Janneke... Fijn dat je na de vakantie pas je opvang hoeft te regelen! Wij gaan begin september 2 weken naar zuid Frankrijk. Ze is dan 4 maanden, wel spannend ! Clijntje.. Hmm vervelend, wel fijn dat ze je zo goed in de gaten houden! KZH.. Wat vervelend zegvvan Lotte !! Hopelijk kunnen ze bij het CB of de kinderarts iets doen, of in iedergeval tips geven zodat ze wat meer rust vind! EKI.. Spannend, succes met de laatste loodjes !
@kzh: Sorry helemaal verkeerd gelezen hihi Maar ken me wel voorstellen dat je van 1 iemand hulp/adviezen wilt anders loopt t ook zo door en langs elkaar heen... Wanneer heb je nu dan weer een afspraak bij de kinderarts? En tsja tis vervelend als je kind helemaal niets wilt..maar denk maar zo, jij heb ook weleens van die dagen Bedankt dat je nog wilt stemmen!! Ik zou ook wel graag die doek willen hebben, dan heb ik me handen ook wat meer vrij in huis Die draagzak die ik heb is meer voor buiten.. Dusss meiden graag nog even stemmen, ik heb jullie stemmen echt nog even nodig @Ukkie: Gaan jullie met de auto of vliegtuig naar Z-Frankrijk en waar precies? Is idd wel spannend hoor met de eerste keer op vakantie he Ik was vanmorgen met Aaron naar de kinderarts geweest en hij is nu ingeent (via zn mond) tegen Rotavirus. Nog nooit van gehoord, maarja ik ben ook maar een beginneling qua moederschap Hij weegt nu 6010gr en is 60cm lang, flinke kereltje dus al hihi
waren het maar dagen het zijn nu al weken, elke dag, uren ontroostbaar zijn.. en tuurlijk, een baby hoort te huilen! maar niet van de pijn :< Vanmiddag afspraak bij de kinderarts wat is aaron een reus!
kzh spannend dagje dus!! Succes vandaag!! Ik ga duimen! eki al meer bekend??? Nenaten ik ga voor je stemmen hoor! Moest alleen ff uitzoeken hoe...shame shame! Hihi wat een grote baby lekker aan het groeien! ukkie heeeerlijk op vakantie..ben jaloers op je! ik hoor steeds meer mensen praten over vakantie...ik wil ook! Hier vanmiddag weer n groeiecho..ben benieuwd!
Nenaten: We zijn al eens bij Zillertal arena geweest en 2x bij Wilder kaiser-brixental. Wat fijn dat Aaron het zo goed doet. Ik heb op jullie gestemd!! Aaron en Wes zijn allebei grote jongens hihi.... Wes weegt nu 6,5 kilo en de laatste x bij CB was hij 60cm lang. Hier worden de kinderen niet ingeënt voor het Rotavirus. Het is wel een virus wat vaker voorkomt, het is een hele erge buikgriep. Ik ben na een maand aan de pil gegaan, nu ben ik om de week ongesteld :x verschikkelijk...... Kan regelmatig schone kleren aan gaan trekken omdat ik weer op eens gaan vloeien. Heb er zon spijt van, had ik nog maar een tijd gewacht met de pil. kzh: Ik hoop zo voor jou dat Lotte een x van de pijn afkomt. Het is zeer vermoeiend als je kleintje zo vaak huilt en zo zielig. Ik ben benieuwd wat de kinderarts zei. clijntje: Enne hoe was de groeiecho???? Ukkie: wat lekker zuid frankrijk, mijn vriend die wil niet zover weg. Nu ze nog zo kleine zijn gaat het vaak nog heel goed. Ik heb zelf de Ergobaby draagzak en die bevalt heel goed. Ik gebruik hem nu nog alleen buiten soms, Wes zeurt niet snel, behalve als hij bv wakker is of honger heeft. Mijn vriend is weer we, nu voor 5 dagen, ik hoop dat Wesje lief is voor mama. xx
@ clijntje ; hoe was de groei echo? We hebben een extra medicijn gekregen, deze maakt de maag en darmen sneller leeg. dat in combinatie met de medicijnen de we al hadden zouden moeten werken.. zo niet, dan moeten we weer terug en wordt het waarschijnlijk toch een opname voor observatie. Duimen dat dit gewoon werkt dus!
@kzh: ik duim mee!! @clijntje: hier nog in 'afwachtstand' hoe was de echo? @vakantie: jaloers!!!!! gaat er bij ons niet inzitten gok ik, sowieso kunnen we alleen in de zomervakantie echt lekker weg en dat is waarschijnlijk een beetje te vroeg voor onze kleine... misschien nog een midweekje ofzo, we zien wel! Gisteren weer controle bij de vk gehad, laatste 'reguliere' controle want volgende week ben ik overtijd! Afgesproken dat ze volgende week indien mogelijk gaat strippen en mocht dat niet werken met 41 weken afspraak maken om in te leiden. Wordt zelf een beetje onrustig van het idee over de 41 weken te gaan, je hoort toch verhalen dat dit niet altijd even goed is voor de kleine. Daarnaast vind ik 41 weken wel best geweest en gelukkig kan ik (volgens de vk iig) die keus zelf maken... Maaaarrrrr hopelijk dient hij zich gewoon lekker voor die tijd aan
@kzh Nee sorry zo bedoelde ik het ook niet!! Snap dat je echt niet meer weet waar je het moet zoeken En jeetje nog een medicijn erbij...misschien is het eigenlijk beter als ze ter obsevatie ligt...kunnen ze jullie miss in 1x helpen Het is dan natuurlijk voor jullie wel klote (sorry voor mijn taalgebruik!) om jullie meissie achter te moeten laten maar daarna hopelijk wel weer beter!! @clijntje tnx voor t stemmen (was je er al uitgekomen waar ) Hoe was je groeiecho vandaag gegaan?? @janneke Ik woon net vlakvoor Zillertal, daar gaan wij ook altijd boarden (wanneer ik kon/mocht hihi) Ik ben vorig jaar ook n keer in t brixental geweest Leuk hoor! Bij Kaltenbach weet ik zeker dat er een kinderopvang zit want daar ga ik namelijk aankomende winter werken als snowboardleraar als ik mijn diploma haal (theorie heb ik al, alleen praktijk kon ik niet afmaken vanwege gescheurde kruisband) Wat raar dat ze in NL niet worden ingeent daarvoor dan... Ik hoor wel vaker bij de kids van me vriendinnen in nl dat hun kindjes buikgriep hebben Ach zal wel weer te veel kosten voor de NL regering Ben je gewoon aan de pil gegaan zonder dat je ongesteld was geworden?? Het is toch beter om te wachten totdat je uit jezelf ongesteld word en dan pas met de pil begint?! Wel raar dat je nu om de week ongi bent.. Bedankt ook voor het stemmen!! Ik hoop zo dat ik die buikdragen win hihihi Veel plezier met je grote man deze dagen @Eki Jaa jullie kunnen straks vast wel een keer een midweek of lang weekend huisje boeken ofzo Toch ook op vakantie Hoop voor je dat je kleine het niet al te lang uit houdt bij je en dat hij uit zichzelf komt Wij gaan van t weekend voor t eerst met de kleine zwemmen...OOOW ben echt zooo benieuwd hoe dat zal gaan en hoe Aaron dat vind! Hebben de mama's al met hun kleintjes gezwomen en hoe vonden ze dat? Oh bedenk me nu ik dit typ dat je pas met 3 maanden mag gaan zwemmen toch?!?
Hoi lieve dames, kzh wat super spannend dus de as tijd!! Ik ga duimen dat het inderdaad goed aanslaat!!! wauww wat groeien jullie kleine mannen hard zeg!! Lekker van genieten van de ukkies die steeds groter worden!! eki..lekker weg gaan ff een midweek met zn 3tjes eruit is ook veel voor te zeggen (hoor ik om mij heen) of net als de drukste periode van de zomer voorbij is...(als dat natuurlijk kan ) Nu eerst duimen dat de kleine zich gaat melden bij je! Dat zou wel heel fijn zijn!! Gister eerst naar de internist voor de suiker! Jaaaa die was goed gelukkig maar.. Daarna door naar de gyn. Die was minder blij. Mijn vit b12 nog niet goed, ijzer nog een keer geprikt ook nog te laag (krijg volgende week echt uitslag) De kleine hebben we weer gezien en super genoten Maar...het hoofdje is prima, lijfje loopt 3 weken voor!! Armen en benen zijn ook (te) lang. Kindje gaat gehaald worden (ik wordt ingeleid) in uiterlijk de 38e week. Ff een shock over uiterlijk 10 weken zijn we papa en mama. Papa heeft er al heeeel veel zin in, ik vind het ineens te snel gaan haha. Er is een hartruisje bij mij geconstateerd..dus we mogen 'gelukkig' nog naar een andere afdeling in het ziekenhuis, de cardioloog gaat daar naar luisteren (verwacht niks geks). Al met al, het gaat redelijk. De kleine heeft het nog naar de zin, was actief met bewegen en ik voel de kleine echt vaak. Dat waren de (dikke) pluspunten! Liefs vanuit hier!
@ netaten ; leuk! zwemmen! Wij wilden eigenlijk na de eerste inentingen gaan, maar met de reflux is dat niet zo'n goed idee.. even wachten tot het wat beter gaat met lotte.. @ clijntje ; fijn dat de suiker goed was! beetje jammer dat de rest nog niet op pijl was.. raar idee he! Ik wist ook dat ik binnen 5 weken mama zou zijn, heel onwerkelijk was dat. zeker toen we een preciese datum hadden.
@Nenaten.. Met de auto.. Samen met nog een stelletje met een kleine van 2 en een kleine van 6 maanden. Wow, is Aaron alweer 60 cm lang... grote jongen @Kzh.. En al verbetering ??
ja wel verbetering gelukkig.. Maar ze heeft nog wel pijn.. Het is nu niet aan 1 stuk door maar komt steeds met vlagen. Ligt ze helemaal relaxed in de box of in mijn armen en dan ineens keihard krijsen.. zo zielig!
Wat goed KZH! Fijn dat het beter gaat! Nu hopen dat de momenten die ineens omslaan steeds minder worden!!
Hee meiden! Gisteren aan de ctg ivm minder leven, vanochtend nog een dubbele check, was wel goed maar niet perfect. Bij toucheren al 2/3 cm ontsluiting, dus gyn stelde voor om vliezen te breken en eventueel daarna in te leiden (had er zelf geen goed gevoel bij, vooral de mindere beweging). Uiteindelijk om 11.15 vliezen gebroken en meer dan dat was niet nodig: na een zeer heftige maar ook verbazingwekkend snelle bevalling is om 15.44 onze kleine mooie man geboren: Ian!! Hij is 3360 gram en 50 cm, moeten een nachtje voor controle blijven omdat hij in het vruchtwater had gepoept (zat mn gevoel toch goed dat het niet helemaak ok was) maar hij doet het super!! En ik overigens ook nu genieten!!
Eki van ♥e gefiliciteer met jullie zoontje!! En wat goed om te horen dat je bevalling goed en snel is gegaan! Ik ben voorstander hoor van int zh bevallen en vind t alleen maar beter dat je nog een nachtje daar moest blijven Ben benieuwd naar je eerste foto'tje van je kleine man @ukkie: Spannend hoor met de auto, is het in het zuiden waar jullie heen gaan en rijden jullie het in 1x? Wel gezellig met nog n stelletje samen @kzh: Gelukkig gaat t eindelijk de goede kant op met Lotte!! Beetje bij beetje komen jullie er wel Ow ik had net een vet coole kasteeltent gezien voor in de tuin (was folders aant bekijken)...Maarja daar heeft Aaron nu nog niets aan, miss dat ik hem zo koop voor t zoontje van me beste vriendin in nl Ik laat hem dan aan me vriend zien en miss koop ik hem dan alsnog voor Aaron, krijgt hij hem als hij 2 jaar wordt ofzo Wij hebben een kadotas hier hihi Telkens als ik we wat zien/tegen komen wat we leuk vinden dan kopen we dat en als we naar nl gaan hebben we zo (kerst)kadoos voor iedereen, scheelt weer dat ik niet alles in 1x moet kopen of gehaast wat moet verzinnen We waren trouwens toch nog wel zondag wezen zwemmen, Aaron was maar 10min in t water geweest en had t toen alweer gezien hihi...hij was moe en honger denk ik We hadden daar op de weide gelegen, aaron de fles gegeven en zelf lekker liggen zonnen . Nu heb ik n dilemma : Babyzwemmen of babymassage Bij beide groepen hebben ze een extra cursus ingepland (in de zomer is er niets namelijk) en wat denk je, beide beginnen op dezelfde datum/zelfde dag/zelfde uur :x Ik denk dat ik toch maar massage af ga zeggen, vind zwemmen iets belangrijker en als we op vakantie gaan begint net de eerst volgende cursus pas weer voor t zwemmen...pff ♥ Onze uitgerekende/bevallen data ♥ 19 februari - Girafje - M.elissa 23 maart - Nenaten - Aaron 25 maart - Janneke - Wes 27 maart - kzh - Lotte 27 april - Ukkie87 - Yara 12 juni - Eki - Ian 26 augustus - Clijntje - Geslacht onbekend -(geen idee) Afsprakenlijst 18 juni - Aaron - Kinderarzt 1e prikje(s)
Eki!!!!! GEFELICITEERD!!!!! Fijn dat alles goed gaat met de kleine en met jou!! Zo zie je maar weer dat je niet gek bent (qua moedergevoel) Fijn dat het ook met jou goed gaat! Mmm ik zou inderdaad t zwemmen doen Nenaten..maar ja ik ben dan ook gek op zwemmen en ik hoop onze kleine straks ook Ik heb ook iets minder met babymassage..dus misschien ben ik niet zo objectief Jammer he dat je kleintje eerst zo kein is en je dan al leuk speelgoed ziet!
@ Eki: Gefeliciteerd met jullie zoontje! Wat goed dat je naar je gevoel hebt geluisterd! Daar zal je in de toekomst nog veel vaker naar gaan luisteren
Eki.. Gefeliciteerd met jullie mannetje.. Altijd naar je gevoel luisteren.. En nu lekker gaan genieten meid, we zien graag snel een foto Nenaten.. Waarschijnlijk overnachten we ergens maar dat weten we nog niet zeker.. zien we tegen die tijd wel Die cadeautas is wel een erg goed idee, ga ik ook doen !!! Girafje.. Hoe is ht met jullie kleine meid? Kzh.. Nou fijn! Hopelijk worden die ontspannen momenten steeds meer en meer !!
Yara drinkt de laatste dagen haar flesjes weer steeds slechter, tijdens de fles huilen en de fles weigeren, terwijl ik zie dat ze nog honger heeft.. echt zo zielig. Gisteren was het zo erg dat ik een afspraak heb gemaakt met de HA. Die heeft met een lampje in haar mondje gekeken en blijkbaar heeft ze last van beginnende spruw.. We hebben dus medicijnen gekregen die ze 4x per dag moet nemen. Hopelijk drinkt ze haar flesjes snel weer beter..