Ons zoontje is gek op spellen. Nu willen we voor zijn 4e verjaardag een spel vragen aan oma en opa. Welk spel is leuk voor deze leeftijd? Spellen die we al hebben: knappe koppen, visjesspel, stapeltoren, koetje boe, poepje knor, toren van pisa, kikkertje speelt tikkertje, memorie en lotto. Welk spel raden jullie nog aan? Knibbel knabbel knuisje lijkt ons leuk, maar we willen wel dat oma een keus heeft
krokodil met kiespijn. vond mijn neefje erg leuk. al kan het soms wel wat spannend/eng zijn. ganzebord is ook altijd goed.
hier op het lijstje staat : Huisje Boompje Beestje (schijnt een soort mens erger je niet te zijn) en favoriet hier thuis is: hallie gallie junior
@ Manonwerksma, dat spel vindt hij alleen leuk als anderen het doen. Hij wil zelf niet op tandjes drukken. Had een mini variant, in hondvorm. Ganzenbord is idd ook leuk. Nostalgiespel! @ Athína, dat huisje boompje beestje is een optie, ziet er leuk uit.
ligt er aan kan je zoontje goed tellen?snapt hij dobbelsteen? hier spelen we, kaas boter eieren(hoe heet t precies?);mens erger je niet, vroeger ook domino. ook bingo spelen we.
@ Belize, goed tellen kan hij nog niet. Hij kan tot 10 tellen, maar heeft daar vaak toch nog hulp bij nodig. Dobbelsteen snapt hij wel. Wordt veel bij de logopedie gebruikt. @ Line, dat spel ziet er ook leuk uit. Ik had vroeger ook een konijnenspel met wortels. Geen idee hoe het heet, maar is wel zo'n zelfde concept.
Hier spelen we vaak monopoly junior. Maar dan is het wel handig als hij snapt hoe het werkt met dobbelstenen. En je werkt met bedragen tot 12. Nou dachten wij.. Desnoods helpen we d'r wel even met geld of gaat het spel nog even de kast in.. Maar dat bleek niet nodig. Ze had het zo door. En onze grote ergernis: mens-erger-je-niet kermis editie. Maar dochterlief vindt het geweldig. Is met een kleurendobbelsteen dus dat kan zeker.
huisje boompje beestje zou ik niet meer kopen voor een 4jarige spel is meer voor 2-4jr. bunny hop word hier ook vaak gespeeld elefun pingu panic ganzenbord kinderbingo jumbolino
Ik lees mee (voor mijn lijstje voor 5 december). Hier is Knibbel knabbel knuistje ook een gewild spel.
TS: het ziet er inderdaad leuk uit en het heeft simpele spelregels. Mijn man en ik vinden het ook een leuk spel om samen met de kinderen te doen. Het duurt niet te lang voor een vierjarige.
Oh en bijna vergeten... We hebben ook hallo das. Combinatie van memory en een bordspel. Niet moeilijk maar wel leuk
Wilma's Spellen en Puzzels in Stein Hier staan veel spellen op, weliswaar geen nieuwe maar wel allemaal in zeeeeer goede staat. Ik heb hier my first triominos voor mijn dochtertje vandaan
Leuke tips komen er voorbij! @ Chantal, wat super dat linkje! Daar ga ik mooi spellen vandaan halen! Ook nog in de buurt, thanks!
Stef stuntpiloot, rumba de rups, kabouter plop dobbelspel (kleurendobbelsteen en duurt ook niet zo lang), Sjakie de schildpad.
Kleurentorentjes, kleurenkabouters, huisje boompje beestje, kwartet of ms iets van bambino loco/mini loco
Nou we hebben een leuk lijstje. Het wordt nog moeilijk kiezen voor oma knibbel knabbel knuistje, bunny hop, elefun, sjakie de schildpad, boomgaardje, stef de stuntpiloot, jumbolino sesamstraat en elektro. Tevens aan vriendinnen huisje boompje beestje, ganzenbord en kwartet als tip gegeven. Iedereen bedankt voor de input! Ben benieuwd welke het uiteindelijk wordt. Gelukkig hoef ik niet zelf de keus te maken, want zou niet kunnen kiezen.