Hiep hiep hoeraaa Tessa van harte met je eerste verjaardag ! Bandietje gefeliciteerd met jullie meisje. Veel plezier vandaag
Jaaa ik was met mijn duffe hoofd vanmorgen aan het tikken. Gefeliciteerd bandietje en tessa en man! Maak er een leuke dag van.
Gefeliciteerd Tessa en Bandietje!! @ de rest, poeh had zo veel om bij te lezen dat ik alles al weer vergeten ben haha. Maar poeh poeh wat praten jullie kindjes al goed!!! Dean zegt echt nog niets, maakt wel geluiden hoor, daar niet van. Maar niet gericht dada of mama, gewoon dadada tatata en babababa. Ben benieuwd wanneer er echt een keer een woordje komt. Klap eens in je handjes doet hij nu wel mee haha.
Allemaal bedankt! We hebben een super drukke maar gezellige dag gehad! Tessa heeft genoten van alle aandacht en kadootjes! Ik zal proberen binnenkort een foto erop te zetten!
Meiden, even een mening vraagje: als jullie een armbandje zouden kopen voor je kleine meid, zou je dan met of zonder hartje (hangertje) doen? zie bijlage!
Bandietje: Klinkt als een super geslaagde verjaardag! Cocko: Ik vind met hartje wel heel schattig. Weet alleen niet of ze er op zou gaan kauwen.. Hanna zou dat wel doen, en dan zou ik denk ik toch zonder doen.
Saar: ik had dus gedacht: ze gaat eraan zitten trekken om vervolgens alles kapot te trekken.. maar die mevrouw beweert dat ze erg snel gewend zijn aan het armbandje dus dat ze het dan niet doen..
Ja dat kan! Dan haalt ze het hartje weg, maar ik vind het wel ontzettend schattig staan.. Daarom twijfel ik wat ik nou moet doen.. wel of niet eraan..
Sorry dames. heb even niet zoveel gereageerd. heb net even terug gelezen. Saar wat een leuke cadeaus allemaal voor Hanna! Is ze er ook zo lief mee aan het spelen? Genieten is dat he! Cocko wat fijn dat het wat beter gaat met je zoontje! En wat zegt C. al veel woordjes! Wel heftig hoor die gebroken nachten en het kleuter puberen! Wat een mooie poppenwagen!! Ik had Tessa gisteren ook een armbandje om maar hij zat haar met kruipen in de weg. ik zou dus uit praktisch oogpunt zonder hangertje kiezen. maar hij is wel mooi zeg!! Ikdus wat een mooie krullen heeft jouw meisje! Ab en Bailey hoe gaat het nu met jullie nachten? Vandaag eindelijk mooi weer! Tessa heeft een zandbak gekregen dus die staat klaar voor als ze zo wakker is. Ben benieuwd wat ze er mee doet. Wat zeggen jullie kindjes al veel zeg! Tessa zegt eigenlijk alleen bah. hihi Verder wel papapa, mamama, op, en iets wat op boem lijkt maar is allemaal nog niet echt bewust. Ach komt vanzelf. Ze oefent nu ook zo hard met kruipen,staan enz. Ze staat steeds beter en.loopt rond de tafel. Sinds eergisteren kruipt ze ook echt. ze tijgerde eerst. Zitten gaat nu ook goed dus we kunnen heerlijk fietsen. genieten hoor! Wat dat betreft word het steeds leuker! Al mis ik ook af en toe wel mijn kleine mini meisje! Het gaat zo snel! Fijne dag allemaal! Geniet van het mooie weer!
Oh wat leuk een zandbak. Hier staat'ie ook klaar, maar er zit geen zand in. Moet mijn man nog even halen.. Jammer is dat. Hier zegt ze ook weinig bewust hoor. Alleen uit en tettet. En bah = amen met bidden. Meestal tijdens het hele gebedje bahbahbahbahbah, want dan heeft ze erge trek haha. 't Gaat hard he ineens. Ik vind ze ineens zo groot worden. Tessa wil dus ook graag vooruit. Leuk. En vandaag is het eindelijk mooi weer. Er hangen al 3 wassen buiten. Heb nog de winterkleren liggen om uit te wassen. Nu gelukkig nog maar 1. Morgen weer een dag. Straks lekker buiten zitten en even vitamientjes opsnuiven. En moet om half 5 op het cb zijn. Ben benieuwd of onze draak eindelijk een beetje in de lengte is gegroeid. Hanna wil trouwens opeens zelf eten.. pfff wat een gesmeer is dat haha.
Huh, saar, ben jij niet pas geweest op het cb?? haha kan het helemaal mis hebben natuurlijk wat een tijd trouwens, half 5!! Pff.. zou niks voor mij wezen haha. Bahbahbah.. ik ben aan het bidden.. hier gaat ze keihard zitten gillen in de hoop dat de andere twee moeten lachen bereid je dus maar voor Bandietje: leuk een zandbak!! vinden ze echt super hoor, beetje zand erin straks, paar speeltjes, petje op en uren speelplezier! Heerlijk fietsen, ja moet je zeker doen! vinden kindjes leuk en het is goed voor jezelf Ja weet gewoon niet wat ik moet doen, met of zonder hangertje.. zal nog eens met manlief overleggen.
Oooow wat een mooie!! Met hangertje vind ik leukrr, maar Dean zou day gaan opeten/ aan trekken tot het kapot is (niet dat ik hem een armbandje zou geven maar toch hihi)