Dat had ik idd ook Inlove dat ik eigenlijk gelijk weer een kindje wilde. Maar naarmate het weer wat langer duurde en ik merkte hoe lekker het was om juist weer iets meer te kunnen, werd dat weer minder. En nu zijn we er weer helemaal klaar voor!
wat denken jullie hiervan? zit nog ver voor nod binnen 5 min kwam er een lichte streep bijna niet zichtbaar en na 20 min was ie zo
volgens mij pas over 6 dagen maar misschien is me ei vroeger geweest ofzo weet ook niet waneer ik mij eisprong ha
@ Mommy: Ik zie ook duidelijk een streepje! Wat ontzettend leuk! Spannend hoor! @ Liessie: Hoe is het nu met je? Wat zei de verloskundige? @ Liedel: Succes met het nakijken! Spannende tijd voor je leerlingen! @ Twijfels/stemmetjes: Dat blijft een lastig punt. Hier wist ik altijd al dat ik een groot gezin wilde. Na de geboorte van mijn zoon wilde ik al snel weer, maar de huisarts en verloskundige hadden me wel aangeraden om te wachten tot mijn zoon twee was. Twee keer negen maanden zwaar misselijk in 2 jaar tijd en na de bevallingen raakte ik ook nog veel gewicht kwijt door overproductie. Mijn lichaam was dus op en dat werd me ook echt op het hart gedrukt. Nu voel ik me weer prima en zijn alle praktische bezwaren uit de weg. Financieel zal het spannend zijn vanwege de crisistijden. Ik heb trouwens wel meer het idee dat ik onze keuze voor een derde kind te moeten verdedigen en verantwoorden. Hebben jullie dat ook? Hier ben ik druk met spullen pakken voor ons midweekje weg. Het weerbericht wisselt iedere twee uur, dus dat maakt voorbereiden lastig. Het is wel heerlijk om een week even niet te werken. Ook zijn we er nu uit met de opvang van de kids en is het meeste geregeld, nog een last minder. Het zat me toch wel heel erg dwars merkte ik toen het ineens geregeld was en wegviel. Qua anticonceptie gaat het hier al erg snel bergafwaarts. De condooms waren geen groot succes en nu hebben we het maar op periodieke onthouding gegooid. Absoluut niet betrouwbaar, maar ik hoop dat ik gelijk had met mijn ei en dat ik snel ongesteld zal worden zodat we er echt voor kunnen gaan. Hoe is jullie weekend?
ja volgens mij is het ook een hormonaal iets, wou wel gelijk voor een derde en nu denk ik elke keer...neej liever niet, ik ben blij dat mijn lijf weer van mij is.. en t is goed te doen zo..nog meer rommel in huis?! nee dankje! haha. maar...We doen t wel onveilig...Zing er wel om heen en de kans zou kunnen maar we worden tot p heden niet makkelijk zwanger dus daar ga ik nu gewoon vanuit als de derde zich wel aandient, dan heeft dat zo moeten zijn!.. Mommy, een streep is een streep..Dus Gefelicteerd! wat spannend! Het is natuurkijk nog erg vroeg, spannend hoor! nagelsbijten en dagen aftellen dus hihi. Hier, kon weer bootcampen, fijn! Harlopen op harde ondergrond word t voorlopig niet dus een outdoor fiets gekocht, ik ga maar lekker fietsen, bos is hier ook dichtbij dus lekker raggen door de bossen maar..hihi! Nog 5 kg te gaan en dan ben ik tevreden..Dus nog ff een eindprint...haha
Hier ook wel verantwoorden. Op t werk hadden ze t laatst over kinderen, er werd gezegd "dit is echt geen tijd om kinderen te krijgen/groot te brengen" en "2 kinderen is al zwaar om groot te krijgen, laat staan nog meer" Tsja daar sta je dan met je 3de wens!! Op mijn werk zijn jaarcontracten, het zit er dus heel dik in dat mijn contract niet verlengt gaat worden, ook al is op mijn werk niks aan te merken. Mn man en ik hebben t hier wel over gehad, want kies je voor je werk of voor de toekomst van een gezin waar je van droomt. Het een hangt met t ander samen, want zonder mijn inkomen wordt t lastig maar goed, ik heb wel recht op ww de eerste periode en verlof enz, dus voorlopig,,,, We gaan onze droom niet opgeven voor een baan. Stel ik word niet zwanger,is de kans ook dat t niet verlengd wordt er ook. Ook na de eerste vraagt iedereen na een tijdje, waar de 2de blijft. Maar na 2 denkt iedereen dat je klaar bent en zie je hele rare gezichten als je 3 zegt. Gelukkig zijn er hier in het dorp wel meer die er nu 3 hebben of zelfs 4, dus we zijn niet de enige straks
Hier ook veel gemengde reacties hoor... Al weten genoeg mensen dat we graag een groot gezin willen... En hier in het dorp ook vriendinnen die op 3 en 4 zitten, dus voor hun is het dan weer helemaal niet raar
gewoon morgenvroeg doen, als t nog maar heel pril is, dan is smiddags mss net te weinig hcg in de urine
@ Mommy, he bah wat vervelend, hopelijk morgen weer wat meer geconcentreerde urine en dan 2 dikke roze strepen! Ik duim!
vanmorgen weer een test gedaan er staat wel een heel licht streepje maar ik ben bang dat het in me hoofd zit. We wachten het af! 6 dagen voor nod is wel vroeg. Over een paar dagen weer eens testen
@ Mommy, hopelijk ben je gewoon heel pril zwanger! En over n paar dagen n donkerdere test. @ Nonnie, heel veel plezier op jullie midweekje!
@ Mommy: Het kan heel goed zo licht zijn omdat je nog voor je NOD zit. Hopelijk heb je over een paar dagen een mooie knalstreep! @Lucindalice: Dank je! Ik ben nu druk aan het inpakken geslagen. Het valt iedere keer toch best tegen. Er is zoveel waar je aan moet denken met kinderen en wat je mee moet nemen. We gaan het combineren met een dagje Plopsaland, en daar heb ik ook zin in. En hoe is het met jou deze week? Heb je het weekend goed doorstaan?