Dokter Franken is inderdaad weg, maar dokter Heerebeek is dus net begonnen en werkt nog gewoon bij het GG. Dat was degene die ik in het andere topic bedoelde. @Marjolente; Ik kreeg dit van de NVOG; Bizar, dat het gewoon mag.. Maar niets tegen te beginnen dus waarschijnlijk. Ik vrees toch dat ik onderdeel ben geweest van de training van Franken.. Hier weer een VMK gehad, dus morgen weer beginnen met spuiten en de 17e naar het GG..
Hie gaat het in zijn werk? Misschiennhandig om youtube even af te struinen naar ivf punctie. Bij gg gebeurt het zowieso aan de overkant. De artsen die je nu voor je krijgt mogen ook pumcties doen.het is maar net wie er dienst heeft. Ikzelf vond de punctie vervelend. Maar niet superpijnlijk. Nu had ik me er wel op ingesteld dat ik krom de kliniek weer uit zou lopen, misschien datbdat scheelt, maar je kunt als je rondstruint alle horror verhalen lezen. Ik zou het niet doen, maar gewoon zelf ondergaan. De mooie en niet pijnlijke verhalen vind je nagenoeg niet hoor... Verdoving, ik kreeg dormicum, maar weet dat er nog een middel ismdat je kunt krijgen alsmverdoving, maar even geen idee meer hoe het heet. Heb je nu iets meer info?
Wachtbankje: Nog niet zwanger, nod niet bekend: marjolente: wachten op eisprong en dan beginnen met 125 ie puregon. Route pleegzorg: KrisKras74: Februari 2012 uitbehandeld. Gestart met de route pleegzorg - juli 2012 Ik ben even bezig geweest met schappen zodat hij weer opnieuw aangevuld kan worden. Het is immers echt zo,rustig de laatste tijd....
Ik had een vraag aan de "ervaren" gg gangers. Ik moet op dag 12 naar gg voor de eerste fm. Dit is dan op 2e pinksterdag. Is gg dan wel open? Ik weet dat ze op zondag dicht zijn, en die zaterdag is het dan pas dag 10, dus dan zou ik voor dag 13 gaan. Maar ik vroeg me af of dat ze misschien dan ook wel open zijn?
Nee, op 2e pinksterdag zijn ze niet open, dan wordt het inderdaad de 13e denk ik. Ik had na 10 dagen spuiten moeten komen maar dat valt op zaterdag en dan mogen ze geen afspraken inplannen, tenzij het om een behandeling gaat of een arts je eerder terug wil zien na een eerdere FM, dus ik moet de vrijdag ervoor. @Marjolente; Dankjewel!
Wachtbankje: Nog niet zwanger, NOD onbekend: marjolente: wachten op eisprong en dan beginnen met 125 ie puregon. Shaddixxx: IUI 7 - 17-05 eerste FM Route pleegzorg: KrisKras74: Februari 2012 uitbehandeld. Gestart met de route pleegzorg - juli 2012
Marjo # Dank je wel, Ja alle info maakt je weer wijzer heh dus Thanks!! Shaddixx # Meid wat balen zeg..Dikke knuffel voor jou! Vraagje voor alle meiden: Na hoeveel dagen terug plaatsing hebben jullie een test gedaan? of gewoon gewacht tot jullie weer ongesteld werden? Ik ben zelf van plan om minimaal 16 dagen na de TP te testen.. Maarja goed de ene keer na de IUI Was ik sneller ongesteld dan de andere keer.. en t kan nog altijd zo snel mis gaan omdat je pas zo kort zwanger bent... En sowieso dit is natuurlijk me eerste x ivf/icsi dus kan goed zijn dat de dagen voorbij kruipen Kriskras, Wat super mooi dat het zo goed klikt en dat je toch mama word van een leuke zoon Hou ons op de hoogte heh.. Ben erg benieuwd!!
Wachtbankje: Nog niet zwanger, NOD onbekend: marjolente: wachten op eisprong en dan beginnen met 125 ie puregon. Shaddixxx: IUI 7 - 17-05 eerste FM Meissie25 rond 15 mei terug naar GG voor 2de gesprek en medicijnen om cyclus stil te leggen Route pleegzorg: KrisKras74: Februari 2012 uitbehandeld. Gestart met de route pleegzorg - juli 2012
Wachtbankje: Nog niet zwanger, NOD onbekend: marjolente: wachten op eisprong en dan beginnen met 125 ie puregon. Shaddixxx: IUI 7 - 17-05 eerste FM Meissie25 rond 15 mei terug naar GG voor 2de gesprek en medicijnen om cyclus stil te leggen Route pleegzorg: KrisKras74: Februari 2012 uitbehandeld. Gestart met de route pleegzorg - juli 2012. Pleegzoon van 13 jaar vanaf 24 mei 2013!!
Ik heb even een vraagje, want blijf het niet snappen.. Afgelopen woensdag was ik bij geertgen voor het keuzegesprek (ivm alleen moeder worden). Ik heb aangegeven dat ik wil kiezen voor deal-IVF. In eerste instantie wilde ik dit pas nadat ik zelf een kindje heb. Na gepraat met de psycholoog toch besloten dat 't beter was 't meteen te doen. Vervolgens gaf ik aan dat ik dan wil beginnen met 1x IUI en erna de IVF (omdat ik best heel bang ben voor de IVF en daar niet mee wil beginnen). De psycholoog leek dit oke, maar de arts was 't er niet mee eens. Hij zei dat 't niet logisch is om dat te doen, omdat ik pcos heb. Wel om uitleg gevraagd, maar hij bleef zeggen dat' t niet handig is omdat ik pcos heb. Toen ermee ingestemd te beginnen met IVF. Alleen hij deed net alsof IUI dus bij mij geen nut heeft, maar wat dan als de 1e IVF niet lukt? Ik heb 4x ZI gedaan en dat nam hij ook mee in 't argument. De IVF is dus ook voor de Deal-IVF, dus dat ik eicellen afsta. Maar als ik hier niet zwanger van raak, hoe dan verder? Het lijkt mij het logischt dan toch verder te gaan met IUI met bijv. clomid, of zie ik dat verkeerd? Ik ben bang dat ik straks alleen 3x IVF kan doen en dat 't dan al einde verhaal is
Hallo allemaal, Na al lange tijd vaker meegelezen te hebben heb ik mij nu hier aangemeld. Ik heb vandaag een afspraak voor een 2nd opinion bij Geertgen gemaakt. Ik heb reeds 6xiui en 2xivf in Zwolle gehad. Daarna 2xicsi in Düsseldorf. Steeds leek er bij ons niets aan de hand te zijn. Bij ons allebeide was niets te vinden wat de reden kon zijn dat ik maar niet zwanger raakte. Nadat wij in 2011 van Zwolle zijn overgestapt naar DD is er bij mij Hashimotho geconstateerd (had al veel eerder gekund, ik heb wel 10x gevraagd of ze in Zwolle mijn schildklier wilden checken, maar volgens hun was die in orde. Naderhand kwam ik erachter dat juist de zo belangrijke TPO antistoffen nooit gecontroleerd zijn). Alle pogingen in Zwolle konden dus helemaal niet lukken omdat mijn antistoffen van de schildklier zo dusdanig hoog waren. Nu heeft de arts in DD mij dan eindelijk doorgestuurd naar een immunoloog en daar is weer iets gevonden waarom het nooit kon lukken. Ik heb teveel natuurlijke killercellen. De combinatie van de schildklier en de zogenaamde NK cellen maakt dus dat ik nooit zwanger had kunnen worden, volgens de immunoloog. Hij geeft aan dat ik met prednison en intralipid wel goede kans maak om zwanger te raken. Omdat ik nu dus graag weer terug wil naar iui in combinatie met de voorgeschreven medicatie van de immunoloog ipv. van icsi (het zaad van mijn man was altijd prima) heb ik de afspraak bij Geertgen gemaakt. Ik raak hier echt wel gefrustreerd van. Je moet altijd zo voor alles vechten en dan nog willen de artsen vaak helaas niet echt meedenken. Is iemand van jullie misschien terug gegaan van icsi naar iui? Groetjes Kat
Wat leuk om al jullie verhalen te lezen. Ik ga samen met mijn vriend dinsdag voor een eerste afspraak naar Geertgen. Ik vind het wel spannend! Groetjes Iefje
Voor ik de rest lees ga ik eerst even op jou reageren; Wat een ontzettende bullshit. Wie heb je gesproken? Ruis zeker? Volgens mij is dat altijd degene die je moet zien na een gesprek met een psycholoog. Waarom zou PCOS een reden zijn om geen IUI te doen? Ik heb ook PCOS en ben inmiddels bezig met IUI nummer 7. Misschien moet ik Ruis vrijdag maar eens vragen waarom ze mij door 7 IUI's laten gaan als dat met PCOS toch geen enkele zin heeft Het enige probleem met PCOS is je eitjes die niet groeien, simpel op te lossen met Clomid of met hormonen spuiten. Ik zie echt niet in waarom PCOS een reden zou zijn om maar meteen aan IVF te beginnen. Staat de 89 achter je naam voor je geboortejaar? Dan kan het ook niet aan je leeftijd liggen. Heeft die arts het niet door elkaar gehaald met endometriose? Want dan is zo snel mogelijk aan IVF beginnen soms wel aan te raden omdat ze dan willen dat je nog door zo min mogelijk menstruaties heen moet. Sorry, maar ik vind het heel erg lijken alsof ze willen dat jij zo snel mogelijk aan IVF begint zodat zij zo snel mogelijk jouw eicellen binnen kunnen halen. Zeker omdat de psycholoog jou zegt dat je beter meteen je eicellen af kunt staan en niet pas als je zwanger bent. Ze hameren er zo op dat 'als je nog twijfelt' dat je dan nog een tweede gesprek met de psycholoog moet hebben, maar het komt op mij over alsof je overal zo snel mogelijk doorheen wordt gepraat. Naast dat ik dit hele concept, die hele ruilhandel en, eigenlijk, pure chantage totaal niet goed kan keuren (maar dat wist je al) vind ik dit wel heel erg opdringerig hoor. Ik vind het echt ontzettend knap als jij je eicellen af kunt staan, maar het lijkt nu alsof je over bent gehaald tot iets waar je eigenlijk niet achter staat. Je hebt toch nog geen contract getekend he?
Wauw, dat komt nu echt heel dichtbij! Heel veel geluk en succes meissie! Zo fijn voor jullie! Wij zijn van ICSI teruggegaan naar IUI, maar dat had andere redenen. Ik weet wel dat Panter op het forum ook terug is gegaan van ICSI (of IVF, daar ben ik niet zeker van) naar IUI, misschien kun je je vragen aan haar stellen. Wanneer heb je je afspraak in het GG en met wie? Ben je bij dokter Pfeiffer geweest? Heb je nu ook medicatie gekregen? @Iefje; Veel succes dinsdag!
Wij zijn van ICSI teruggegaan naar IUI, maar dat had andere redenen. Ik weet wel dat Panter op het forum ook terug is gegaan van ICSI (of IVF, daar ben ik niet zeker van) naar IUI, misschien kun je je vragen aan haar stellen. Wanneer heb je je afspraak in het GG en met wie? Ben je bij dokter Pfeiffer geweest? Heb je nu ook medicatie gekregen? @Iefje; Veel succes dinsdag! [/QUOTE] Ik moet nu tijdens de behandeling 10 mg prednisolon slikken en een paar keer een intralipid infuss krijgen. Ook moet ik extra vitamine D nemen, daar had ik een tekort aan. Ja, het was idd. dokter Pfeiffer. Ik heb de afspraak 28 mei bij dokter Mendels. Ken jij hem? Maar ja, wij hadden nooi een ICSI indicatie, het was altijd ´maar voor de zekerheid`. Maar als ik dokter Pfeiffer mag geloven kon het nooit wat worden door de killercellen.
'Want de natuurlijke manier was ook niet gelukt he'.. Pff! Je hebt het 4 keer geprobeerd! Sommige stellen die rond de ovulatie 4 of 5 keer seks kunnen hebben, en dus niet van 1 momentje afhankelijk zijn, doen er soms ruim een jaar over voor ze naar de dokter gaan, en zelfs dan is IUI nog een stap die voor IVF komt! Fijn dat je de volgende keer bij Wissmann zit. Dat is echt een geweldige man en ik weet eigenlijk vrijwel zeker dat hij het hier niet mee eens zal zijn, zeker niet als jij zegt dat je eerst liever IUI wilt proberen. Ik zou IVF echt als laatste redmiddel zien.. Als IUI na een tijd nog niet gelukt is, dan kun je voor IVF gaan. Maar eerst IVF en als je pogingen op zijn terug naar IUI is niet zo heel logisch. IVF is zo waanzinnig veel zwaarder dan IUI. Ik doe echt liever 100 IUI's dan 1 keer een punctie.. Ik snap die uitspraken van Ruis echt niet hoor.. Soms is hij veel te positief (tegen mij zei hij dat vrouwen van mijn leeftijd binnen 4 maanden wel zwanger zijn) en anderen raadt hij aan om maar met IVF te beginnen want je hebt het maar liefst 4 keer met ZI geprobeerd en dat lukt niet @Kat; Ja, Mendels is wel okay. Soms een beetje verward, maar wel heel aardig. Ik hoop dat nog een keer ICSI voor jullie niet nodig is en dat het nu met de medicijnen van Pfeiffer inderdaad met IUI gaat lukken! Wel grappig, jij gaat 28 mei van DD naar het GG, en wij gaan 28 mei van het GG naar DD
Shadixx; heb je dokter v.d B al eens gehad? Hoe is die? Dat vind ik wel een nadeel van gg, dat er zoveel verschillende dokters zijn..
V.d. Broek is lief hoor! Ik heb haar 2 keer gezien en vond haar superaardig, maar heb ook wel gehoord dat als je haar durft tegen te spreken ze erg tegen je kan snauwen.. Maar goed, ik heb nog geen reden gehad om haar tegen te spreken dus daar heb ik geen ervaring mee