December buikjes 2013

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door miss 1985, 31 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. justxme

    justxme Bekend lid

    27 mrt 2013
    671
    0
    0
    Enn ik ben weer terug van vakantie! Heerlijk boven de pot gehangen, bijgekomen op een bedje naast het zwembad, een gezond kleurtje en dat 7 dagen in dezelfde outfit.
    De rest paste ik niet meer, maar tijdens het inpakken van mn koffer had ik niet bedacht dat mn borsten en buik al zó erg gegroeid waren!

    Nu weer aan de 3de antibioticakuur van de zwangerschap. Haat aan mijn blaas.
    Do en za gaan we het de familie vertellen! Dan ben ik bijna 11 weken, banner klopt niet ;)
     
  2. JTLKIM

    JTLKIM Actief lid

    23 nov 2012
    157
    0
    0
    Dat is balen van je vakantie! Hoop dat je toch een beetje hebt kunnen genieten.

    Vandaag nog meer mooie echo's gehad?

    Bij mn eerste zwangerschap kreeg ik pas bij 15 weken een buikje. Nu al met 8 weken! Gelukkig weet iedereen bij ons het al, voordat mensen straks denken dat ik ineens dik ben geworden.
     
  3. tieta

    tieta Actief lid

    10 nov 2012
    198
    0
    0
    Woonbegeleider Ouderenzorg
    Gelderland
    Ik ga nu na de vk dames spannenddd !!!!
     
  4. Y84

    Y84 Bekend lid

    3 nov 2012
    512
    0
    0
    Mijn echo was niet goed: wel een hartje maar zo goed als niet gegroeid. Komende dinsdag weer echo maar ziet er niet goed uit. Voor de tweede keer al :((((.
     
  5. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.054
    944
    113
    Vrouw
    Y84 oownee wat erg zeg.. Hoe groot is de kans dat het wel goed zit? Verschrikkelijk zeg gelukkig mag je wel snel weer om te kijken.. Ik duim en bid heel hard voor je/jullie.!

    Stacy ja ik mis ook bepaalde mensen, misschien voelen ze zich niet lekker en komt t straks wel weer..

    JTLKIM ja gaat sneller hè bij de tweede, ik heb precies hetzelfde..

    Justxme Aahw bah zo ziek geweest, maar tussendoor wel lkkr niets doen in de zon, heerlijk..waar was je heen.?

    Tieta succes.!
     
  6. JTLKIM

    JTLKIM Actief lid

    23 nov 2012
    157
    0
    0
    Y84
    Heel veel succes de komende week! Wat een rot spanning is dat :(
    Ik hoop zo voor je dat het wel goed zit!!
     
  7. tieta

    tieta Actief lid

    10 nov 2012
    198
    0
    0
    Woonbegeleider Ouderenzorg
    Gelderland
    Alles was goed !! :D mooi hartje/knipperlichtje gezien zeer duidelijk..
    Onttzettend blij !!! :D:D:D:D
     

    Bijgevoegde bestanden:

  8. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.054
    944
    113
    Vrouw
    Fijn Tieta mooie foto! Hoe ver ben je nu?
     
  9. Bernou

    Bernou Bekend lid

    12 jun 2012
    548
    0
    16
    Y84 wat erg! Heel veel sterkte!

    Ik sta hier op de lijst maar klets niet veel mee, ik klets meer in het andere topic tm 1-15 dec.

    Gaat het met de rest allemaal goed? ? Nog even en we kunnen buikjes laten zien!
     
  10. tieta

    tieta Actief lid

    10 nov 2012
    198
    0
    0
    Woonbegeleider Ouderenzorg
    Gelderland
    @kaat 7wk+2dgn :-D
     
  11. Miek22

    Miek22 Actief lid

    29 sep 2011
    325
    0
    16
    NULL
    Noord-Brabant
    Y84, Ik blijf voor je hopen dat het toch goedkomt. Heel veel sterkte!

    Hier gaat het goed, ben inmiddels wat minder misselijk en niet meer overgeven dus dat is wel fijn. Alleen maakt het me nu weer onzeker of alles nog goed gaat. Het is ook nooit goed ;)

    Ik ga morgen afspraak maken voor temijnecho bij 12 weken. Ik moet volgende week woensdag weer naar vk, hoop dan hartje te kunnen horen. :)
     
  12. bopach

    bopach Actief lid

    1 aug 2011
    230
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik klets ook meer in 1-15 dec topic. Y84 heel veel sterkte meid!!
     
  13. leonie20

    leonie20 Actief lid

    1 jul 2007
    180
    0
    16
    Hoi dames
    Ook ik ben een poos niet wezen kletsen.
    Gelukkig met de kleine alles goed!!vorige week 2 echo gehad hartje nu wel te zien en qua grootte precies uitgerekend op de datum die ik zelf uitgerekend had!
    Poos niet wezen kletsen door andere redenen boel stress en gedoe op het moment met ex van m'n vriend!
    Gister nicht bevallen met 31 weken dus veel te vroeg en kindje hartafwijking dus ook erg spannend allemaal.

    Hebben jullie ook zo'n moeite met avond eten?als ik er alleen al aan denk word ik misselijk kan alleen ongezond eten, probeer overdag veel fruit te eten en volkomen brood enz drink ook veel melk maar aan groente bij het avond eten moet ik echt niet denken doe mij maar patat of de Mac ofzo heel slecht :$
    Gelukkig voor mij kom ik er niet te veel van aan was juist in 2 weken 4 kilo afgevallen wat best veel is in zo'n korte tijd.

    Nou dames hoop voor iedereen op goed nieuws en de dames met minder nieuws heel veel sterkte gewenst!!
     
  14. Fleurr82

    Fleurr82 Actief lid

    25 feb 2013
    344
    0
    0
    Ik kom op dit forum om eens te lezen over lotgenot
    Zuid-Holland
    Hello ladies.. gister was mijn eerste echo! Was gelukkig uitwendig. We hebben onze kleine gezien en het hartje klopt goed. De VK heeft 1 dag gecorrigeerd (doen ze standaard), volgens haar ben ik dus 8w2d vandaag. Ik laat mijn ticker lekker zo staan. Uitgerekend 17 dec!

    Ik mag pas over 4 weken weer *baal als een stekker*. Het liefst kijk ik elke dag hihi. Ik heb gister ook besloten de combinatietest te gaan doen, meer ter geruststelling van manlief. Voor mij hoefde het niet zo nodig.

    Verder heb ik vlagen van misselijkheid en is elke avond koken een ramp. Ik hou gelukkig wel alles binnen maar tis geen lolletje.
    Ik gebruik nu ook Antagel maar heb niet echt het idee dat het veel werkt. Wat doen jullie tegen misselijkheid?

    Ik had veel te lezen in te halen! Ik wil in ieder geval de meiden met slecht nieuws mijn medeleven tonen (sorry weet niet meer precies de namen). Veel sterkte met verwerken.. ik kan me niet voorstellen hoe zwaar het moet zijn. Ik hoop dat jullie in de nabije toekomst weer geluk mogen ervaren en een gezonde zwangerschap mogen voldragen!!
     
  15. Miek22

    Miek22 Actief lid

    29 sep 2011
    325
    0
    16
    NULL
    Noord-Brabant
    Bopach,kun jij mij de link geven van t andere topic? Ik kan hetnergens vinden.
     
  16. Stacy

    Stacy Actief lid

    9 jan 2013
    104
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik kan het ook nergens vinden net nog gekeken..
    Leuk als iedereen een beetje daarop zit waar we vanaf het begin mee praten.
     
  17. Miek22

    Miek22 Actief lid

    29 sep 2011
    325
    0
    16
    NULL
    Noord-Brabant
    Ja dat vind ik dus ook. Kwam 1 topic tegen maar dat was gesloten en kan het ook nergens vinden :s
     
  18. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.054
    944
    113
    Vrouw
    Tieta nice, toen had ik ook mijn eerste echo :)

    Miek ja stom he is de misselijkheid eindelijk minder maak je je daar weer druk om hihi heb ik ook wel een beetje.. En heb je je afspraak gemaakt?

    Leonie waqt heftig allemaal zeg gelukkig is het goed met jullie kleintje maar snap dat je dan niet toekomt aan zp..

    Fleur fijn van de goede echo en weer 4 weken wachten, balen.. Ik vind 2 weken al lang duren..

    Ik eet eigenlijk ook niet warm, kan het niet.. Koken doe ik wel voor mijn mannetje natuurlijk maar dan eet meestal een broodje of wat worteltjes, maar weet uit ervaring ook dit komt wel weer goed hoor :)
     
  19. bopach

    bopach Actief lid

    1 aug 2011
    230
    0
    0
    NULL
    NULL
  20. justxme

    justxme Bekend lid

    27 mrt 2013
    671
    0
    0
    Net 2de afspraak bij vk gehad.
    Vroeg ze me toch ineens of ik wilde proberen of we het hartje al konden horen! Ze zei dat er een kleine kans was, maar omdat ik slank ben dat het wel is zou kunen..
    Dus na even zoeken; ja hoor! Ineens een heel snel kloppend hartje! :)

    Vorige keer zei ze nog dat het pas vanaf 12 weken kon!

    ..toch ben ik niet zo blij. Ik heb een beetje een naar voorgevoel.
    Alsof het toch zomaar ineens mis kan gaan :(
    Ik hoop dat dat gevoel te wijden is aan mn blaasontsteking maar ik weet het niet.... ;(
     

Deel Deze Pagina