Vrouw krijgt vijfling

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by merah, May 30, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bam

    Bam Fanatiek lid

    Aug 17, 2011
    1,032
    0
    36
    Midden Nederland
    De reden dat ik het niet geloof is omdat er staat dat ze bijna bij de uitgerekende datum is en ze borstvoeding wil geven. Een 5ling kan je absoluut niet tot de uitgerekende datum dragen en wie verzint het om 5 baby's borstvoeding te gaan geven. Misschien heeft ze daar een oplossing voor door bijvoorbeeld donormelk te gebruiken, maar zet het niet zo in het artikel alsof zij zelf borstvoeding gaat geven. Dat kan gewoon niet.
    Het kan best zijn dat die vrouw zwanger is van een 5ling. Maar het artikel klopt van geen kant.

    Ik val jouw niet aan hoor, maar wilde even in het algemeen zeggen waarom ik denk dat dit gewoon niet klopt.
     
  2. Partyrocker

    Partyrocker Niet meer actief

    De kans dat je de loterij wint is net zo groot, maar toch gebeurd het.
     
  3. Bri

    Bri Niet meer actief


    ooooh, je hebt het nog steeds over het deels verzonnen Telegraaf-artikel. Nee, daar geloof ik ook geen snars van. Maar dat heb ik sowieso al, als ik ergens die 'krant' als bron zie staan.
     
  4. SuzykeQ

    SuzykeQ Bekend lid

    Jan 13, 2013
    747
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wie zegt dan dat je 5 kinderen geen bv KAN geven? ik denk dat dat gewoon prima kan (kwestie van vraag en aanbod), maar of je het volhoudt, is een tweede ;)
     
  5. Vlinder1987

    Vlinder1987 Fanatiek lid

    Dec 14, 2010
    1,795
    0
    0
    Hmm, vraag me ook af waarom het niet KAN? De borstvoeding. Volgens mij is dat prima te doen, zolang je het zelf volhoudt!
     
  6. Bri

    Bri Niet meer actief

    Ik denk dat je het ook prima kunt volhouden om 5 kinderen BV te geven. Exclusief BV, dat zal eerder het probleem zijn.
    Maar elk kind een keer of 2 aan de borst per dag, dat zou toch haalbaar kunnen zijn? Ik voedde mijn pasgeborene ook wel 10 keer per dag. Komt min of meer op hetzelfde neer, qua voeding dan.

    En dan zou iemand anders de resterende voedingen met een flesje KV of donormelk kunnen geven.
     
  7. adi

    adi Niet meer actief

    Dit dus. Er staat nergens dat ze exclusief live bv gaat geven aan alle 5 baby's.
    Premature baby's drinken in het begin toch niet aan de borst, dus kolft de moeder. Hoeveel ze kolft hangt van enorm veel factoren af, en deze melk wordt verdeeld voor de baby's en indien nodig aangevuld met KV of donor melk.

    Ik ken dan geen vijflingen, maar ken wel heel veel drielingenouders, waarvan een groot deel bv heeft gegeven, vaak maandenlang. De meeste moeders kolven fulltime, maar er zijn ook gezinnen waar 1 of meer kindjes eenmaal thuis live gaan drinken.

    Wat een stelling dat het niet 'kan'.
     
  8. adi

    adi Niet meer actief

    De meeste drielingen komen op 'natuurlijke wijze' tot stand hoor. Van de 80 drielingen die ik ken, zijn er maar heel weinig via IVF bevrucht, en dan zijn de kinderen meestal 1eiig of 2eiig.

    Ik vind dat in deze topic ongelooflijk domme dingen geroepen worden, lekker vooroordelend weer.
     
  9. rums

    rums Niet meer actief

    Ik bedoelde met mijn vraag of iemand weet hoe het met haar gaat en of ze al bevallen is.
     
  10. adi

    adi Niet meer actief

    Idd

    En over het 'ongeloof' dat 1 of 2 baby's niet ontdekt waren eerder. Ik heb 1x een echo gehad bij een verloskundige, met 14 weken. Zij kon met geen mogelijkheid de derde baby vinden, het is dat we al wisten dat er drie zaten..
    En hoe verder in de zwangerschap, hoe moeilijker het was om de baby's te onderscheiden. Gynaecoloog ging vaak op zoek naar het derde hoofdje, en daarvandaan naar de lichaamsdelen die bij de derde baby horen (zat ook verstopt achter broer en zus). Bij mij duurde het standaard 10min voordat ze alle 3 hartslagen te pakken kregen op de ctg.
    Dus ja, ik geloof best dat bij een vijfling 1 of 2 baby's niet opgemerkt worden, als je niet weet dat ze er horen te zitten. Vooral als deze vrouw pas na 10-12 weken haar eerste echo heeft gehad.
     
  11. adi

    adi Niet meer actief

    Ik ken geen verloskundige met een drieling. Weet je wat haar gebruiksnaam was, en wanneer ze ong had moeten bevallen? Dan kan ik even checken bij de fb-groep, daar zitten de meeste drieling ouders in Nederland.
     
  12. rums

    rums Niet meer actief

    Nee helemaal niets ;)
    Mijn hersenen kraken ook als een gek in wat voor soort topic ze het verteld heeft.
     
  13. annetje83

    annetje83 Lid

    Apr 22, 2012
    54
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat was memyselfandI80. Uiteindelijk is ze 2 van haar 3 kindjes verloren, de 3e is met 31 weken geboren en is volgens mij nu een gezond kindje.
     
  14. rums

    rums Niet meer actief

    O joh heftig... Niet niks een meerlingzwangerschap.
     
  15. Ik ben verliefd

    Ik ben verliefd Fanatiek lid

    Apr 26, 2011
    1,576
    0
    36
    NULL
    Buitenland
    Ze is bevallen.... 4 jongens Michael, Daniel, Martin en Alex.
    En 1 meisje Tereza :D
    Ze is met 31 weken bevallen en de geboortegewichten zijn ong rond de 1200 g
     
  16. Ik ben verliefd

    Ik ben verliefd Fanatiek lid

    Apr 26, 2011
    1,576
    0
    36
    NULL
    Buitenland
    Heb de informatie uit de tsjechische krant, mijn broer woont daar en ik spreek het ook :D
    Matka pater
     
  17. adi

    adi Niet meer actief

    Respect!!! Wat een mooie termijn en mooie gewichten!
     
  18. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,465
    4,919
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Mooie gewichten idd!
    Dus wel een vijfling, maar slecht halve berichtgeving van De Telegraaf. Ik noem het dan ook vaak 'kabouternieuws' wat zij brengen. Niks uitgerekende datum en geen IVF... Welke journalist zou dat er bij verzonnen hebben?
     
  19. sweetmarije

    sweetmarije Fanatiek lid

    Nov 25, 2008
    1,199
    0
    36
    mummy
    letchworth garden city
  20. zinzi

    zinzi Bekend lid

    Jul 22, 2012
    627
    0
    0
    Wow die buik (logisch natuurlijk met 5 kinderen)! Dat ze daarmee nog rechtop kon staan!
     

Share This Page