ik wil mijn dochter haar kamer oppimpen. lekker bont met rood en roze maar ik weet niet waar ik moet beginnen. ik zie mensen allemaal van die leuke dingen maken zoals canvas doeken bekleed met iets of houten letters met de mooiste dingen erop geplakt of beschilderd. dat zou ik nu ook wel willen kunnen maar waar moet ik beginnen. iemand een tip of website of wat dan ook om me voor uit te helpen?
Pinterest? Of welke.nl? Daar doe ik wel veel ideeën op. Of bedoel je meer een kant en klaar idee? Bij peuters en kleuters op het forum was ook een topic. Show je kinderkamer.. Daar zaten ook erg leuke ideeën tussen
Ik ken deze site waar hele leuke spulletjes opstaan, misschien doe je daar wat ideetjes van op. Het Hip inrichten, stylen en op pimpen van Kinderkamers. | Hipmetruitenstip
hele leuke sites, inderdaad die dingen bedoel ik. alleen ik heb echt geen idee hoe je zoiets maakt. jullie wel?
Hier wil ik ook creatief zijn, maar het lukt me niet. Bij de action heb ik laatst een vogelhuisje met een leuke versiering gekocht(moet nog in elkaar zetten en decoreren). Ik durf er niet aan te beginnen, creatief ben ik niet Ik wil ook zon houtenletters maken. Maar kan ze nergens vinden.
Vaak een kwestie van gewoon beginnen! Je hoeft niet perse creatief te zijn als je met een voorbeeld werkt, zoek gewoon iets wat je mooi vind, haal de materialen die je nodig hebt en aap schaamteloos na Je ziet dan misschien zelf dingen als je bezig bent die je toch anders wilt of voegt iets toe. Ik begin meestal gewoon met een idee en zie wel waar het schip strandt.
Gewoon proberen. Ik durfde eerst ook niet zo goed, maar nu ben ik aan het haken (knuffels, portemonneetjes en nog veel meer), ik scrap, heb een speelkleed gemaakt, canvassen bekleed met stof etc. Gewoon doen, kijk op sites wat je leuk vind en proberen.
Gewoon proberen! Voor inspiratie kijk ik vaak op pinterest en welke.nl en probeer het gewoon uit. Ik vond mezelf ook nooit creatief maar ik teken, schilder, haak, naai en frutsel wat af!
eert bedenken wat je graag wil... dan kun je daarna eens gaan uitzoeken hoe je het precies moet maken... meestal valt het wel als je eenmaal goed weet wat je wil. enige waar ik weleens tegen aan loop.. is dat je er vaak ook spullen voor nodig hebt die ik normaal nooit gebruik en dan dus ook niet voor eenmalig gebruik wil gaan aanschaffen en natuurlijk ontdek ik weleens halverwege.. dat het makkelijker of mooier was geweest als ik het anders had gedaan. dat is dan een mooi leermomentje voor de volgende keer.
ergens niet aan beginnen heeft weinig te maken met wel of niet creatief zijn sorry en dat vogelhuisje is echt niet moeilijk hoor eerst in elkaar zetten en dan leuk schilderen. en als je hem daadwerkelijk buiten wil hangen... bij de hema even een blikje lak halen... en 3x lakken ik was ook nooit zo creatief... (mijn moeder mopperde altijd dat ik dat a-creatieve in ieder geval niet van haar had) maar dochterlief is het wel... en daardoor moest ik wel en stiekem is het vaak niet zo moeilijk.. je moet alleen bedenken wat je wil. en hoe vaker je het doet hoe beter het gaat. inmiddels zelfs begonnen met haken.. *iep* en het vogelhuisje heb ik samen met dochterlief in elkaar gezet en heeft zijzelf geschilderd. in de meest bonte kleuren trouwens... maar wel precies zoals ZIJ het mooi vind en daar gaat het uiteindelijk om toch?
Je hoeft de eerste poging niet meteen aan de muur te hangen... Probeer een paar verschillende dingen en kijk wat je mooi vindt en/of leuk om te maken. O, en begin met kleine projecten, niet meteen met iets wat je 3 maanden kost
Ik ben ook niet creatief van mezelf, maar ben erg goed in het 'beter goed gejat dan slecht verzonnen' principe. Voor decoraties in huis rondom kerst ofzo ga ik naar de Intratuin, en als ik iets leuks zie maak ik foto's met mijn mobiel. Dan koop ik precies die dingen die in de winkel op de schaal oid staan, en thuis maak ik het met de foto erbij na. Dit doe ik ook bij Ikea of Trendhopper. Mensen vinden mij vaak heel creatief, maar ik zelf totaal niet. Ik heb laatst bij de Kruidvat een doosj met rollen masking tape gekocht. Stukje tape om een leeg potje Olvarit heen, enik heb een leuk vaasje en waxinelichtje voor in de tuin. Voor decoraties in de babykamer heb ik op forums gekeken en foto's opgeslagen op de laptop. En de leukste dingen nagemaakt (of manlief laten doen )
Tips: Haal hobbybladen op bij de boekwinkel (of bieb of marktplaats) staan leuke dingen in met en beschrijving hoe je het moet maken. Of bezoek eens een hobbybeurs, daar kun je hele leuke ideeën opdoen en direct de spullen kopen die je ervoor nodig bent. Of natuuuurlijk Pinterest (pas op verslavend haha)----(nieuw topic in aankomst) Succes! Iedereen kan creatief zijn!
Dat vogel huisje heb ik ook gekocht, drie stuks zojuist bij de hobbyzaak lijm ed erbij gekocht want dat zit er natuurlijk nietbij. Mijn vingers jeuken om vanavond te gaan beginnen als mn meiden slapen. En dan straks mooi op mn dochter haar nieuwe kamer! Helemaal leuk om zo nu en dan wat creatief bezig te zijn. Ik liep er ook tegenaan bij de action......anders had ik het ook niet geweten wat te verzinnen!
bedankt voor alle reacties. ik heb even gekeken op pinterest maar ik snap de site niet. niks in het nederlands, geen uitleg bij hoe je het moet maken of kijk ik verkeerd. het is vaak het beginnen ook. ik wil graag voor mijn dochter leuke dingen voor op haar nieuwe kamer. inderdaad die leuke letters in pip stijl oid.
Vanmiddag toch maar gelijk aan de slag geweest met het vogelhuisje van de action. Nu nog een rode roze variant knutselen Ik weet niet hoe ik de foto's moet draaien
Pinterest of welke.nl of anders gewoon via Google Afbeeldingen. Je tikt wat je wil doen "letters muur maken" en komt via Google afbeeldingen wel op leuke sites terecht. Zelf heb ik plastic bollen gekocht bij de hobby winkel, van die halve doorzichtige bollen die je kan sluiten. Heb ze gevuld met glittertjes/sterretjes en er figuurtjes in gedaan van het thema van de kamer van mijn dochter (elfjes, Tinkerbell), een gekleurd lint eraan en opgehangen.
Leuk he dat vogelhuisje.. Heb hem ook voor de kamer van mijn dochter gekocht. Maar moet het nog in elkaar zetten.. Morgen ga ik het doen....