Kristel. 2 stellen wel 1 stel niet persoonlijk. Ik vind het leuk vind het zelfs jammer dat ik het zelf niet bij mijn bevalling had.. Ik heb dinsdag een shoot gehad van een herdenking. Dat had ik nog nooit gedaan. De persoon was 10 jaar overleden tijdens een scooter ongeluk. ZE gingen in een stoet heen op scooters rozen neerleggen en daarna op het kerkhof ballonnen oplaten. Het was bijzonder om te doen want het was erg stil en ik klikte natuurlijk gewoon maar door. Maar ze zijn onwijs blij met het resultaat en ik ook. Lief BabyFG
Mooie bevallingsshoot! Bijzonder een herdenkingsshoot! Fijn dat ze er blij mee zijn. Weet iemand waar je leuke camerastraps kan kopen hier in Nederland. Iemand die ze zelf maakt bijvoorbeeld? Een cover/hoesje voor mijn huidige strap is ook goed, ik gebruik nu die bij mijn camera zat maar die snijdt en is grof dus irriteert me. Nu zijn er vele standaard zwarte te koop maar ik hou wel van kleur. Heb ook eindelijk een mooie tas gevonden die niet saai zwart is
hmmm vind persoonlijk de zwart wit mooier zo zie je maar weer smaak verschilt mn vriendin heeft gevraagt fotos te maken van producten in haar salon voor op dr site erg lastig! t is al snel erg glimmerig/weerkaatsing, hebben jullie mssn hier tips voor? als voorbeeld: Bekijk bijlage 326734 enige die ik zelf redelijk vond Bekijk bijlage 326735
Zijn ze gemaakt met flits? Dan indirect flitsen of helemaal geen flits. Ik zou de producten er sowieso anders opzetten door veel meer in te zoomen op 1 product en dan vanaf een schuine positie nemen. Als het echt een commerciele foto is om het product te verkopen dan per product de foto maken.
Volgens mij is het ook buitenlicht wat weerkaatst of niet? Ik zou in ieder geval voor indirect licht zorgen en niet zelf flitsen. Gebruik een statief en een wat langere sluitertijd.
Bij de xenos verkopen ze voor weinig een "studio"setje, een box waar je de producten in zet, en zitten dacht ik zelfs flitsertjes bij ofzo Denk dat dat een goede optie is voor dit soort foto's?? Of zet de producten naast een spiegel, misschien ook wel een leuk effect. In elk geval met egale achtergrond veel verder er vandaan. Verder sluit ik me aan bij de wat meer detailfoto's, idd beetje t commerciële zeg maar.
ik heb zonder flits geprobeerd en met, er was idd heel veel buitenlicht, een gehele wand is alleen maar raam daar thnx voor adviezen, zal volgende week weer een poging wagen!
Musty: Ik heb laatst ook wat productfoto's gemaakt. Als ik jou was zou ik de producten mee naar huis nemen en zorgen voor een geschikte onder/achtergrond en een goed belichte plek met geen direct zonlicht en een reflector om de andere kant op te lichten. Hier is een voorbeeld van mijn setup
Ha Dames, Hier net terug van een weekje vakantie in Griekenland , het was er heerlijk! Ik heb niet zo heel veel "mooie foto's" gekiekt (op de standaard vakantiekiekjes na natuurlijk). De kleine vraagt (terecht) zoveel aandacht dat mijn camera toch iets vaker in de tas bleef . Om gelijk weer even on-topic aan te sluiten... Productfotografie is niet mijn tak van sport , ik heb me er nog nooit aan gewaagd. Maar ik zou er ook voor kiezen om de producten in ieder geval van de plank af te halen en mee naar huis te nemen o.i.d. waar betere omstandigheden zijn (of gecreëerd kunnen worden). Zoals de ring van Sheann, die staat er mooi op
@toekomstigemam, ik ga ook altijd naar kamera express, maar heb ook wel besteld bij cameratools.nl @sheann, mooi die foto van de ring @maloutje, welkom terug!
Productfotografie was ooit wel mijn ding. Heb het jaren gedaan. Analoog met een TC in de studio. Het werkt trouwens uitstekend met het goedkoopste opbergkrat van de Ikea en twee bouwlampen, have fun! Mooi scherp ringetje, alleen wel erg klein.