@Caroline: ooh wat fijn dat je steeds beter in je werk komt! En idd het is zooo leuk om thuis te komen en dr helemaal plat te knuffelen! En zeker geniet papa er ook van. Ik vind het ook wel belangrijk dat hij ook zijn eigen tijd met zn dochter heeft! Autorijden zonder dochter vind ik ook erg lekker. Lekker hard door de bochten en de muziek keihard Zoo op de fiets geweest, heerlijk lijkt me dat!! Is wel goed te doen 7km, hier helaas 40. Ga daar niet aan beginnen hoor Je bent wel lekker sportief! Is het al een beetje geregeld met je hockeyteam?? Heb je al een idee over hoe en wat straks?? Lieff he als ze duimen! Hier ook een zo een doekje! Heb een zachte stoffen ster gekregen die ze bij t slapen altijd tegen dr gezichtje wrijft. Te schattig. Ooh ja the holiday, te leuk!! En jude law is om in te bijten mmm hahaha @Armande: is je laptop/tablet weer in orde?? Aaah nee 5 uur is echt een k*ttijd dan he! Je doet meteen geen oog meer dicht natuurlijk. Lukt ook eigenlijk niet eens meer , bah! Wat leuk een nieuwe foto, zo ff gluren! Acch meiss dat kan je ontroeren he al die dingetjes die ze nu opeens gaat doen en laat zien!! Zoo fijn dat het nu eindelijk echt lekker gaat en ze waarschijnlijk gewoon die stomme kma had! Thumbs up dat t zo maar lekker door mag blijven gaan!! Geniet!! @Dtje: ben je toch ook een heerlijk wijffie hee haha Ben zo blij voor je dat je mannetje geen last vd prikjes heeft gehad! Ja hier elke dag op buik, soms even, soms wat langer als ze in slaapt valt. Vanaf t begin zei CB dat je dit elke dag zon 10 minuten moet doen, idd voor de ontwikkeling, voorbode op het kruipen. Maar ook dat ze weten hoe en wat als ze straks in bed op hun buik draaien. Dat ze dan hun hoofdje draaien en wel kunnen slapen. @Marlies: oooh gaaf eerste fruithapjes!! Fotoooo! @Lins: hoe is t met je meis??? En met je schatjes??? @Hier: Meisje heeft dinsdag de eerste pogingen gedaan om op dr zijtje te draaien!! Nu vandaag lukt het haar echt goed en kan ze echt goed draaien op linkerzij. Zooo leuk!!! Aan de lopende band is ze er mee bezig haha. Op rechts is ze ook aan het oefenen maar dat lukt dr nog niet! Gister weer lekker gewerkt. W had zn eerste echte papadag en heeft genoten. Ik ook toen hij een foto stuurde! Moest s ochtends kleren klaarleggen want dat vond ie maar moeilijk om iets uit te zoeken. Zo gezegd zo gedaan maar vervolgens had ie alles verkeerd om aangetrokken Morgen nog een dagje en dan weer weekend!
O Krullie super dat ze t zo voortzet dat draaien! Wat goed dat t haar helemaal lukt nu! More pictures Please Jullie hebben t over zo n doekje he, daar mogen ze dan gewoon lekker aan sabbelen? Zou zl ook wel fijn vinden denk! Heb wel vd fluffies uit die bsby dozen maar dat mocht echt nog niet (Miss nu wel?) ivm stik gevaar.. Welke advisieren jullie? Evt foto? Denk dat ik vandaag zl nog nie belast met op z'n buik hij had net 37.9 terwijl die gister al snel op 37.4 zat.. Miss had ik m ook wel te warm aangekleed, vestje over lange mouw romper, die is nu uit, straks nog eens kijken.. Nou wat je zegt krul.. Als t daar allemaal mee te maken had.. Hoop dat Armandes meisjes nu alleen maar vooruit mag gaan! Er komt VNV een vriendinnetje langs Ga zo nog even wat in huis doen en dan eten.. Tot later dames!
Even vertellen dat dl bij me ligt te slapen! *smelt* Nog niet echt voorgekomen namelijk, afgel. maandag voor t eerst en nu weer, handjes zijn nog gespannen, maar ach... @D kleuren...nice @krullie wat goed dat omrollen! Schrijf je alle ontw op? Dl was laatst ook op dr zij gerold maar dat was op de bank en de zitting heeft toch n flauwe hoek, dus t was meer geluk als wijsheid denk ik zo. Comp (desktop) is nog stuk maar ons nog niet in kunnen ver diepen. Ik doe vrijwel alles op mn ipad. Helaas kan ik nu niet de laatste (of eigenlijk de eerste) foto's nabestellen die ml op zn tel had staan. Dus kan nog niet inplakken Hij bleek foto's te hebben van mij in t zkhbed vlak voor ik naar de o.k ging. Die moeten erbij natuurlijk!
Hee meiden, even snel berichtje van mij. Hele dag op bed gelegen was niet lekker. Gisteren ook hele dag bij me ouders geweest omdat ik te moe was om alles alleen te doen gisteren. Krijg een oproep voor de neurloog, weet nog niet wanneer. Maar is in ziekenhuis waar ik werk dus als het te lang duurt dan regel ik wel dat ik eerder kan. Baby's zijn wat onrustig sinds gisterenmiddag. Ach ja dat hebben ze zo nu en dan. Nu gaat het alweer beter. Kan niet door de nieuwe voeding want die hebben ze sinds vanmiddag pas. Armande daan krijgt 2 schepjes jbpm. Ik heb hem niet schuin liggen omdat hij nu eigenlijk geen last meer heeft en goed plat slaapt. Ik heb 1 keer naar mijn werk gefietst, poe nooit meer haha. 45 minuten onderweg geweest. Heenweg viel mee, maar terugweg was niks en toen ook nog een fikse regenbui. Ik begin ook al om 8 uur dus dan moet ik 7 uur al op de fiets zitten, geen zin in. Maar knap als jullie het wel doen. Op de buik leggen: hier is het er ook een beetje bij ingeschoten. Eerst konden ze het heel goed met hun hoofd omhoog, maar nu minder. Gekke is als ze op mijn borst liggen houden ze hun hoofd wel heel hoog. Misschien toch een stabielere ondergrond proberen want bank en boxmatras zakt wat in. Misschien met kleed op de grond proberen morgen. Ben eigenlijk wel benieuwd Caroline hoe ik dat handdoekje neer moet leggen. Ik oefen het nu ook weer elke dag, maar ze zijn vaan liever lui dan moe. Op consultatiebureau laten ze het ook vrijwel nooit zien. Fijn Armande dat het al beter gaat met je kleine meisje. Fijn om te zien lijkt mij. Marlies leuk eerste hapje. Denk dat dat hier er ook wel in gaat. Daarstraks had ik een koekje. Sophie keek het bijna uit mijn mond. Vnd het zo zielig haha. Heb een foto waarop sophie lacht, de eerste ! Zal hem zo plaatsen. Ik ga nog even jullie berichten lezen, want heb nog niet iedereen gehad en onthouden lukt niet haha
Oh weer lekker gewerkt krul . Hihi dat van dat aankleden, daar is mijn vriend ook niet goed in. D hier gewoon tutdoekje van nijntje. Maar soms ook spuugdoekje ofzo. Daan sabbelt overal op. Sophie moet er niks van hebben die pakt lekker haar duim. Nou ik ben weer weg want babyalarm
@Armande: jeeeh geniet dubbel en dwars van dat moment!! Oh wat balen vd foto's! Natuurlijk moeten die allereerste foto's van jou er ook bij!! @Dtje: ik heb ook zo een knuffeldoekje wat aan n Nijntje vast zit en een "echt" knuffeldoekje, tenminste zo heette het op t prijskaartje Volgens mij maakt het niet uit wat je nu geeft, want ze zijn nu toch in staat om t doekje weg te trekken als er verstikkingsgevaar dreigt? Of heb ik dat mis? Mijn meisje sjouwt die doekjes iig dr hele ledikant door. @Linss: he bah meis vervelend dat het nog steeds niet echt lekker gaat! En dan ook nog de zorg voor je hummeltjes pff kan me voorstellen dat je erg moe bent! Erg lieve ouders heb je!! Fijn dat ze zo mee helpen maar dat zullen ze ook vast niet erg vinden! Handig de neuroloog in het zh waar je werkt. Kun je er gewoon ff onder werktijd naartoe als het moet. Grappig he hoe beebjes soms hun dag eens niet hebben. Werk ntl in het onderwijs en ook daar zie je dat verschil zo goed. Caroline kan het vast beamen Vaak als er ineens wat slechter weer op komt zetten bijv zijn de leerlingen ook "stormachtig"
He bah kan nie slapen.. Soms kan n naar bericht bij iemand anders j aan t denken zetten n j een rot gevoel geven waarvan j wakker blijft liggen.. Voel me veel kwetsbaarder nu ik moeder ben geworden.. Angst om alles wat me dierbaar is te verliezen.. Waait wel weer over maar dat verklaart waarom ik nu nog hier kwam lezen n schrijven Wow heeft ml een foto kunnen maken Armande? Wat n fijn gevoel moet dat zijn! fijn dat t al zoveel beter gaat! Goed idee om alle ontwikkelingen op te schrijven! Doe ik ook in m'n tel, ga zsm aan zl eerste jaarboek beginnen.. Moet dan ook nog f wat foto's nabestellen 1 album is al vol maar daar moet ik t aantal wk/dg nog bij schrijven Moet ik echt m'n tel erbij pakken want zijn er teveel haha Leuk om alles terug te zien he Armande Ook m'n echo's n buikfotos zijn zo waardevol Ga zo je foto's bekijken linss! Hoop dat j weer wat beter voelt Bah.. J bent niet helemaal in orde he Hoop dat j snel terecht kan hoor. Fijn dat j veel aan j ouders hebt! Pfff fietsen na werk.. Ook n tijdj gedaan bij m'n een na laatste baan Terug was wel lekker.. Maar heen.. Pfff zweet j j kapot en dan heel m'n haar veruineerd Stond toch heel de dag in n kledingwinkel voor ik MW-er werd.. Dan wil j toch dat alles goed zit hèhè J haar weer naar j zin lins? Ga wo weer naar de kapper Tweede x sinds m'n bevalling Valt hier ook n beetje uit Hoop dat de schade beperkt blijft.. Zou ook nog n toelichting willen idd mbt dat handdoekj Morgen maar eens starten Thx voor de tips mbt t knuffel doekje Ga morgen eens op pad! Slaap lekker dames! Werkse krul!
Ps foto van vandaag na badje geplaatst En 1 in z'n stoere Jordan romper met bijpassende muts en sokjes
Even kort (net bezoek gehad en ga nu met de hond lopen, vnvd ook bezoek dus ik hoop later op de avond weer goed te kunnen reageren!!) Wat betreft op de buik liggen: Je rolt een kleinere handdoek op. De rol leg je ongeveer ter hoogte van de tepels/oksels van links naar rechts (dwars dus). Dan leg je de armen/ellebogen goed over de rol heen zodat je kleintje op de ellebogen kan steunen. Hierdoor liggen de billen ook iets beter en wiebelen die minder snel omhoog!! (Beter hefboomeffect!). Hopelijk duidelijk zo?!
Hey meiden, Nou ik heb ook even tijd hoor... pfff met een jenngelende M op de achtergrond maar goed.. @Lins hoe gaat het nu met je? Fijn dat je ouders bij kunnen springen @armande.... wat ontzettend fijn dat dl bij je ligt.... heerlijk! @Dtje hoe herkenbaar die extra kwetsbaarheid. Ik heb het ook hoor. sinds ik moeder ben ken ik me haast niet terug in sommige omstandigheden @krullie heerlijk die mannen die niet weten wat ze aanmoeten he? Leuke combies kun je dan krijgen hahahaha @Caroline komt dus steeds lekkerder in je werk. Fijn! hier vanmorgen grof geld uitgegeven.... Een kidkar voor de kinderen gekocht voor achter de fiets. Zo een blauw met gele die je als je m loskoppeld ook een soort buggy van kan maken. Heel handig en ze kunnen er wel tot jaar of 3 a 4 in. En zopas heb ik een babycook besteld, die wilde ik zooooooo graag. Morgen komt ie al binnen. Nu de kleintjes met potjes beginnen wil ik meteen vers. Dus besteld maar. Ben er nu al helemaal blij mee. Wil eigenlijk nog wel even wandelen maar buienradar zegt niet doen maar als ik naar buiten kijk is er niks aan de hand... hmmm dillema... Zal even fruithapjes foto zetten, die van de kleertjes heb ik nog niet binnen...
Thx voor de tip Caroline! Stuk duidelijker nu! Was t gezellig met bezoek? Veel plz VNV nog! Droog gehad met wandelen? O lies ik weet precies wat j bedoelt! Nu ben ik altijd wel iets meer Emo geweest als anderen denk maar precies zoals j zegt sommige situaties grijpen j nu meer aan als voorheen Wat n mooie aankopen heb j gedaan! Super leuk! Zie j al gaan! N zo n baby Cook wat kun j daar allemaal mee? Aanrader? Hier VNV spontaan uit eten n naar de bios Uit eten met mama ook n naar de bios met z'n tweetjes Feels like ages ago! Gaan waarschijnlijk naar de nieuwste fast And furieus Fijne dag verder schatjes Ga even j foto bekijken lies!
Zo´n babycook moet je even op googlen maar kun je van alles mee op baby eten gebied. Ik wilde m zo graag en zeurde er al steeds om hahahahaha maar wel over de 100 euro dus ja... maar na een week of 9 begreep ik dat je m er al uit hebt kwa potjes enz zeker met een tweeling.
Aaaaaaaaaaaaah J lag ineens op zijn buikje...... toeval????? Anyways wist niet wat ik zag en hij ook niet.... hahahaha brullen...toen ik m weer terug legde... Veel plezier @dtje.... geniet van je avondje uit!
@Armande: heerlijke foto van je lachende poppetje!! Ook erg leuk bewerkt!! Hoe is het vandaag gegaan? Ze gaat met de dag vooruit volgens mij!! @Linss: hoe voel jij je vandaag meis? @Marlies: op zn buikje! Helemaal zelf?!! Waaaauw!! haha Toeval of niet het is toch een eerste keer!! Gaaf zo'n babycook!!!! Wil ik oooooook! Die olvarit potje zijn allemaal zogenaamd zo puur maar geloof er nix van. Er moet toch behoorlijk wat toegevoegd worden om zo lang houdbaar in een potje te blijven toch. Wil ook alles vers maken! Nog wezen wandelen?? Hier bijna geen moment droog geweest! @Dtje: ja vreselijk he hoe emo we kunnen reageren...en blijven malen en doordenken over iets. Bah... maakt ons zo kwetsbaar. Soms vind ik dat helemaal niet leuk!! Al die zorgen... Veel plezier vanaaf meis!! Gaaf die film, ben benieuwd! Ik wil m ook graag zien! Smakelijk!! @Caroline: weekend!! Lekker gewandeld? Hier was het de hele dag pokkeweer! Veel plz met de visite! @Hier: lekker weekend! Ben wel kapot. Op het werk was het druk, maar kreeg in de middagpauze sms van mn moeder dat mn oom op sterven lag. Ging al lang niet goed, maar het is toch opeens best snel gegaan. Ben er gelijk heen gegaan, was toch klaar met mn lessen. Bah er zijn gewoon geen woorden voor om te omschrijven wat er door je heen gaat als je al dat verdriet ziet...zo jong...nog geen 50...en dan mn tante aan zn bed bedanken voor hun leven samen...pff Dit hoop je nooit te moeten meemaken zoiets... Hij werd in slaap gehouden dus was niet meer bij. Toen ik weg ging werd de morfine opgehoogd en kreeg net een belletje dat hij is overleden... heavy hoor... volgende week weer een begrafenis...
Hoi liefjes, Jee krul, gecondoleerd. Wat heftig zeg, bah! Zo oneerlijk ook en idd niet te omschrijven hoe verdrietig voor je tante. Dat wil je ook gewoon niet bevatten dat je in zo'n situatie terech zou komen..... Sterkte lieverd!! @potjes: wat goed Marlies dat je die Cooker hebt, schijnt heel handig te zijn en idd voor jou erg handig met je 2 Beebs. Ik wil ook zoveel mogelijk zelf gaan maken, lijkt mij ook het meest gezond. @marlies: jeeee wat knap van j, nou alleen nog leren weer terug te komen 😬 @d:fijne aaf meis!!
@krul: hihi, ik moet ook altijd kleertjes klaarleggen voor ml maar hij kan t nog wel goed aantrekken en soms als t toch niet klaarligt nog zelfs zelf wat uitzoeken. Ik ben eruit met hockey, ga niet door met m'n team en een lager niveau zie ik even niet zitten nog... Maar er zijn wel meerdere teams waar ik bij kan invallen, dus dat is ook leuk en 1 keer per 2 weken doe ik nog bedrijfshockey waar ik gewoon mee doorga (als ml dan niet aan t werk is..). Wel jammer maar prima zo. Daarnaast lekker hardlopen en zo blijf ik wel fit. @doekje: een gewoon monddoekje vindt ze ook prima, gewoon beetje vasthouden en mee tutten! Heeft ook een doekje met labeltjes eraan, begint ze ook steeds leuker te vinden. Maar ze heeft m niet in haar wieg mee. Jee Armande, wat een verschil met jullie meisje zeg, wat fijn! Natuurlijk niet dat t kma is maar wel weer fijn dat jullie dit tenminste nu weten. En dat ze nu lekker bij je slaapt.... Wat zal je genieten daarvan zeg!! @krul, ook al naar d'r zij rollen, wat gaat dat snel met die kleine mensjes van ons! Lins, voel je je al af beter? Goed dat je naar de neuroloog gaat en alles even goed laat uitzoeken. Ik kan het zeker beamen krul dat bv storm ook storm in de kinderen kan veroorzaken
@marlies, leuk de eerste hapjes!! Leuke foto's ook! @wonen, nou meiden, woon heus niet mooier dan jullie hoor! Volgens mij wonen jullie daar aan de zee heel weids met heeeel veel ruimte om jullie heen. Armande, mij hebt toch een enorm grote tuin? Heerlijk! Wij wonen aan de rand vd stad in een rustige woonwijk en achter ons lopen we wel meteen het bos in, dat is heerlijk. Maar gelukkig wel ook huizen om ons heen hoor! En we hebben geen vrijstaand huis ofzo, maar een hoekhuis. Maar ik vind t wel heerlijk wonen hoor. En onze wijk ligt een stuk hoger dan t centrum en hoe dichter bij huis hoe steiler de weg...😕dus vandaar de berg op, maar had misschien beter bergopwaarts kunnen typen?!haha. Ach als ik zie hoe het er aan de kust uitziet is ook zoooo mooi wonen. En idd Armande, daar gaan wij regelmatig naar op vakantie en mensen van daar komen dan weer naar onze kant. @ego: gisteren eerder naar huis gegaan van werk....had migraine. Jeeeemig wat voelde ik me rot zeg. Baalde er zo van maar ik hield t niet meer vol op werk, moest echt naar bed. Tja, en dan geef je bv en moet je dus wel je kindje voeden (of kolven maar dat is dan nog erger). Pffff dat was lastig zeg, maar goed, vanochtend gelukkig wakker met een veel beter gevoel, klein beetje hoofdpijn nog. En vanochtend nog kraamvisite en vnvd een vriendin hier te eten. Heerlijk bijgekletst! Nu zo lekker naar bed, slaap lekker meiden!
Moguh Ladies Krullie, nogmaals gecondoleerd lieverd Echt vreselijk.. N ontzettend droevig.. Geen woorden voor. Zoiets laat ik ook moeilijker los als vroeger Pfff de gedachte alleen al.. Veel sterkte voor jou n je familie schat Caroline; is de hoofdpijn helemaal over? J gebruikt helemaal niks nu zeker? J zou eens als j t vaker hebt met n lactactiedeskundige kunnen overleggen Ik kwam er zo achter dat ik m'n Meds toch kon gebruiken Weliswaar aangeraden pas bij de heftigere aanvallen Maar wei n fijne gedachte Toch kan ik me voorstellen dat j zoiets ni snel doet Melk op voorraad is toch t beste alleen had ik dat niet dus herinner me die dag nog als gister bah Jammer vd hockey maar wel leuk dat j t iig nog regelmatig zal doen en idd in combi met hardlopen n vergeet t wandelen met de kleine n 30 days of shred ed komt t echt wel goed allemaal Klinkt toch errug mooi hoor Caroline hoe je woont Vooral dat bos ook achter j huis Maar eerlijk de boulevard en duinen hier zijn ook prachtig! Lies wat goehoeeeed Wat worden ze al allemaal al groot! Lees hier de ene na de andere ontwikkeling! Hier aan t voeden nu Lijkt mooi weer te worden?! Vast koud maar de zon schijnt! Lekker lopen vanmiddag Heerlijke avond gehad! Film was super! Aanrader! N t eten overheerlijk maar wat moeilijker om bij te ontspannen Kon alleen maar aan hem denken n was best onrustig Ben nog voor de film naar m'n schoonouders gereden om zl n kusje te brengen! Die was alleen zo moe dat ie ni op of om keek n ging slapen Sliep vanacht ook zo verder in z'n eigen bedje Ideaal.. Had m wel f verschoond dat ie had gepoept maar dat doe ik dus echt ni meer Krijsen! Nee echt n aan n slapend kind komen haha maar ja dacht met zo n poepbroek die ook nog nat aanvoelde leek me niet lekker slapen Ik kom later weer schrijven F ophouden N nog f terug! Fijne dag allemaal!
Ik vind de duinen bij jullie echt geweldig mooi! Zo heerlijk om daar te wandelen. O ja, 30 days shred.... Oeps, ff niet meer gedaan 😐 maar op de werkdagen s avonds ook geen puf meer voor. Miss vnvd maar eens even! Wat fijn d dat je zo'n leuke avond hebt gehad. Haha, toch ff die kus geven he?! Ach zl is toch ook om op te eten ik had trouwens die luier ook verschoond hoor, t is niet anders.... Ik heb op dit moment geen meds voor migraine.. Omdat t hormoon gerelateerd is schijnt er minder te helpen (zei mijn ha steeds) maar ik was wel net zo ver on medicijnen uit te gaan proberen maar toen dus zwanger.wat bij mij behoorlijk hielp was de pil maar die mocht ik niet meer na m'n trombosebeen en sindsdien dus af en toe migraine. Hier dl al 2 ochtenden pas om 8 uur wakker terwijl ze al om 20.00 laatste voeding kreeg! Vnvd laatste nacht in haar wieg. Die gaat naar de zus van ml want die is bijna uitgerekend. Twijfel of ik haar ledikantje op haar kamer zet of nog lekker bij ons. Vind t zo heerlijk dat ze bij ons ligt.... Nog plannen vndg?!