Peetje wat een memorabele bevalling! En hoe langzaam ee eerste twee cm kwamen, zo rap ging de rest! Nu lekker genieten van je mannetje! Ben benieuwd naar de foto! Zwangere2 balen van de bv, maar geef het niet te snel op! Vind het trouwens best apart dat bijvoeden in het zkh meestal zijn ze daar erg terug houdend in (bij ons in ieder geval wel). Hebben ze je al oxytocine neusspray aangeboden? Domperidon schijnt ook effectief tr zijn maar aangezien dat laatst zo negatief jn het nieuws was zijn ze daar waarschijnlijk wat huiverig voor. Hopelijk komt het alsnog op gang straks! Hier ook m'n voetjes in een teiltje koud water, terwijl ik mijn enkels nog gewoon heb! Heerlijk verkoelend Heb ook zeer weinig puf om wat te doen, net mezelf gedwongen de vaatwasser telegen en de was op te hangen maar verder zit hwt me wel ff goed!
Nee joh, geen sociale armoe. Maar wij hebben van beide kanten een grote familie. Collega's met aanhang, vrienden met aanhang. Wij komen op zo'n 200 gasten uit voor ons kraamfeest (alle twijfelgevallen niet eens meegeteld). En echt leuk vind ik dat niet. Maar als we geen kraamfeest geven en ze komen allemaal apart langs krijgen we het zo druk en dat trek ik echt niet. Wij willen het eind augustus geven omdat er veel mensen in juli weg zijn. Ik lig nu even op bed met mijn benen omhoog. Net rondje markt gelopen en toch wat dikkere voeten nu. Maar ik zie nog wel enkels gelukkig. Wat is de markt toch heerlijk! Lekker 3 doosjes aardbeien gekocht voor 3 euro. Gisteren al kersen gegeten en frambozen, heerlijk! Waterijsjes... hmm die eet ik nu ook wel een paar p.d. Straks Mexicaanse wraps op het programma. Alles gisteren gekocht behalve de wraps. Dus manlief mag zo nog ff langs de winkel. Wat eten jullie vandaag?
Alle nieuwe moeders: GEFELICITEERD! !! Sorry dat ik niet persoonlijk reageer maar moet zoveel teruglezen haha gisteren ben ik verrast met een babyshower, was echt leuk ben verwend en mn buik is door mijn schoonzusje in het gips gezet Vandaag ff uitgewaaid op het strandje met mn moeder, zusje en de hond...heerlijk die zon!!
Peetje, wat leuk om je bevallingsverhaal te horen (eh lezen)! Zo een waar jullie ook nog vaak om zullen lachen Gelukkig is het allemaal snel gegaan dus, fijn! En hopelijk gaat de borstvoeding alsnog lukken! Zwangernr2, balen zeg van de borstvoeding. Hopelijk lukt het toch nog met op gang brengen. En jullie gaan met z'n drietjes dan een mooi nieuw begin maken in een nieuw huisje dan, super zeg! Nee hoor, Beertje geen sociale armoe, ik vind dat ook heeeeel veel!! Wij zijn ook behoorlijk kieskeurig geweest in wie wel wie niet, we moeten het leuk vinden dat die mensen langs komen hebben wij besloten en geen verplichte kaartjes. Wel de ooms en tantes, maar niet alle nichtjes/neefjes en aanhang bijv. Buren vind ik nog wel wat lastig, meestal krijgen we en sturen we dus ook terug) van eigenlijk de hele straat ook kerstkaarten, maar ik heb echt geen zin in bezoek van sommige nieuwsgierige buurvrouwen Voor ons is een kraamfeest niet weggelegd, maar snap dat als je zoveel kaarten moet versturen dat wel het beste is! Jossie, balen zeg dat je naar het ziekenhuis moet omdat de kleine niet is ingedaald. En logisch dat je liever een andere gyn wilt nu! Hopelijk is het niet erg en mag je gewoon bij de VK onder begeleiding blijven en bevallen! Pindakoek, leuk dat je een babyshower hebt gehad! Pff, hier vanochtend wel lekker buiten geweest, maar vanmiddag toch echt te warm voor mij! Dus weer een beetje binnen aan het rommelen. Pooh, toevallig hier ook wraps, maar dan met spitskool, roomkaas, gehakt vulling etc. Ben benieuwd, stond in de allerhande afgelopen week. En dan lekker buiten opeten natuurlijk, tegen die tijd is het vast iets minder heet buiten hihi! Fijne avond allemaal!
Zeker geen sociale armoede ! Wij hebben t zelfde. Een grote familie. Heb echt geen zin in al die ooms en tantes avond in avond uit ! Hihi vandaar .
Wij hebben ook niet zoveel kaartjes te versturen hoor, ik geloof dat we nu rond de 80 zitten. Hier ook geen verplichte kaartjes... Inderdaad, WIJ moeten het leuk vinden dat ze komen. Hier dus ook geen kraamfeest/babyshower want dat is niks voor ons. Wij doen de visite ook gewoon inplannen. Hier vanavond een maaltijdsalade op het menu. Vl moet werken tot 01.00 uur dus eet ik alleen. Ga lekker buiten zitten eten denk ik, mits het niet meer zo warm is.
@linie: eetse, lekker wraps hier worden er 28 kaartjes verstuurd. @pooh: visite wordt gewoon ingepland hoef ze ook niet allemaal tegelijkertijd over de vloer
Woww dat zijn inderdaad veel kaartjes!! Maar kan me voorstellen dat je daar ook zo aan zit als je een grote familie hebt. (En dan ook nog aan beide kanten!) Wij hebben er nu vlgs mij ook rond de 80 en dat vond ik meer dan genoeg. Hahaha!! Hier ook geen "verplichte" kaartjes. Maar alleen degene die we ook echt 'n kaartje willen sturen! Ook geen kraamgeest hier.... Na een heerlijke lunch met mijn vriendin in een leuk lounge-tentje aan het water even buiten onder de parasol op de bank gezeten. Maar dat is me echt te warm nu!! Dus... Lekker naar binnen met m'n flesje water en op de bank. Heerlijk. Wij eten vanavond asperges!!! Heerlijk!! Heb 'm voordat ik ging lunchen al geschild en de schillen staan nu op het vuur te trekken voor een soepje als voorafje. Verder lekker makkelijk lapje vlees erbij en pommes duchesse uit de oven. Niet te moeilijk. Bij de asperges dit x geen saus maar gekookte eitjes en ham.... Ik heb er zin in! Ohjah: vl heeft te horen gekregen dat z'n contract niet verlengd wordt per 1 juli.... We wisten dat het er aan zat te komen. Werkte via uitzendbureau, fase A. Wat betekend dat je ala minuut eruit kunt vliegen. Maar zat toch al 'n aantal jaartjes fijn daar! Lekker dicht bij huis (te voet ging ie werken!) en tussen de middag heerlijk thuis lunchen. Nu vliegen 2 complete teams eruit omdat het werk "op" is. Tja, ambtenaar en overheid he.... Heel fijn om daar te werken qua CAO en regelingen enzo, maar wat bezuinigigen betreft..... Tja gelukkig zijn we er allebei heel nuchter in. Ieder nadeel...... Heb z'n voordeel; hij is vanaf 20 juni lekker thuis fus kunnen de eerte tijd met ons kindje ook volledig samen zijn! HEERLIJK. Ondertussen natuurlijk wel hard op zoek naar wat anders, maar dat komt vast&zeker goed! Fijne avond alvast allemaal en smakelijk eten!! Xxx
Ow bloempje, wel jammer dat zijn contract niet verlengd wordt. Maar inderdaad wel fijn dat jullie dan na de geboorte lekker samen kunnen zijn... en tja dat werk zal ook wel weer goed komen. Je kan volgens mij beter na de zomer een nieuwe baan zoeken dan voor de zomer want voor de zomer nemen veel bedrijven alleen even vakantiekrachten aan omdat dit goedkoper is, en na de vakantie zitten die weer tussen de boeken. Vandaag een heel rustig beebje in de buik... normaal is ze niet stil te krijgen maar nu maar af en toe een beweging.... maak me wel een beetje ongerust
Leuk pindakoek We hebben 55 kaartjes,10 daarvan gaan naar Brazilie,2 hou ik zelf want Rick wou graag ook eentje op ze kamer hebben en de rest naar familie en vrienden en 2 buren die andere heb ik nooit contact mee,sommige zeggen geen eens hoi dus voor mij gauw bekeken.. Ik net met Rick buiten gegeten heeeerlijk
Pooh dat heb ik sinds zaterdag,sinds me eerste voorweeen ook,voel hem heeeel af en toe hier daar wat maar niet zo als altijd,toen de vk hier was geweest had ik gezegd en ze zei dat heel normaal was,het word steeds krap voor de baby,maar de belangrijk is dat we elke dag wel wat voelen Volgens mijn oma,hoe stilletjes ze zijn hoe sneller de bevalling komt omdat zij zijn energie aan het besparen om eruit te komen...maar ja mijn oma is geen dokter of vk dus,...
Maggi proficiat met je wondertje!! Van mij mag onze baby nu ook echt komen mijn voeten zijn balonnen mijn gezicht is van het zelfde echt verschrikkelijk! En ben zoooo moe mr ik slaap wel schitterend s'avond
mooi bevallingsverhaal peetje haha.. heb je erg snel gedaan fijn dat je weer zo snel naar huis mocht! beertje: klopt maar ze moet wel bijvoeding want anders mag ik straks wel naar huis maar zij niet omdat ze te licht word.. maar sinds vanmiddag kwam er na het voeden nog 3cc uit en voeding later wou ze geen bijvoeding en kwam er ook geen melk meer uit.. dus het begin is er linie: die wraps klinken lekker!
Ja wij hebben allebei niet zo'n grote familie dus dan merk je dat gauw in de aantallen kaartjes inderdaad. Heerlijk van het zonnetje aan het genieten, ouders waren net even langs geweest. Iedereen aan de borrel (ik uiteraard aan de 0%), was erg gezellig. Was nog een mooie vertoning ook; manlief zat met zijn voeten in mijn teiltje koud water hahaha wat een grap... Wij hebben besloten makkelijk te eten vandaag. Had sla met rauwkost kn huis gehaald maar heb de puf niet om het in elkaar te flansen. Dus halen nu aan de overkant van de straat een saté menuutje. Was vorige keer erg goed bevallen! Staat koken jullie ook zo tegen de laatste tijd?
Koken is inderdaad bepaald niet mijn hobby momenteel. We eten heel vaak behoorlijk makkelijk. Ik ben sowieso vanaf een uur of drie niet op m'n best. Ben ook helemaal geen leuke mama voor m'n zoon nu. Net nog een aanvaring gehad over het eten buiten. Nou, dan schiet ik behoorlijk uit mijn slof. Zal blij zijn als hij straks in bed ligt en mijn man thuis is.
ik kan me er de laatste tijd ook niet echt toe zetten om te koken en kies dus meestal ook iets wat snel klaar is. Eten daarintegen is geen probleem. De hoeveelheden zijn wel minder maar ik eet wel vaker op een dag. Ah Malaika, wel begrijpelijk dat je niet zo op je best bent... die laatste loodjes kosten nogal wat energie merk ik ook hier. Wel sneu voor je zoontje want die zal dat nog niet begrijpen.
Eten staat me ook vaak tegen hoor! Merk ook dat ik als ik overdag bijna niet eet ik s avonds redelijk normaal kan eten. Gisteren bv alleen s ochtends twee crackers met kaas en door de dag alleen een nectarine en banaan gegeten. Vandaag ook alleen een broodje in de ochtend en een cracker in de middag. Nu lust ik wel wat Malaika vervelend dat je je niet tof voelt momenteel. Kan je zoontje al beetje bevatten dat dit niet aan hem ligt maar aan de hormoontjes? Knuffel voor jou ej sterkte er mee!