Juni 2013 uitgerekend.

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Romy1980, 25 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Vroeg me af of ik al een foto gespamt had hier? Dacht t niet dus bij deze!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      25,9 KB
      Weergaven:
      9
  2. HeelOfHalf

    25 feb 2013
    26
    0
    0
    Zelfstandig Ondernemer
    Amsterdam
    Hoi Allemaal!

    Ik kom van een ander forum, waarbij je per week opschuift. Had ik nét een groep vrouwen die al kinderen hadden en waarbij ik totaal niet mee kon praten.. Net als een zwemclubje waar ik eerder bij zat. Jammer maar kan voorkomen :)
    Nu al 36 weken zwanger van een meisje. Ikzelf ben 23jr en woon in Amsterdam :) we zijn 28 juni uitgerekend maar ze zit nog erg hoog en vast aan een sappige jeugdige placenta. Duss verwacht geen vroege bevalling.

    Vindt het heel leuk om dingen te delen met andere zwangere vrouwen en mee te praten.

    Xxx R
     
  3. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Nicci: wat een schattig mannetje!!
     
  4. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Jaaa ben ook zooo verliefd. En mijn vent nog meer. Die staart eerdaags nog al t moois er vanaf haha.
     
  5. Kaytjuh

    Kaytjuh Bekend lid

    11 mei 2012
    834
    0
    16
    Verzorging, werk op een afd met dementerende ouder
    Rotterdam zuid
    nicci wat een mooiiii mannetje zeg wowww...
    en zelf hoop ik dat hij nog zo 2 weken blijf zitten, maar dat kan ik helaas niet bepalen de natuur doet zijn werk...
     
  6. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    @Nicci: mooi mannetje, geniet er lekker van.

    @FB: mooi kamertje, ziet er leuk uit

    @kaytuh: succes vanmiddag en wordt inderdaad spannend. En de natuur kan je in dat opzicht niet sturen inderdaad.

    @beertje; gelukkig dat je urine schoon was.

    @micha; inderdaad fijn dat je man nu thuis werkt.

    @werk man: Hier het geluk dat man op 10 min van huis werkt, als hij niet op pad hoeft tenminste. Maar hij heeft al aangegeven dat hij vanaf 37 weken zwangerschap niet te ver weg wil voor klussen. Gelukkig is het meeste in de buurt wat ze doen

    @heelofhalf; welkom hier.

    Voor de rest een fijne dag.

    Hier vanavond een echo en dan gaan ze kijken of de kleine heeft bedacht om netjes met het koppie naar beneden te gaan liggen of dat het nog in stuit ligt. (hoop het niet eigenlijk).
    Verder druk bezig met de babywas. Gisteren de eerste was gedaan die hangt te drogen. Was vooral kleding wat ik liever niet in de droger doe. Vandaag een was aangezet met hydrofiel luiers, rompertjes en lakentjes. En die gaan dus wel mooi de droger in.
     
  7. pooh85

    pooh85 Bekend lid

    15 okt 2012
    742
    0
    0
    Noord-Brabant
    Hoi meiden,
    Kom ff vlug zwaaien want krijg ineens enorme slaap dus ga ik er maar aan toe geven haha.

    Nicci: Wat een knappe vent! Ben blij dat het voeden nu met kolven beter gaat!

    Heelofhalf: Welkom hier!

    Hoe is het eigenlijk met de andere mama's?
     
  8. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.106
    1
    38
    Nicci wat een poepie! Heerlijk ventje kan me voorstellen dat je helemaal verliefd bent!
     
  9. Kaytjuh

    Kaytjuh Bekend lid

    11 mei 2012
    834
    0
    16
    Verzorging, werk op een afd met dementerende ouder
    Rotterdam zuid
    Hay meiden

    Nou alles is goed gegaan het bandje is eraf en heb ik mee naar huis genomen in een potje hahah...
    Baby is ingedaald en heb al 2 cm ontsluiting, beetje harde buiken dat komt en gaat en een beetje bloedverlies maar dat is normaal omdat ik van binnen waar ze hebben verwijderd een wondje heb nu..
    Tis vanaf nu afwachten...
     
  10. Fiore

    Fiore Bekend lid

    12 jan 2012
    931
    1
    0
    NULL
    NULL
    Aww...wat een poepie zeg ! Genieten hoor want dat kleine gaat er zo snel vanaf ! Voor je het weet klimt hij in je vensterbank :)
     
  11. stefanenlaura

    stefanenlaura Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.590
    1
    36
    Vrouw
    noord-brabant
    Nicci wat een schatje, begrijpelijk dat jullie helemaal verliefd zijn.

    Kaytjuh fijn dat vanmiddag alles goed was gegaan. hopelijk blijft de kleine man nog even zitten.

    HeelOfHalf welkom, hoe is jou zwangerschap tot nu toe geweest?
     
  12. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Spannend hoor
     
  13. HeelOfHalf

    25 feb 2013
    26
    0
    0
    Zelfstandig Ondernemer
    Amsterdam
    Thanks allemaal!

    @stefanenlaura jah eigenlijk heel goed! Hard gewerkt en veel gereisd waardoor ik iets eerder verlof heb moeten nemen (zelfstandige), want de kleine groeide niet zo fijn. Na twee weken lekker op bed 500gr erbij dus alles weer in orde!

    Morgen mijn 36weken echo, met moeders want vriend moet écht werken. De allerlaatste helaas maar toch vrij veel echos gehad. Plakboekje vol :)
     
  14. Nonma

    Nonma Fanatiek lid

    4 mei 2011
    1.659
    116
    63
    Vrouw
    Marketing
    Amsterdam
    Ola! daar ben ik ook weer even:

    HeelofHalf: Welkom op dit forum! gezellig! Heb je een goede zwangerschap gehad?

    StefanenLaura: Mooi die versierde buik! wat een leuk idee:)

    Nicci: Wat een moppie, en fijn dat alles goed is met jullie!

    Kaytjuh: spannend zeg! ben erg benieuwd wanneer het doorzet!

    Hier vandaag weer controle gehad, maar geen bijzonderheden. Nog geen enkel teken van de aanstaande bevalling:) ik heb geen harde buiken en voel me, afgezien van mijn zeer pijnlijke hand nog steeds, prima! ben echt heel benieuwd wanneer manneke zijn intocht maakt:)

    werk man: hier maak ik me wel zorgen om. Mijn man zit de komende tijd veel voor zijn werk in het Oosten van het land, terwijl wij omgeving Amsterdam wonen... maar goed, ik ga er maar vanuit dat als het begint, het niet binnen een uurtje gepiept is:) anders kan ik altijd mijn moeder nog bellen...
     
  15. pooh85

    pooh85 Bekend lid

    15 okt 2012
    742
    0
    0
    Noord-Brabant
    Kaytjuh: Oe wat spannend nu! Ik ben ook benieuwd of de kleine zich nu snel laat zien!

    Heelofhalf: Fijn dat de groei nu beter gaat. Ik moest afgelopen dinsdag ook alleen naar de laatste echo omdat vl moest werken. Wel jammer maar was helaas niet anders.

    Nonma: Hier maak ik me ook druk om het werk van vl. Hij zit tot 14 juni in een opleiding. Is wel maar 20 min rijden van huis maar als ik eerder beval moet hij de opleiding afbreken en weet niet wanneer hij dan weer verder kan of opnieuw moet beginnen. Daarna heeft hij dagdiensten die niet echt belangrijk zijn en waar hij a la minute weg kan, dus hoop stiekem dat onze kleine meid wacht tot na 14 juni....
    Ach en bij mij woont schoonmoeders aan de overkant van de straat dus die is er ook zo maar is toch wel fijn als het niet hoeft.
     
  16. Micha 2

    Micha 2 Bekend lid

    4 jul 2010
    612
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nog steeds rustig hier. Eén ding is zeker, het gaat nu al heel anders dan bij mijn dochter! Bij haar rommelde het helemaal niet en begon het met gebroken vliezen.
    Het wordt zeker spannend, mijn uitgerekende datum komt nu heel erg dicht bij!
    Ik ben inderdaad erg blij dat mijn man vanaf morgen echt thuis werkt, mocht het dan beginnen dan is hij er in ieder geval gelijk. Kan hij rustig de laatste dingen nog pakken en regelen.
    Voor mijn dochter hebben we mijn moeder geregeld. Wanneer het ook is, ze komt voor mijn dochter. Op haar werk houden ze er rekening mee dat ze opeens weg moet of dat ze opeens niet komt.
    Voor mijn dochter heb ik een logeertas klaar staan en een tas met cadeautjes, woezel en pip knuffel die we samen uitgezocht en ingepakt hebben, namens mijn dochtertje voor de baby, dan kan mijn moeder deze tas ook gebruiken om extra dingen in te doen, die ik niet van te voren in kan pakken.
    Mijn moeder heeft voor mijn verlof op mijn dochter gepast en weet veel spullen te vinden. Mijn dochter is gek op oma, en wanneer ik haar vraag of ze een keer bij opa en oma wil logeren, is haar antwoord: Joepie!!!
    Dat is dus iets waar ik mij helemaal niet druk om hoef te maken tijdens de bevalling. ;)

    FB1984:
    Wat een schattig kamertje!!!
    Nicci:
    Wat een schattig kereltje!
    Heelofhalf:
    Welkom hier!
    Zonnetje:
    Ik heb hier de hydrofielluiers nooit in de droger gedaan, omdat ze er zo rimpelig van worden. (Als iemand die dat wel deed er één had laten liggen herkende ik het altijd)
    Ook strijken van hydrofielluiers wordt sterk afgeraden, omdat ze dan minder goed afdrogen! (Oa door kraamzorg afgeraden) Scheelt weer strijkwerk zou ik zeggen.
    Kaytjuh:
    Wat spannend zeg!
     
  17. Veetje83

    Veetje83 Bekend lid

    31 jul 2012
    553
    1
    16
    Fulltime werkzaam in de techniek
    Noord-Brabant
    Hallo allemaal,

    Ik heb al heel lang niets van me laten horen, sorry meiden!
    Afgelopen dagen wel meegelezen en ik zie dat er al behoorlijk wat dames zijn bevallen!

    Aan al die dames, van harte gefeliciteerc met de geboorte van jullie kindje, wauw!

    Hier zit de kleine nog veilig in mijn buik. Ik ben nu 38+2 dus hij mag nog even blijven zitten, al ben ik natuurlijk wel ontzettend nieuwsgierig naar onze kleine man!
    De afgelopen weken zijn voor wat betreft de zwangerschap prima verlopen, alleen ons mannetje groeit niet volgens de curves.
    Zijn buik zit wel rond de gemiddelde lijn, maar zowel zijn hoofdje en alle ledematen zitten ver onder de ondergrens.
    Hiervoor hebben we inmiddels 2 extra echo's gehad bij een gyn, maar er blijkt geen oorzaak gevonden te kunnen worden waarom hij zich zo ontwikkeld.
    Komende dinsdag 4 juni hebben we nogmaals een echo bij de gyn. Ze gaat dan kijken of zijn geschatte gewicht boven de 2500 gram komt, zoniet dan moet ik in het ziekenhuis met medische indicatie bevallen.
    Als dat wel het geval is, mag ik onder begeleiding van eigen vk poliklinisch in zkh bevallen.
    In beide gevallen wordt de kleine na geboorte gecontroleerd door een kinderarts, om een milde vorm van skeletdysplasie (dwerggroei) uit te sluiten.

    Al met al dus erg spannend!

    Alle andere dames, succes met de laatste loodjes!
     
  18. maya88

    maya88 Actief lid

    26 jan 2013
    222
    0
    0
    Rotterdam
    FB: echt een super schattig kamertje!

    Kaytjuh: wat spannend.. Ben benieuwd hoe het nu met je gaat is het aan het doorzetten of moet je toch nog even wachten...

    Nicci: echt een mooie foto.. Ben je al helemaal terug in de roes.. En al veel kraambezoek gehad?

    Micha: fijn dat je zo op je ouders kan bouwen is wel een ele zorg minder

    Mijn afspraak bij de vk was goed.. Het ruchtbare verhaal is een beetje dubieus.. Waarschijnlijk is het toch afscheiding want ik blijf het niet echt met regelmaat verliezen..
    Ik kan niet meer wachten tot ze komt.. Maar heb zo'n gevoel dat het wel overtijd kan worden... Ik droom ook steeds over de bevalling.. Ben er echt veel mee bezig in mijn hoofd denk ik!
     
  19. Kaytjuh

    Kaytjuh Bekend lid

    11 mei 2012
    834
    0
    16
    Verzorging, werk op een afd met dementerende ouder
    Rotterdam zuid
    Ja wij zijn ook erg benieuwt wanneer onze man zich aandient...maar we wachten rustig af..buiten de harde buiken die ik wel heb is alles eel rustig hier, al ben ik blij als manlief weer thuis is van werk, toch iets meer rust in me lichaam dan nu..

    Micha: nou das een geluk dat je geen zorgen heb waar je dochter is als de bevalling zich aandient... Tis wel erg spannend voor jou nou de datum nadert he..wie weet ben jij wel de eerste die bevalt op de uitgerekende dag:-D..

    Veerte: das wat minder wat de groei betreft... Zal ook ff schrikken zijn geweest toen ze je dat vertelde over de dwergroei, maar kunnen ze btr gewn wat uit laten sluiten idd dan heb jij ook meer rust in je hoofd..
    Hoop dat het allemaal mee valt voor jullie en dat jullie kleine gewn iets kleinere ledematen heeft wat evt bij groeit dalijk buiten de buik..
     
  20. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Veetje: zal schrikken geweest zijn. Duim dat de kkeine in orde is!

    Maya: we zijn al aan elkaar gewend. Binnen no time ben je gewend om een kind te hebben. Heel gek is dat. Ook al wat kraambezoek gehad. Tot nu toe voiral familie. Dat zijn er wel genoeg. Nu kunnen wij nog bij tanken. Mijn partner moet maandag ook weer werken. Maar verder zit er wel t een en ander al in de planning voor komende week. Erg leuk en gezellig.
     

Deel Deze Pagina