September 2007 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door mouschy, 27 aug 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ddp

    Ddp Niet meer actief

    Hallo mama's!

    Hier ben ik ook weer!
    Het gaat best goed hier! Heb er lekker regelmaat in en Tara is over het algemeen het meeste van de tijd heel tevreden!

    Ff een vraagje over kunstvoeding....Tara krijgt om de 4 uur de fles. 's Avonds rond 11 uur krijgt ze haar laatste flesje en dan is het wachten tot ze zichzelf meld! Nu is dat steeds anders. Dan 4 uur, dan half 5, dan weer eens 3 uur....
    Hier kunnen we dus niets aan doen, maar zou dit erg zijn voor de regelmaat? Had een aantal dagen 07.00/11.00/15.00/19.00/23.00
    Maar als ze om half 5 komt, dan is 07.00 uur natuurlijk te snel....

    Pomme:
    Tara zit sinds een week ook op 120 ml! Soms drinkt ze hem idd helemaal leeg. 's Avonds wil ze nog wel eens iets laten staan.....
    Wanneer geef jij die 150 ml?

    Noor: Moet ook nog niet denken aan die inenting....zielig! Volgens mij word dat heel erg huilen voor allebei!

    Joepie: Tara slaapt ook altijd met de handjes omhoog! Die zijn ook altijd koud haha.

    MissX: Kan me voorstellen dat je je verdrietig voelt over het feit dat je niet zelf bent begonnen met KV, maar dat iemand anders het nu voor je heeft besloten....maar aan de andere kant misschien maar goed, anders had je de stap misschien nog niet genomen!
    Handig zo'n voorraad je opbouwen!
    Ik moet ook absoluut nog niet denken aan werken, word er helemaal down van als ik daar aan denk! Terwijl ik echt leuk werk heb hoor, maar het liefst ging ik nooit meer heen haha

    Han: Dat kan al best hoor zo'n regeldag!!

    Blodyn: Ik maak me nu al druk over aankomende maandag. Dan is mn vriend jarig en ik wil niet dat ze Tara dan allemaal vast gaan houden!!
    Dat is veels te onrustig voor haar! Maar ik weet nu al dat mn schoonfamilie dat maar onzin vind....heb het er al met mn vriend over gehad, maar die vind het stom dat ik me daar nu al druk om maak! haha!

    Suus: Ik herken je gevoel!! Lekker dicht tegen je aan houden is het enigste wat helpt vaak! Ze vinden het vaak heel fijn als ze lekker in elkaar zitten tegen mams aan....misschien dat Jesper daar rustig van word??

    Jessica: Fijn he dat je meisje het zo goed doet??


    Baal trouwens zo van mn buikje, maar ik kan me er niet toe zetten om buikspieroefeningen te doen...... :(
     
  2. joepie01

    joepie01 Bekend lid

    7 jan 2007
    763
    0
    0
    verzorgende
    vlakbij emmen
    hallo

    nou dat laxeermiddel heeft z`n werking gedaan. hahaha. ze had me toch een poepluier ze zat er onder tot aan haar nekje aan toe maar het was niet van dan hele dunne poep. maar ja het was ook van 2dagen.

    ze slaapt nu als een roosje zonde hoeven te persen. dat is echt een oplossing hoor voor haar.

    zoe: esmay heeft ook verschillende tijden met voeden de ene keer slaapt ze wel 4 uur door en de andere keer maar 2,5 uur. maar kan het dan meestal wel rekken tot 3 uur. geef haar dan een speentje en dan is ook weer even tevreden.

    wat een weertje he ben lekker lopens naar het centrum geweest. ben 2 uur weg geweest dat was echt genieten. esmay krijgt er niets van mee die slaapt dan altijd.

    esmay huilt alleen voor de voeding en als ze krampjes heeft. echt een rustige baby.
    moet er ook niet aandenken om weer te moeten werken. ik weet nu al dat ik met oud en nieuw weer moet werken. dus kan me er op voorbereiden.

    missx: ik snap helemaal wat je bedoelt het is bij mij ook zo super snel gegaan dat ik geen afscheid heb kunnen nemen van mijn dikke buik. ik voelde me trouwens ook veel zekerder met z`n buik en was ook vol trots. nu ook nog wel maar het voelt gewoon anders.
    ik wil ook zeker voor een tweede gaan.

    liefs joepie
     
  3. Jessica24

    Jessica24 Fanatiek lid

    4 okt 2006
    2.486
    0
    0
    huisvrouw /moeder en ff tussendoor studeren....
    Spijkenisse
    Meiden weten jullie wanneer je mag sporten?
    Heb nooit gesport maar wil echt nu iets aan mijn buikje doen!

    @Joepie, gelukkig dat esmay heeft kunnen poepen!

    @Zoe, Ayla heeft ook geen regelmaat, de ene keer komt ze na drie uur de andere keer weer na vier uur, en de tijden zijn ook erg verschillend.
    Alleen s'nchts en 's ochtens vaste tijden, om een uur og drie half vier 's nachts, en dan rond een uur of zeven 's ochtens.
     
  4. beertje1985

    beertje1985 Bekend lid

    4 dec 2006
    733
    1
    0
    @ brigitte: Super! Hij vind het echt heel erg fijn. Vandaag heeft hij een weer iets mindere dag, want hij kan niet goed poepen..
    Ik ben idd op marktplaats aan het kijken voor een tweede. Hij is erg gemakkelijk in gebruik die pacco. Volgens mij zijn onze kinderen precies even oud! 3 september?

    @suus1983 idd tussen de 3e en 5e dag krijgen ze een beetje een terugval. hoelang ben je nu bezig?
    Sam is vandaag ook erg onrustig!

    @Zoë Als je kindje pas om 5 uur komt s'nacht kun je proberen maar 60cc te geven ofzo. Dan heeft ze om 7 uur vast weer honger.

    @joepie Ik moet over 5 weken alweer werken! Dus geniet er nog maar van tot oud en nieuw!

    Sam is gisteren ook naar het cb geweest. hij woog bij zijn geboorte 3730gram en gisteren woog hij 4220 gram. Hij doet het goed dus. Ik heb verteld dat ik hem doe inbakeren en ze deden er helemaal nier raar over. (had ik wel verwacht)
    Verder is hij helemaal goedgekeurd.Ze vroeg nog wel of de huisarts al naar zijn piemeltje heeft gekeken. Hij heeft namelijk een gespleten voorhuidje. (zijn eikeltje ligt dus bloot). Maar dat is helemaal niet erg, want plassen kan hij als de beste. Ik ga nu even naar Sam. De arme man kan niet goed poepen. Kijken of hij alweer een beetje gevorderd is.
     
  5. Moons

    Moons Fanatiek lid

    2 jul 2006
    1.633
    0
    0
    huismoeder / administratie schildersbedrijf van mi
    provincie Groningen
    He meiden, hoe ist hier, hebben jullie allemaal een beetje jullie draai gevonden met de nieuwe wereldburger erbij? Hier gaat alles supergoed, Milan is zo'n scheetje, hij drink heel goed aan de borst, was echt verrast dat hij de borst wel wilde, onze andere beide jongens wilden niet aan de borst, maar 3 keer is scheepsrecht. Niels en Emiel zijn zo blij met hun broertje, echt leuk om te zien. Zal vanaf nu proberen mee te kletsen.

    Hier even mijn bevallingsverhaal;

    Mijn bevalling van Milan;

    Donderdag 20 september, ik heb de hele dag al harde buiken, dit heb ik wel
    vaker, maar vandaag voelen ze anders, alsof er iedere keer een band heel strak
    om mijn buik wordt gespannen. Tegen de avond beginnen ze wat meer pijn te doen,
    ze komen ongeveer om de 10 minuten. Als ik op bed lig blijven de harde buiken komen
    tussendoor slaap ik wel wat, maar om 02.00 uur worden ze heftiger, maar ze komen niet
    dichter op elkaar. Voor de zekerheid belt mijn man de verloskundige, dit omdat het met
    onze 2e zoon op het laatst heel snel ging. Om 02.30 is ze er, ze gaat
    inwendig voelen, baarmoederhals is wel verstreken, maar nog geen ontsluiting. Afwachten dus.

    De volgende dag heb ik een afspraak staan bij de vk om half 10, ben nog langs gegaan,
    vk heeft nog weer getoucheerd, maar nog steeds geen ontsluiting. Weer naar huis.

    Heb nog even in de kamer gezeten en ben toen naar bed gegaan. Om half 2 's middags ongeveer
    , ik lag wat te dommelen, voelde ik dat mijn onderbroek nat was, ben opgestaan, en inderdaad mijn
    vliezen waren gebroken. Het vruchtwater was helemaal groen, dus dit werd
    geen thuisbevalling helaas. Naar de vk gebeld en we mochten meteen naar het ziekenhuis gaan.

    Daar aangekomen direct aan het ctg apperaat gelegd, de kleine deed het nog goed gelukkig. Om 14.15
    weer getoucheerd en nog steeds geen ontsluiting, wel weeen, maar niet regelmatig genoeg. Kreeg van de
    gynecoloog het advies om een pijnstillende prik te nemen. Heb deze gekregen, dit was om de scherpe kantjes
    eraf te halen. Vanaf toen werden de weeen sterker en kwamen ze steeds vaker, kreeg ook rugweeen en wist
    op een gegeven moment niet meer waar ik het moest zoeken, zat echt in een weeenstorm. Om ongeveer 17.15
    zat ik bij elke wee op mijn handen en knieen in het bed, dit was voor mij de enige manier om ze nog op
    te vangen. Om 17.30 kreeg ik drukgevoel, zuster opgepiept, en die ging de gynecoloog oppiepen.
    Moest de persweeen proberen weg te zuchten, maar hier is geen beginnen meer aan, na 3 persweeen komt dan
    eindelijk de gynecoloog eraan en mag ik gaan persen.

    Een paar persweeen verder is op 21 september om 17.57 Milan geboren, alles was helemaal goed met hem, hij had gelukkig
    geen meconium ingeslikt en hoefde zelfs niet uitgezogen te worden. Ik ben er ook zonder knip of scheur
    vanaf gekomen, dus dat viel gelukkig weer mee. Heb me ongeveer een uur na de bevalling gedoucht en om 20.15 's avonds waren we weer thuis waar onze 2 jongens vol spanning op hun broertje zaten te wachten.

    Milan woog 3370 gram en was 52 cm. Het is echt een heerlijk mannetje en zijn beide broers zijn ook
    superblij met hem.

    Onze Milan is ook op 21 september geboren!

    Liefs Moons
     
  6. Joyce82

    Joyce82 Fanatiek lid

    1 sep 2006
    1.746
    0
    0
    Noord-Holland
    Han, Ik heb echt een hele platte buik, nog 3 kg afvallen en dan zit ik weer op mn oude gewicht, ongelooflijk hé! En ik eet toch alles waar ik trek in heb. Schijnt ook door de BV te komen.

    Zo lekker As The World Turns kijken :D
    Maar eerst de kleine voeden, want ze krijgt honger...
     
  7. Joyce82

    Joyce82 Fanatiek lid

    1 sep 2006
    1.746
    0
    0
    Noord-Holland
    @Han: Vraagje. Ik zie dat jullie ook een eigen beebiesite hebben voor de kleine, leuk hoor! Ik ben er ook mee bezig en ik zie bij jou in het linkermenu van week tot week staan. Hoe krijg je dit erin, want dit zou ik ook graag willen... :D

    Dank je wel alvast!
     
  8. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.815
    113
    Hee meiden, bedankt voor jullie reacties!

    Het zijn waarschijnlijk geen krampjes, ik heb contact met het CB gehad en zij zegt dat het overstrekken waarschijnlijk niet door krampjes komt, omdat hij het de hele dag door doet. Donderdag komt ze kijken en dan gaan we oefeningen met hem doen.

    En wat inbakeren betreft: dit is zijn 3e dag! Dus misschien idd dat hij zich er nu een beetje tegen gaat verzetten. Nou gewoon nog even doorzetten en dan zullen we wel zien.

    Ook heb ik de vrouw van het CB verteld dat Jesper vaak 's nachts last heeft van zuur, ik hoor dan dat het omhoog komt, maar hij slikt het weer door..Kan misschien reflux zijn, ben daarom op hun advies overgestapt op friso comfort. Hoop dat het daarme verbetert, het is zo vervelend voor hem, maar ook heel eng om te horen, net of hij erin stikt.

    Jesper heeft trouwens ook nog niet echt een vast ritme qua voedingen. Ik geef nog steeds op verzoek een flesje. Soms zit er 2,5 uur tussen en soms 4,5 uur. Ach, dat zal vanzelf wel veranderen denk ik.
     
  9. brigitte22

    brigitte22 Fanatiek lid

    13 nov 2006
    2.601
    0
    0
    judith vindt het nog niet altijd leuk om in de doek te gaan en ze kijkt je blij aan als ze er weer uit mag maar ze huilt veel minder en ook minder vaak dus ze slaapt langer..... Ze heeft nog wel eens een mindere cyclus tussen voedingen maar het is echt een stuk beter dan zonder..... We zijn zondagavond pas begonnen dus ik ben benieuwd of er nog een terugslag komt... we zijn voorbereid

    Judith is 2 daagjes ouder... 1 september......
     
  10. brigitte22

    brigitte22 Fanatiek lid

    13 nov 2006
    2.601
    0
    0
    @suus: als het maagzuur/reflux is kan het ook helpen om zijn matrasje bij het hoofdeind wat hoger te leggen... dus een handdoekje ofzo eronder...
     
  11. Ddp

    Ddp Niet meer actief

    Tara heeft ook last van maagzuur geloof ik! Zo zielig om te zien. Je hoort dat het omhoog komt en soms spuugt ze wat uit. Maar eigenlijk slikt ze het altijd weer door....en dan dat koppie wat ze trekt....ze vind het echt heel vies!

    Waar leg je die opgerolde handdoek dan neer? Onder het matrasje ter hoogte van haar hoofdje?
     
  12. Ddp

    Ddp Niet meer actief

    Ben trouwens blij dat jullie ook geen vaste tijden hebben voor de fles!

    Was al even bang dat het misschien wel de hele regelmaat eruit zou halen. Ik heb haar nu inplaats van 8 uur, om half 8 haar flesje gedaan.
    En dan straks om 11 uur....
     
  13. gonzo

    gonzo Actief lid

    25 sep 2006
    254
    0
    0
    Heel herkenbaar die bewegelijke armen en benen. Thijs presteert het ook om iedere keer zijn deken helemaal van hem af te trappen en te duwen engaat hierdoor nog harder krijsen :cry: . Ik ben van plan om ook maar in te gaan bakeren, maar zal het voor de zekerheid nog even navragen bij het cb.

    @Suus, Thijs overstrekt zich ook de hele dag door, ik heb ook geen idee waar het aan ligt, ga 't morgen ook nog navragen bij het cb, als ik wat weet laat ik het je weten. Hou jij me ook op de hoogte? Ben wel benieuwd of er hetzelfde uitkomt...

    Pas hier mijn oude broeken nog niet...doe tijdelijk nog maar positiebroeken aan, maar die zijn eigenlijk weer te groot..nog even behelpen. Passen jullie je oude kleren al?
     
  14. maart

    maart Fanatiek lid

    18 dec 2006
    2.252
    0
    0
    Zuid Holland
    Hier ben ik ook weer.

    Ik baal ook heel erg van mijn buik. Ik denk niet dat die nog ooit terug trekt. Wel ga ik binnenkort beginnen met sporten.

    Yasmine huilt nog steeds erg veel. Ik word er soms helemaal gek van. Ik geef haar melk verschoon haar maar toch blijft ze huilen. Kan er niet zo goed tegen. Ik weet echt niet wat ze heeft. Ze zit ook helemaal onder de puistjes zo zielig.
     
  15. Ddp

    Ddp Niet meer actief

    Nee, pas mn oude broeken ook nog niet! Kan ze niet over mn heupen krijgen... :oops:

    Heb nog wel positiebroeken en 1 spijkerbroek uit een tijd dat ik heel veel kilootjes was aangekomen......

    Zat me zojuist in bad af te vragen of ik ooit nog wel in mn oude broeken terugkan...

    Wat voor oefeningen etc moet je daar nou voor doen?
     
  16. Pomme

    Pomme Actief lid

    1 jan 2007
    359
    0
    0
    Hier ook nog steeds een maatje meer... Ik verheug me op mijn oude kleren!
     
  17. Nex

    Nex Fanatiek lid

    5 dec 2006
    1.553
    0
    0
    Gelderland
    Hier ook nog steeds heel wat maatjes meer, lijkt wel of alle 20 kg er nog aanzitten en mijn buik....... :( Ik heb net zo'n grote buik als mijn schoonzusje en die is 22 weken zwanger :( Ik heb geen weegschaal dus kan niet controleren hoe veel ik nu weeg.

    Jessica: ik heb gehoord dat je pas 6 weken na de bevalling weer mag gaan sporten.

    Joyce: lekker dat het bij jou zo snel gaat. ik geef ook borstvoeding maar het haalt helaas nog geen gewicht weg :)
    Ik weet helaas niet hoe ik dat gedaan heb, het was er al toen mijn vriend de site aangemaakt heeft. Soory dat ik je niet kan helpen.

    Maart: jeetje ik kan me voorstellen dat je er moedeloos van wordt, is zo erg als je niet weet wat er is.

    Moons: heerlijk hoor dat je zoontjes zo blij zijn met hun nieuwe broertje.

    Geertje: hoe gaat het nu, heeft sam al weer kunnen poepen?

    Joepie: wat een opluchting zal dat voor esmay geweest zijn.

    Nou gister was toch geen regeldag want 's middags zat ze weer op haar normale ritme. Volgens mij heeft ze gewoon regelnachten want vannacht kwam ze weer om de 2 uur, dit had ze gisternacht en ochtend ook al. Ze drinkt mijn borst dan ook helemaal leeg zodat ik bijna ga denken dat ik te weinig heb...... moeilijk allemaal hoor.
     
  18. patrien

    patrien Niet meer actief

    dag dames,
    allereerst iedereen gefeliciteerd met hun kindje.

    ik kom me hier ook maar melden. ik wist niet dat er ook een topic was voor de mama's van september 2007.
    mijn naam is ramona, mama van Stijn.
    stijn is geboren 19 september met een keizersnee.
    stijn lag in een stuit.
    er is nog een draaipoging geweest maar dat mocht niet baten en diezelfde dag is hij met de keizersnee geboren.
    stijn groeit als kool. hij wil niet aan de borst drinken maar ik kolf het af en geef dat met de fles.

    ik heb niet alles terug gelezen dat is zoveel.
    vanaf nu zul je me dus (niet elke dag) regelmatig hier zien.

    missen jullie je buikje ook? stiekem denk ik nog wel eens terug aan het zwanger zijn. ik vond het super speciaal om zwanger te zijn.
     
  19. Blodyn

    Blodyn Lid

    27 dec 2006
    90
    0
    0
    DTP'er bij een krant
    Rotjeknor
    :confused: Pardon?! Als ik dat zou zien, zou ik het niet eens meer netjes willen zeggen. Ik zou bijna mijn eigen pink in de mond van diegene stoppen; eens zien hoe hij/zij dat zou vinden.

    Toontje: welkom en gefeliciteerd met Stijn! Ik mis m'n buikje ook wel hoor. Vooral de eerste 2 weken. Ik wilde zelfs niet eens naar m'n buik kijken/aanraken, want ik vond het maar een walgelijk iets. Zo van, wat heeft die buik nog voor nut als er niet zo'n mooi wezentje in zit?

    Maart: wat vervelend, meid. Hier kennen we hetzelfde verhaal! Ik pak hem gewoon op en hou 'm lekker tegen me aan; wiegen, kroelen enzo. Is hij wat gekalmeerd, dan leg ik hem weer in z'n bedje. Kan best zijn dat je meisje ook even lekker bij jou wilt zijn.

    Inderdaad, er wordt gezegd na 6 weken dat je mag gaan sporten. Ik wilde zelf ook al eerder, omdat ik me stukken beter voelde, maar het krimpen van m'n baarmoeder liep/loopt niet echt op schema, dus ik vertrouw het niet zo. Ik hoor wel wat de VK zeg op de laatste controle. Hopelijk krimpt de rest van m'n lichaam ook nog even snel in :) wil toch graag 1 of 2 mooie broeken kopen.

    Ik weet niet meer wie het boek Oei, ik groei aanraadde, maar bedankt voor de tip! Is inderdaad de moeite waard.
     
  20. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.815
    113
    @toontje: jij ook gefeliciteerd met Stijn! Ik zie dat jij ook een keizersnede hebt gehad, hoe voel je je inmiddels? Bij mij is het morgen 4 week geleden en begin me eindelijk weer een beetje de oude te voelen, ben alleen nog erg snel moe.

    @gonzo: ik houd je op de hoogte! Wel toevallig dat Thijs dat ook doet, misschien heeft het wel iets met de keizersnede te maken.. k weet het niet hoor, zeg maar wat. Morgen hoor ik meer en dan laat ik het even weten.

    Ik pas nog lang niet in mijn oude broeken! snik snik. Ik denk echt niet dat ik ooit nog er weer in kom eerlijk gezegd. Ik mag ook nog steeds niet weer sporten, dus ben er bang voor. En dan ben ik ook nog zo iemand die als ik thuis alleen ben er vaak wat te snacken bij pak. Als ik naar buiten ga draag ik ook maar mijn positiebroek. Wel handig nog zo;n band, valt die verschrikkelijke blubberbuik ook niet zo op.

    En mijn borsten is trouwens ook een ramp, vind het echt theezakjes!

    Nou ja, even mijn gal spuwen, ga vanmiddag maar even wandelen met Jesper, beweging is goed voor me.
     

Deel Deze Pagina