Hallokes, Willen jullie eens kijken deze foto heb in gekregen van een vriendin? Ze vroeg zich af of deze positief is.. Ik zou willen vragen of jullie eens willen kijken met jullie goeie tuur ogen Groetjes
Heel in de verte zie ik wel iets. Is dit binnen de tijd op de foto gezet? En wat voor een test is het?
Ik denk een indroger.. Ze kan beter over 2 dagen voor de zekerheid nogmaals testen met kv 2v5, al is die kwaliteit ook niet meer zoals het was.
Ik zie vooral een test die al heel veel meegemaakt lijkt te hebben.... Heel in de verte lijk ik iets te zien, maar test is duidelijk al opgedroogd, daar doe ik dan geen uitspraken meer over in het geval van zo'n tuurstreepje. Hoop natuurlijk dat je vriendin straks een mooie duidelijk positieve test in handen heeft!
deze testten geven vaak vals positief aan lijk heeeeeel iets te zien maar meer grijzig heeft je vriendin nog een andere test van een ander merk? zou deze als negatief beschouwen