Juni 2013 uitgerekend.

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Romy1980, 25 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. stefanenlaura

    stefanenlaura Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.590
    1
    36
    Vrouw
    noord-brabant
    @ myres wat een mooie meid.
    @ zonnetje fijn dat de kleine gedraaid is en ook niet meer terug kan.
    @ fb en micha dat zou idd wel heel toevallig zijn :p
    @ veetje hopelijk is de kleine dan idd gewoon wat kleiner dan normaal.
    @ fb fijn dat de pijnlijke buiken nu over zijn.
    @ Nicci fijn dat de kleine man weer op zijn geboorte gewicht is.

    @ hydrofiele luiers heb ik hier wel gestreken maar dat is meer omdat ik het netjes in dekast wou hebben maar dit is een eenmalige actie en een droger heb ik niet dus daar gaan deook niet in.:p
    nicci fijn dat de kleine man weer op geboorte gewicht is. en morgen wordt het als het geod is mooi weer heb jullie geluk.

    @ Gewicht: ik ben nu 4,5 kilo aangekomen. ik ben heel blij dat ik niet super veel ben aangekomen. Tot nu toe mag ik nog steeds thuis bevallen dus hoop ook niet dat ik in de komende weken veel vocht ga vast houden want zijn ook weer kilo's.
    ik ben niet de dunste dus straks mogen er nog zeker wat kilootjes af. Ik weet nog niet hoeveel dat bespreek ik wel weer met de dietiste na mijn bevalling en als de bv goed opgang komt dat word dat plan nog een tijdje uitgesteld.

    @hier: Sinds woensdag met verlof en tis tot nu toe alleen nog maar kreun, steun en pff. ik heb steeds als ik opsta een harde buik en de kleine is lkkr beweeglijk en dat is ook niet altijd even prettig.
    Vandaag toch de hele middag op pad geweest. Weer babykleertjes wezen kijken. Bij iedere winkel maar even naar de wc (wordt er gek van) en de hele dag pff kreun steun :p. Vl iedere keer heel lief vragen wat is er?
    Gister weer bij de vl geweest en de kleine is al wat ingedaald maar nog niet vast. uk was goed gegroeid. werd gister geschat op 6 pond dus ben benieuwd wat het gewicht is als het eruit komt.
    Nu lkkr naar mijn bedje.
     
  2. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
  3. maya88

    maya88 Actief lid

    26 jan 2013
    222
    0
    0
    Rotterdam
    Wat fijn dat jullie al met de kleine naar buiten kunnen... Wat zal ik blij zijn wanneer die tijd is aangebroken...

    Mijn moeder zei dat ik met volle maan zal gaan bevallen hoop het niet aangezien jullie zeggen dat het 23 juni is dan is mijn zusje van 7 jarig en die zal het een drama vinden om die dag te moeten delen! Zou ik zelf ook niet leuk vinden...

    Ik slaap net als velen van jullie zo slecht word er gek van.. Word gewoon zweten wakker en buikkrampen... Bleh kan niet wachten tot ze er is..

    Mag ik de volgende zijn? 😇
     
  4. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Hier nog een wakkere.... :(
    Geslapen van ongv 1:30 tot 03:05 uur en sindsdien klaarwakker!
    Net beneden wat vla gegeten
    Ook even mn zoontje wat drinken gegeven en gekroeld
    Die is net als ik ook klaar wakker
     
  5. Liesjuh1977

    Liesjuh1977 Fanatiek lid

    2 jan 2013
    1.381
    0
    0
    werkzoekend
    Hilversum
    HeelofHalf Wij hebben deze babyfoon gekocht:
    Alecto DVM-70 babyfoon vergelijken? KIESKEURIG vóór u koopt

    Ik heb dus geen idee of ik hierdoor een moeder ga worden die juist vaak op het beeldscherm gaat kijken. Dat merk ik wel. Het lijkt mij gewoon een fijn idee dat je niet voor elk huiltje je bed uit hoeft. Zoontje van een vriendin sliep vanaf begin op z'n buik, anders sliep hij niet. Als ze dan vind dat hij "eng" ligt (hij is nu bijna een jaar) dan zegt ze zijn naam door de babyfoon en dan draait hij z'n koppie om. Super handig dus!

    Hier dus ook alweer wakker, ik ga zo m'n bed maar uit want begin honger te krijgen. Kan ik straks mooi op tijd verder met het in de kast leggen vd schone baby kleertjes.

    De kubussen voor boven de commode zijn ook eindelijk af! Die gaat m'n vriend vandaag ophangen en dan kan ik ze eindelijk in gebruik gaan nemen, verzorgings producten erin zetten en maar eens bedenken wat nog meer...

    Wat hebben jullie op het plankje bij de commode staan, oja... En wat in de luiertas zitten? *even ideetjes opdoen en inpikken*
     
  6. stefanenlaura

    stefanenlaura Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.590
    1
    36
    Vrouw
    noord-brabant
    pff hier ook weer 'heerlijk' geslapen :(. kwam niet in slaap en ben er weet ik hoe vaak uit geweest.

    @Maya jij mag van mij best de volgende zijn :p

    @ FB dat is idd wel een handig ding.

    @ Babyfoon Wij hebben er eentje zonder camera gekocht.

    @ plankje en luiertas. Op het plankje staat nog niets, alleen wat spulletjes die we gekregen hebben. Ow er staat 1 mandje in met bad spulletjes.
    De luiertas die staat nog in de kast daar zit nog helemaal niets in dus ik kijk net als jij even mee naar wat de ander hebben.

    fijne dag allemaal vandaag. hier schijnt het zonnetje al :D
     
  7. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Hier staat er een hele rits zwitsalproducten op de plank. Helaas mog ongebruikt door zijn uitslag maar ooit maken we er zwitsalbaby van.

    De luiertas is nog niet gevuld. Dat komt wel als ik echt op pad ga. Komende tijd zal t waarschijnlijk nog kleine stukhes zijnben dan heb je cadt niets nodig. Normaal slaapt ie ook 3 uur zonder dat ik iets met hem hoef te doen. Maar uiteindelijk zal er een setje kleding, luiers, hydrofiel, sudocreme, billendoekjes, luiers, voeding en toebehoren inzitten. Verder denk ik niet veel bijzonders.
     
  8. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Liesjuh: wij hebben ook een babyfoon met camera. Ja je kijkt wel wat vaker, maar wel stuk veiliger vind ik. Anders zou ik toch vaker boven gaan kijken als t lang stil. Hier ook een buikslaper vanaf 2/3 weken oud ofzo, dus echt ideaal!

    Plankje: ik heb er een bordje op staan met een mooie tekst, 2 badeendjes en 2 paar schoentjes...
    Luiers liggen op de commode zelf, of in de la eronder. Even kijken wat ik dan handig vind.
    Ook staat er op de commode een lief roze mandje met zwitsal en sudocreme enzo.

    Luiertas: staat nu klaar als ziekenhuistas voor de baby.
    Wat heb ik er normaal inzitten (toen zoontje klein was):
    Extra kledingsetje, luier, billendoekjes, klein potje sudocreme, thermometer,drink flesje, melkpoeder (+ 1 extra), flesje water

    Dat was t denk ik!
     
  9. Kaytjuh

    Kaytjuh Bekend lid

    11 mei 2012
    834
    0
    16
    Verzorging, werk op een afd met dementerende ouder
    Rotterdam zuid
    #3769 Kaytjuh, 2 jun 2013
    Laatst bewerkt: 2 jun 2013
    Maya ja klopt had donderdag al 2 cm maar dat zegt niks schijnt, want er is nog niks wat op gang kom behalve de harde buiken zo nu en dan...
    Maar ik wordt wel heeeel erg nieuwsgierig naar me kleine man hoor..

    Niccie: wat fijn dat hij op geboortegewicht is, en dat beloofd wat een klein wandelingetje in de zon heerlijk...

    Luiertas: niet gevuld hier hangt leeg aan de kinderwagen, zal pas vullen als het egt nodig wordt en we aantal uren weg zullen gaan...
     
  10. myres

    myres Actief lid

    19 sep 2012
    139
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb net de luiertas ingepakt.
    Ik heb een schoon setje kleren, krabwantjes, reserve muts in een plastic zakje gedaan. Hydrofiel. 5 luiers. Klein potje sudocreme. Flesje water. Voedingscontainer waar 3 voedingen in kunnen.
    Op het moment dat we weggaan moet er nog een speen en een flesje in. En eventueel zonnebrand.
    In de toekomst komt er een speeltje en haar knuffel bij.
    Ik heb er geen thermometer in gedaan, maar dat vind ik wel een goede.
     
  11. chicca

    chicca Fanatiek lid

    14 mrt 2012
    1.019
    466
    83
    Vrouw
    Hoi meiden,
    Hier ook even een berichtje van mij.
    Wij mogen sinds gisteren ook naar buiten. Hij is nog niet op gewicht maar houdt zijn temp wel goed vast. Ik loop ook nog geen uren, dat red ik zelf nog lang niet, ;).

    Bv. Gaat hier gelukkig goed nu. Moesten even zoeken en door de sturing heen maar nu gaat t goed. Maar ik kan me ook voorstellen dat mensen voor kunstvoeding gaan. Je moet doen waar je jezelf het prettigst bij voelt.

    Hydro luiers . Heb gisteren aan de kraam gevraagd. Voor tijdens de bevalling moeten ze gestreken zijn, verder voor afdragen enz. Liever niet want dan nemen ze minder vocht op.

    Ik ben nu op zoek naar een kolf voor straks , nicci welke heb jij?
    Hebben de andere al een idee?

    Ik ga nog even proberen te slapen voordat er weer visite komt, geniet lekker van t zonnetje! Fijne dag!
     
  12. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Ik heb de medela swing. Dat is een enkele elektrische. Makkelijk om mee te nemen en niet heel duur. Tijdens de kraamweek de symphony gehuurd. Dat is een dubbele en wat krachtiger maar niet handig als je m mee wilt nemen.

    Net lekker een uur wezen wandelen. Heerlijk was t. Hij was na t wandelen warmer als daarvoor dus iets minder inpakken mocht wel. Maar dat weet ik nu weer voor de volgende keer. Lekker elke dag even een wandeling maken. Als ik alleen ben zal t minder ver worden vermoed ik.
     
  13. Liesjuh1977

    Liesjuh1977 Fanatiek lid

    2 jan 2013
    1.381
    0
    0
    werkzoekend
    Hilversum
    Goed idee! Ik heb nu mijn en zijn spullen door elkaar heen in een tas zitten maar echt handig is dat niet... eigenlijk hoop ik nog steeds de tas niet nodig te hebben en 'gewoon' thuis te kunnen bevallen.
    Ik ga dit onthouden, mss stop ik zijn spullen nog wel in een aparte tas.

    Chicca Wat fijn dat jullie nu ook naar buiten mogen met de kleine man.

    Ik heb ook (nog) geen kolf, wil ook eigenlijk niet gaan kolven maar vrees dat ik er aan het begin niet aan ontkom aangezien ik wel gewoon wil beginnen met borstvoeding. Of heb ik het dan mis, hoeft het niet persé zo te zijn dat je moet gaan kolven, dat lijkt me namelijk afschuwelijk...
     
  14. Nicci1982

    Nicci1982 Niet meer actief

    Hoeft niet perse maar kan wel helpen om de productie op gang te brengen. Hier had de kleine niet genoeg kracht omdat t zo'n uk was. Daarnaast vlakke tepels dus moest tepelhoedjes gebruiken. Moet zeggen dat ik 100x liever kolf dan rechtstreeks bv geef. Heb t een kans gegeven maar verschrikkelijk en nooit meer.
    Kolven vind ik veel prettiger voelen. Nadeel is dat je iets langer bezig bent als je alleen bent. Teinste als ke kind goef kan dronken aan de borst. Want voor mij levert t juist tijd op. Kolven en fles samen gaat sneller dan bv rechtstreeks. Maar als je kindje wat sterker is zal t wel anders zijn denk ik.
     
  15. Blondie

    Blondie Fanatiek lid

    22 sep 2006
    2.138
    11
    38
    Dames het is juni... Gefeliciteerd voor degenen die al bevallen zijn en succes voor degenen die nog moeten! Ik zou eigenlijk ook hier uitgerekend zijn maar had een missed abortion gehad... Nu gelukkig weer zwanger maar ben nog even blij dat ik nog niet in jullie schoenen sta haha ;) groetjes en genieten van jullie wondertjes!!
     
  16. maya88

    maya88 Actief lid

    26 jan 2013
    222
    0
    0
    Rotterdam
    Lief Blondie en gefeliciteerd met je Zwamgerschap!

    Nicci: wat heerlijk dat je zo'n stuk hebt kunnen wandelen em. Dat het zo goed gaat!

    Chicca: fijn dat jij ook al maar buiten mag em. Dat hij snel op zijn geboorte gewicht mag zitten.. Ook fijn dat de borstvoeding goed gaat!
     
  17. Micha 2

    Micha 2 Bekend lid

    4 jul 2010
    612
    0
    0
    NULL
    NULL
    Chicca:
    Ik heb de medela handkolf gebruikt bij mijn dochter. Ik had toen heel veel bv en kon daarom makkelijk met een handkolf af. Ik werkte ook maar 2 dagen.
    Laat je goed voorlichten over wat bij je past. Ik ben zelf wel tevreden over medela en had sowieso daar een voorkeur voor. Je kunt medela zelf ook benaderen voor advies over welke kolf het beste bij je past.
    Als je de kolf nu nog niet nodig hebt zou ik nog heel even wachten met kopen tot de bv volledig goed op gang is, zodat je weet hoe veel je hebt.
    Ik zou zeggen kijk eens op www.prettymum.nl
    Vind ik zelf een betrouwbare website waar veel dingen te koop zijn voor de bv.
    Liesjuh:
    Je hoeft helemaal niet per sé te gaan kolven hoor! Mocht het in het begin echt niet lopen, dan kun je vaak voor vrij weinig een professionele huren. Is goedkoper dan gelijk aanschaffen.
    Sowieso adviseren ze altijd om een kolf, als je deze nodig hebt, pas te kopen als je al even bezig bent met bv geven. Dan weet je hoe veel je hebt en hoe makkelijk het gaat.
    Voor de bevalling van mijn dochter had ik voor een andere kolf gekozen dan welke ik uiteindelijk gekocht heb.
    Blondie:
    Gefeliciteerd met jouw zwangerschap, leuk dat je even om het hoekje kwam kijken!
     
  18. Kaytjuh

    Kaytjuh Bekend lid

    11 mei 2012
    834
    0
    16
    Verzorging, werk op een afd met dementerende ouder
    Rotterdam zuid
    Leukk blondi dat j ff kwam buurten...
    Gefeliciteerd met je zwangerschap...
     
  19. pooh85

    pooh85 Bekend lid

    15 okt 2012
    742
    0
    0
    Noord-Brabant
    Wat fijn dat sommige mama's nu met hun kindje naar buiten mogen!

    Blondi: Wat lief van je! En gefeliciteerd met je zwangerschap!

    Wat heb ik vannacht een flut nacht gehad zeg... Elk anderhalf uur wakker van plassen en maagzuur. En dan ook niet meer weten hoe te gaan liggen. Ik lig nu eigenlijk alleen nog maar lekker op mijn linker zij maar mijn heup en schouder vinden dat na een halve nacht ook genoeg :(
    Vandaag ga ik ook beginnen aan de keuken uit poetsen, zodat ik eind van de week bij mooi weer lekker met een boek de tuin in kan.
    Hier ook niet echt nesteldrang. Baal ik wel van want kost me moeite om me ertoe te zetten maar ik zie wel hoever ik vandaag kom.
     
  20. Fiore

    Fiore Bekend lid

    12 jan 2012
    931
    1
    0
    NULL
    NULL
    Net weer bij de verlos geweest. Bloeddruk etc was allemaal prima, en ik vroeg haar te kijken of er al enigzins verweking of ontsluiting was maar daar vond ze het nog te vroeg voor omdat als ik nog niet zo ver was het me veel harde buiken ellende kon opleveren. Daarna stelde ze voor om a.s. vrijdag te strippen als het al kon. Niet veel later bleek er geen plek meer te zijn in de agenda en toen zei ze: "nou dan kijk ik toch nu eventjes" Dus ze voelde, verweekt, 2 cm ontsluiting en direct daarna heeft ze me gestript. Dus ik ben benieuwd of dat wat in werking gaat zetten. Strippen viel me overigens alles mee. Had er enge verhalen over gehoord maar ik heb het niet als pijnlijk ervaren.
     

Deel Deze Pagina