat zal ergens in juli worden. Ben nog in dubio of ik het juist voor of na de vakantie wil plannen... Fijne avond!
Ja echt wel emotioneel maar dat wel op de leuke manier! En krijg jij gewoon een uitstrijkje tijdens je zwangerschap dan wensje? mijn verloskundige dokter en gyn zeggen allemaal dat het dan niet mag want dan kun je vaak een uitslag krijgen die het eindelijk niet is. dat zou komen door de hormonen die er dan invloed op zouden hebben ofzo.
Mandy, eerlijk gezegd weet ik niet meer wat de gyn dan gaat doen. Ze heeft het geloof ik wel gezegd, maar mijn hoofd is een vergiet momenteel. Dus ik wacht t wel af
Zwangerschapsdementie? Nee grapje hoor Wensje Mijn hoofd is ook soms net een vergiet. En precies het is maar afwachten hou ons maar op de hoogte oke? Ik heb morgen intake bij de verloskundige dus ben benieuwt hoe dat weer zal gaan altijd toch een beetje spannend de eerste keer he
Ik moet met 24 weken nr de gyn. Geen uitstrijkje, maar gewoon echo om te kijken of alles er nog rustig en goed uit ziet. Ik denk dat het bij jullie ook zo zal gaan hoor! Ik heb trouwens wel de geslachtsbepalende echo ingepland. 29 mei weten we het (als het goed is) De 20 weken krijg ik bij de verloskundige en met 24 weken nog een keer bij de gyn.. Dus we willen alleen met 28 of 30 weken een 3D pret echo laten maken. Volgens een vriendin ziet het er dan het minst 'eng' uit.. Mart, komt vast goed bij de gyn.. En je weet nooit, misschien kan hij ook al geen uitstrijkje meer doen dan omdat je zwanger bent.. Ook deze maand kan het nog raak zijn toch? Succes met jullie beslissing, komt vast goed. Fijne avond allemaal!
Hoi dames! Saffira, spannend, das 5 daagjes na ons! Ik ben echt heel erg nieuwsgierig. Maargoed nu is het nog maar 18 daagjes aftellen, dus dat moet ook nog wel lukken. Hoop vooral dat alles goed is de 24ste. Een pretecho zijn wij niet van plan te maken. Ik vind het jammer dat die echo's zo enorm duur zijn, ik heb toch het idee dat je die naderhand niet zo veel bekijken zal als de foto's die van na de geboorte zijn. Maargoed, t blijft een persoonlijke keuze natuurlijk. Inmiddels komt er langzamerhand een heel klein buikje. Voor bekenden wel zichtbaar, en mensen die het weten. Maar mensen die niet weten dat ik in verwachting ben halen het niet in hun hoofd om het te vragen Als je het mij vraagt ziet het er vooral uit alsof ik te veel ben wezen uit eten de laatste tijd. Maarja, zal vanzelf wel veranderen! Ook ben ik heel erg in spanning aan het wachten wanneer ik ons friemeltje voor het eerst ga voelen. Vraag me af of ik het wel kan onderscheiden. Ze zeggen dat het voelt alsof het je darmen zijn. Nou dat heb ik wel eens, maarja hoe weet ik dan of dit mijn darmen zijn of mijn baby.. Lastig he. Wanneer weet je het he...? Fijne avond weer dames!
Hoi wensje! Als je hem of haar voelt, dan weet je het! Ik vind het juist niet als je darmen voelen, met demi kon ik haar rond 18 weken voelen.. Ik kan het niet eens beschrijven, dus als je hem of haar voelt weet je het wel. Ik denk dat de mensen die het omschrijven als je darmen, ook echt hun darmen voelen! Haha.. Maar het kan voor iedereen anders zijn natuurlijk. En met 20 weken had ik voor de buitenwereld ook nog zichtbaar zwanger buikje hoor, maar begon wel te komen.. Dus nog even en dan kan je vol trots rond paraderen met je zwangere buik haha Ja die echo.. Is aan de ene kant ook wel zo hoor. Ik heb die van demi toen wel ingelijst en opgehangen. Ik denk dat ik dat nu weer doe. Demi vind het trouwens nu ze wat ouder is ook erg leuk om dat te zien. Maar dat het duur is daar geef ik je helemaal gelijk in! Wij kunnen et geld ook beter uitgeven aan andere dingen, maar aan de andere kant vind ik het toch ook wel weer erg leuk. Ik heb nog even om er over na te denken. Maar snap jullie ook helemaal. Bij demi heb ik na de 20 weken echo ook geen echo's meer gehad hoor, toen werd die ook nog niet vergoed natuurlijk. Voel je je ook wat beter? Bij mij waren vrijdag alle klachten die ik nog had, helemaal verdwenen. Zelfs mijn borsten deden geen pijn meer.. Dus mocht langs de verloskundige en die heeft een echo gemaakt en alles was gelukkig goed.. De kleine spruit heeft al lange benen! Haha.. Ben benieuwd hoe het met de rest is, truusje.. Mandy.. Mart..? Slaap lekker allemaal of goeie morgen!
Hoi meiden, even een snel berichtje omdat ik al lang niks van me heb laten horen. Ik ben namelijk zwaar beroerd! Als ik te weinig slaap heb gehad, ga ik enorm spugen. Na mijn nachtdiensten was ik echt in vreselijke staat. Mijn moeder dacht dat ik buikgriep had, dus kwam mijn zoontje ophalen. Elke minuut die ik vrij heb, ga ik nu slapen. Gister echo gehad en alles was goed! Ik ben 8 weken en 2 dagen en volgens de echo ben ik 8 weken en 5 dagen. Nu al een grote baby! Vandaag VK bellen en met 30 weken weer terug naar de gyn ivm de bevalling. Ik heb nog niet alles bij gelezen, maar ik heb gewoon geen puf. Toen ik er doorheen scande zag ik dat alles goed gaat. Gelukkig!! Zodra ik mij beter voel, ga ik alles rustig lezen en vaker een berichtje plaatsen.
Hey Truusje is helemaal geen schande hoor ik heb ook al tijdje niets van me laten horen ik begrijp je volkomen! Ik ben laatste tijd ook verschrikkelijk beroerd heel moe en erg misselijk en ik neem daarom ook maar optijd mijn rust. En wat geweldig dat alles goed was truusje super dan ben je toch een stukje geruster he als je het hartje gehoord hebt en je kleintje gezien hebt . Ik ben vandaag 9 weken ik heb 23 mei weer een echo kan niet wachten om ons kleine wondertje weer te zien! En waneer hebben jullie weer een echo meiden?
Hè hè, Wat gaat de tijd snel! Jullie al weer ruim 8 weken en 9 weken. Ik heb morgen om 09.00 uur een echo.. Bijna 13 weken. Dus ben heeeeel benieuwd!! Hopelijk maakt ze een mooie foto, dan zet ik hem er morgen gelijk op! Ik heb nergens meer "last" van.. Wel snel lage rugpijn en zeer stuitje, maar geen misselijkheid. Slapen gaat ook weer slecht, verder mag ik niet klagen. Voel me wel oud door deze zwangerschap.. Heel raar misschien haha.. Bij mijn dochter was ik natuurlijk net 19 toen ik beviel, maar toen had ik de hele zwangerschap echt nergens last van en nu al zo snel mijn rug en stuitje... Beterschap truusje, hoop dat je je snel beter gaat voelen. Fijne avond allemaal!
Wat fijn om te horen dat t met alle baby'tjes goed gaat! Truusje, alleen maar fijn toch, een paar daagjes naar voren gezet. Dan ben je ook eerder voorbij die akelige 12 weken! Lekker je rust nemen, of in ieder geval proberen, ik vond dat erg moeilijk. Mandy, ik heb de dag na jou de 20weken echo! Spannend hoor! Ben zo benieuwd...! Natuurlijk in de eerste plaats of alles goed is, maar ook naar het geslacht! Ff aftellen.. Nog ruim 2 weekjes! Saffira, ze zeggen dat elke zwangerschap anders is, dus of t aan je leeftijd ligt.. Ik weet t niet hoor.. Ik zou me er iig niet te druk om maken.. Als je last hebt moet je rust nemen. Makkelijk gezegd he.... Fijne avond!
Hier een foto van mijn buikje ik ben vandaag 9 weken en 1 dag dus weet niet echt of het nou van mijn darmen komt of het echt al rondingen aan begint te nemen En Wensje vaak kunnen ze het geslacht met de 16 weken al bepalen he! En wat denk je zelf wat het word? Maar spannend hoor die dagen gaan altijd langzaam voorbij he pff.
Het zijn niet ja darmen maar je buikspieren die sneller slap worden! Hihi Indirect dus misschien ook je darmen Hier echo gehad! Alles zag er top uit! Ze was dik tevreden. Nekplooi was perfect.. Niets te klagen dus! Ze kunnen het geslacht zien vanaf 15 weken. Toch even gevraagd of ze toevallig al iets kon zien.. Hihi Mijn vriend dacht een piemeltje te zien, zegt ze: nee hoor, ik denk geen jongetje ik denk eerder een meisje... Met deze termijn kan je vaak al balzakjes zien en een piemeltje, zij dacht schaamlipjes te zien! Maarrrrr ze kon het echt niet met zekerheid zeggen, dus het is nog even wachten tot de 29ste. Leuk dat et bij jullie ook zo goed gaat! Fijne dag allemaal, hier gaat het iig zeker lukken!
Echt een mooie echo foto! Zooo mooi om te zien altijd he En ja denk dat je het bij mij ook vrij snel ziet omdat ik slappe buikspieren heb hihi heb nooit aan sport gedaan dusja. Maar echt spannend Saffira heb je zelf nog een voorkeur klinkt misschien stom als ik het zo zeg hoor want natuurlijk gezondheid gaat boven alles! Dat ten eerste maar de een heeft liever een meisje de een liever een jongetje of maakt het je ook niet zoveel uit? Ik heb 23ste weer een echo ik zal dan ongv 11 weken zijn dan zullen ze nog geen schatting kunnen maken denk ik of ik moet super veel geluk hebben