Succes vandaag met de echo rachster. Ik ben benieuwd wat je man er van gaat vinden Beterschap knuffie! @hier, gisteren eerder naar huis gegaan omdat alles draaide en ik door m'n benen ging.. Vandaag vol goede moed klaarmaken voor werk, val ik flauw. Vind t een beetje eng worden. Het zal wel niets zijn, maar toch bel ik ff de ha straks.
yinxy laat je Hb gehalte nakijken (ijzer) en je bloeddruk. en neem van die dextro energy druivesuiker dingen dat helpt. Ik hoop voor jou dat morgen alles in orde is zoals bij mij. Die garnaal geeft me de hele dag een weeïg gevoel in mijn maag ik ben niet misselijk of zo maar dit is ook niet echt een lekker gevoel. Ik ben vandaag moe wakker geworden weet niet waarom. Mijn kinderen zijn al groter en daar ben ik op zulke momenten ECHT blij mee.Ik hoef niet meer echt te zorgen voor ze wat betreft aankleden eten en wassen.Af en toe stuur ik er nog wel eens eentje terug naar zijn kamer zo van ik dacht toch ech nie dat jij dat vandaag naar school gaat aandoen maar verder heb ik lekker de handen vrij, daarom hebben we LANG nagedacht of we nog wel voor een 4e kindje wilde gaan. Nu dat het zo ver is vind ik het zo! leuk ik had het eigenlijk niet meer verwacht.De kinderen vinden het ook leuk.Al hopen ze alle 3 dat de baby ook een jongen is net als hen hahahahah. Amira
Goodmorning meiden! Er is weer een hoop geschreven zeg! @anneke: wauw wat leuk een tweeling! gefeliciteerd! @rachster: veel plezier bij de echo vandaag! Ik ben het weekend even uit de lucht, ga een weekendje weg, alleen... gewoon even niets anders dan mijn verdriet voor mirthe... heel spannend dat wel, maar denk dat het goed voor me is! Verder hier ook geen trek in warme prak, normaal wel! Heb eigenlijk helemaal niet zoveel trek...wel zin in slechte dingen: drop, snoep en patat met mayo! xxx
Goede morgen Rachster veel succes bij de echo. Gisteravond ben ik wat bloed verloren, niet veel, maar toch. Vanmorgen was het bloeden gestopt. Maakte me wel een beetje zorgen. Heb net het zh gebeld. Die hebben me weer een beetje gerust kunnen stellen. Zolang ik nu geen bloed meer verlies hoef ik me geen zorgen te maken.
Dank jullie dames! Ik heb vanmiddag mijn echo, nu nog even werken. Ik had gisteren ook even bloedverlies. Omdat ik blaasontsteking heb ben ik weer naar de dokter geweest. Hij wilde een inwendig onderzoekje doen. Ik heb gezegd dat ik erg veel afscheiding heb. Dat zag hij ook. Hij heeft wat monsters afgenomen en die zijn gisteren verstuurd naar het lab. Volgende week krijg ik de uitslag. Hij ging naar binnen met een eendebek. Hij zei toen, het bloed wel een beetje. Dit moet morgen overzijn anders moet je even bellen. Gelukkig is het bloeden nu gestopt. Ben benieuwd of ik een inwendige echo krijg. De VK zegt met 10 week eerst op de buik proberen, dan vaginaal.
Succes met je echo! Bij mijn eerste zwangerschap heb ik tot 15 weken bijna wekelijks wel wat bloedverlies gehad. Maar is hier toch een gezonde knul! Ik ben blij dat onze echoscopist niet van inwendige echos houd en hele goede apparatuur heeft. Met 6+3 al gewoon een buikecho. Ik heb een mama fiets gekocht en kan hem vanmiddag ophalen! Haha nu al zin in.
Ik heb door het hele medische traject al zo veel inwendige echo's gehad dat me dat echt helemaal niets uitmaakt. Ik ben gelukkig niet meer misselijk. Ben ben ik heeeeeeeeel moe. En mn humeur is niet zo. Voel me afwisselend geirriteerd en emotioneel. Zal ook wel door de moeheid komen. Gelukkig na vandaag nog maar een halve dag werken en dan weer lekker lang weekend. En dinsdag weer echo!
@echodames veeeel sucses !! @tummytub kheb hem net toch maar gekocht.. voor die tien euro is het, het proberen waard toch !!
Hoi dames, Wat grappig om te lezen dat veel van jullie al dingen aan het aanschaffen zijn. En dat terwijl we amper zwanger zijn. Is er iemand van jullie die wacht tot de gevare zone voorbij is? Of ben ik gewoon onzeker
Hallo allemaal, Ben weer beetje op aarde teruggekeerd... Gisteren echt de hele dag nog gezweefd. Nu merk ik dat ik ook wel veel nadenk over de nadelen en de risico s, dat besef komt nu pas. Gelukkig overheerst wel de blijdschap. Heb op mijn werk aan mijn collega s de foto's van de echo laten zien. Ze waren ook allemaal zo verrast en enthousiast. Erg leuk! @mamavanmenm: sterkte dit weekend. Hoe lang is het nu geleden dat Mirthe overleden is? Het lijkt me ontzettend moeilijk om mee te maken en kan me ook voorstellen dat je daardoor wat dubbel in de zwangerschap zit. @lonny: mooi dat het bloeden gestopt is, schrikken hoor! Mijn echo was inwendig, maar vond het niet zo heftig.
@ Miran78 ik denk dat dat ieder voor zich is.. ik koop nu alleen iets als het bv in de aanbieding is.. maar als ik gwn iets zie wat ik echt wil hebben koop ik het.. ik wil ook nu genieten van mijn zwangerschap en niet pas na 3mnd..
Jaaaaaa! Een mooi kloppend hartje gezien!!!! Vantevoren zo zenuwachtig (omdat het de vorige keer bij deze echo duidelijk was dat het niet goed zat), maar dit was onmiskenbaar heel goed! Zit nu echt nog n beetje te stuiteren... Ik ben vandaag exact 8 weken, en daardoor uitgerekend op 26 december (is wel handig voor de lijst, ik stond nog bij 'datum onbekend'. De 30ste hebben we weer een echo, en dan wordt het helemaal zeker hoe oud ons garnaaltje is. (t leek echt op n garnaaltje, met van die ministompjes voor armpjes en beentjes!)
Gefeliciteerd met de echo Yip! Ik zal je datum zsm aanpassen op de lijst. @spulletjes. Ik heb in de afgelopen jaren wat spulletjes gekregen en dat staat in de kelder. Nieuwe dingen kopen.. Daarvoor wachten we nog ff totdat we uit de gevaren zone zijn. K wil eerst zowiezo morgen afwachten om te kijken of alles wel voor zo ver ok is. Als dat t geval is, ja dan zal ik denk ik beter op aanbiedingen gaan letten
@ Yip: super! Wat betreft dingen kopen. Hetgeen ik tot nu toe gekocht heb was een koopje (tummy tub voor niks en box voor 30 euro). En tja, mocht het alsnog mis gaan dan bewaar ik het voor de volgende zwangerschap maar ik ga er gewoon van uit dat alles goed gaat. En ik vind het leuk om nu al dingen te kopen. Gewoon beetje bij beetje alle spulletjes bij elkaar verzamelen.
Fijn Yip, een mooie echo!! @ inboedel voor die kleine: Wij wachten tot na de 20 weken echo met spulletjes kopen. Als jullie mijn banner zien, dan snappen jullie wel waarom Willen eerst zeker weten dat alles goed is met die kleine. Liefs, Viv