we houden jullie in de gaten hihi sinds gisteren zijn we met vinz over op andere voeding nutrilon omneo hij had friso standaard. dit vanwege buikkrampen die niet over gaan heb al vanalles geprobeert en gisteren was ik het beu het cb gebeld en gingen accoord. ook moest ik zijn reflux in de gaten houden als het erger word weer naar de huisarts hij heeft wel de symthomen maar er niet heel veel last van denk ik die krampen zijn erger. nu hopen dat dit werkt vind het zo sneu voor hem heb donderdag avond na een huildagje ook ff lekker zitten janken lucht ff op ook dat ik begrepen werd door t cb vond ik fijn. ik heb nog 1 week vrij en dan weer aan de gang zal wel wennen zijn en t weer zit ook niet mee bahabh fijn lang weekend!!
sneu zeg voor vinz.. hopelijk helpt het.. aa dta heb je snel genoeg door lijkt mij en tjee.. mete en week weer werken.. wat doe je en hoeveel dagen werk je.. ik geniet nu lekker van me verlof
Hey ja ik hoop ook dat t werkt Ik ga 24 uur werken ma di wo van 1 tot 6 en vrijdag van 8:30 tot 18:00 soms kan t veranderen met een avond erbij ik werk bij de jumbo en ben een kassa muts Ga je nog iets leuks doen in je verlof??
ha frouk.. gisteren met man en kids uit eten geweest. veder hoop ik snel te bevallen en van kleintje te genieten... ben heeel moe. .. slaap max 2,5 u per n8. Deze week 2x medicatie gehad 1e hielp niet.. 2e goed op geslapen..maar nu ik bijna 38 weken ben durf ik het niet goed meer te nemen a.s. di nog etentje meet me werk voor me verlof en krijg nog visite.. en ga nog en ochtendje oppassen.. .. verder gen plannen .. in de middag als het even kan rusten. .. maarja lukt niet altijd met 2 andere kids
Dat is wel minder zo weinig slaap maar t begint te korte Mmmmm lekker uiteten daar heb ik ook wel weer zin in ghihi Lekker genieten meid ben wel nieuwschierig naar jullie wondertje
hee frouk, sneu voor vinz. hopelijk gaat het nu beter! geniet nog van je laatste week verlof! ik heb geen facebook meer. wendy, nog geen bevalling in zicht?
Vannacht een paar uur lang flinke weeen, braken en diarree. Ik dacht: we zijn vertrokken! Maar rond 4 uur zakte het weg en nu heb ik weer veel minder vaak weeen Is wel even een teleurstelling, was er klaar voor. Hoe gaat het met jullie? Fijne Pinksterzondag!
das balen.. wie weet vanavond dan? hoer af en toe steken..nog geen echte voorweeen helaas.. hopleijk wel snel.. dna kan ik de vk vragen voor strippen oid
ja, ik baalde ook wel even flink. rest van de dag was het wel weer ok vandaag, maar blijf het nu toch wel zwaarder vinden worden. wat mij betreft mag hij/zij zich vannacht wel aankondigen . we zijn er klaar voor om echt kennis te maken. mijn vriend begon trouwens vannacht meteen de slaapkamer te stofzuigen, nadat ik gezegd had dat de weeen nu toch wel heel snel achter elkaar kwamen en hij mijn kotsje had opgeruimd mannelijke nesteldrang?? bij jou zit het kleintje dan ook nog lekker wendy, als je nog geen voorweeen hebt. aan de andere kant....het kan zomaar ineens beginnen en doorzetten. we hebben er weinig over te zeggen. waarom zou je graag gestript willen worden?
Het zal niet lang meer duren! (Hoop ik voor jullie) Probeer nog te genieten van jullie zwangerschap, ik mis het al... Frouk, geniet van je laatste dagen verlof! Sneu voor Vinz.hopelijk groeit hij er snel overheen. En janken mag hoor! Lucht lekker op!
strippen: omdat ook deze baby niet klein is.. rond de 8 pond en heel groot hoofd p90 .. oudste zat vast en ik slaap max 3 u per n8 haha mannelijke nestdrang komt wat later he... was je er zo ziek van vannacht? en hoe is het nu met je??
oooo spannend succes alvast dames!! thx flash hoop ook dat hij er overheen groeid hoe is t met de andere dames??
nog 13 dgn?? fijne week allemaal.. wat zijn jullie plannen? Hier vandaag fysio, visite en vanavond etentje van me werk en dan... slapen. morgen misschien visite en oppassen donderdag naar de vk en dan weer bijna weekend
Ik heb vandaag nog vrij! De oppas kon niet. Morgen bhv en do en vrij 2 evenementen op t werk. Dit weekend wordt mijn oom 50 en gaan we hopelijk beginnen met bijvoeding a la rapley! Kyan is alweer bijna 6 mnden. Fijne dag allemaal
Lekker extra gedagje genieten dan Angela! En vast van harte met jou oom en alweer bijna 6 maanden hoe ongeloofelijk rap is dat gegaan zeg! Wat een geweldig mannetje is het ! Wendy spannend voor je! Echt de allerlaatste loodjes. Doe nog maar eventjes genieten ervan en hoop dat je nog een beetje kan rusten . Aline, ook zo spannend ! Ben benieuwd wanneer jou kindje komt aangezien het al een tijdje rommelt. Mocht ik jullie niet meer spreken, ik wens jullie een fijne,vlotte bevalling toe. Bijna is het moment daar dat jullie je kindje gaan vast houden . Zucht wat mooi !! Frouk hoe gaat de voeding nu met Vinz, hoop ook dat hij erover heen groeit, ook een lief schattig mannetje om te zien . En even huilen is heerlijk en lucht ook zeker weer even op Hoop dat het met de rest van de kindjes en de mamma's ook goed gaat !
hey dames, Flash 6 maanden de tijd vliegt voorbij wel leuk om met vast eten te beginnen. hier willen we ook zelf maken en geen potjes geven ik vind die dingen zo stinken. en ben je al over zn kapsel uit? net de osteopaat gebeld en hij beld vanmiddag terug voor een afspraak ga t toch maar doen ook voor zijn voorkeurshouding die hij heeft we leggen zn hoofd altijd naar links en draait hem dan gauw weer terug naar rechts hopen dat hij ook kan helpen voor de verborgen reflux en krampen. ik heb t idee dat de voeding omneo al wel iets werkt maar ik roep nog niet te hard. vandaag vieren we de verjaardag van mijn vriend is 30 geworden hihih hij voelt zn eigen nu oud van vinz heeft hij een naambordje gehad en van mij een bijdrage voor zn tattoo die hij graag wil. ikzelf ben er ook van plan om 1 te laten zetten de naam vinz in een ster zoiets.