' s avonds op visite

Discussion in 'Baby en dreumes' started by wizard, Oct 10, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tweeling

    tweeling Fanatiek lid

    Sep 9, 2006
    3,579
    0
    0
    mama van 2 meiden!
    wij leggen ze bij mijn moeder en halen haar later weer op en dat gaat goed we doen dit zo min mogelijk maar af en toe moet je ook aan jezelf denken toch...maar nooit tenkoste van onze meid hoor!

    ik denk ook dat ze hier wel aan wennen!

    uhm een paar keer las ik dat de kindjes in de reiswieg van de kinderwagen slapen? dit doen jullie toch wel onder toezicht he, want een reiswieg heeft zijwanden en daar kan je kleine tegen aan gaan liggen...dus let daar mee op!
     
  2. nicole26

    nicole26 Niet meer actief

    Ik neem haar niet mee , of ik blijf thuis of ik regel iemand die bij mij thuis oppast , of ik breng haar naar mn ouders gewoon om de simpele reden dat ze nergens anders slaapt dan bij mij thuis of bij mn ouders :D Wel lastig af en toe maar het is niet anders ..
     
  3. pim

    pim Fanatiek lid

    Sep 22, 2005
    3,970
    0
    36
    Nijmegen
    Voor verjaardagen van/etentjes bij naaste familie en heel goede vrienden nemen we Emme mee. Ik zorg dan dat ze thuis gegeten en gebadderd is. In de pyama in de auto, even gedag zeggen als we daar zijn en dan naar bed. Dat gaat prima. Ze slaapt lekker en ik leg haar thuis zo over in bed en ze slaapt verder.

    Ik let er wel op dat dit niet te vaak gebeurt, maar een keertje per maand doen we het wel. Zo kom je zelf ook nog eens ergens.
     
  4. stitch

    stitch Fanatiek lid

    Sep 24, 2006
    1,561
    0
    0
    laatst had ik de verjaardag van mijn zwager en toen ben ik met wesley na de laatste fles naar huis gegaan en mijn mannetje bleef tot diep in de nacht.
    wesley slaapt dan wel in een campingbedje en de laatste fles heb ik wat uitgesteld.(22.30 uur ipv 21.00 uur)

    groetjes susanne
     
  5. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Ik ben misschien ouderwets haha maar Iman slaapt elke avond in haar eigen bed. Ik leg haar nooit ergens te slapen op een verjaardag of zo.
    Als we een verjaardag hebben regel ik een oppas of spreek overdag af.
     
  6. mimi5

    mimi5 Lid

    Nov 5, 2006
    26
    0
    0
    Ik denk dat velen mij nu een ontaarde moeder vinden, maar mijn zoontje van 3 1/2 week is afgelopen week al 2 keer s avonds mee naar een verjaardag geweest.
    Bij binnenkomst snel naar boven in de kinderwagenbak te slapen gelegd om hem 2 a 3 uur later weer slapend mee naar huis te nemen. Ging prima!
     

Share This Page