De titel zegt t al. Vanaf welke week werd bij jullie de zwangerschap zwaarder Iedereen heeft t over de laatste loodjes maar welke weken zijn nou de laastte loodjes.. Ik vind het de laatste week echt zwaarder worden.(Daarvoor vond k het ook al behoorlijk zwaar eerlijk gezegd) Zware buik, rugpijn, pijn in me ribben, voeten alles eigelijk wat je maar kan bedenken ik heb vooral pijn.. Slecht slapen(dat doe ik trouwens hele zwangerschap al) Ik dacht altijd dat het echt pas op het einde dus week 36 ofzo zwaarder zou worden dit valt echt tegen!
Ik vond het zwaarder worden toen ik de 30 weken gepasseerd was. Lopen, huishoudelijke taken, werken, slapen alles werd zwaarder. Maar tegen het einde vond ik het nog zwaarder. Was het niet zat ofzo, dat had ik pas rond 39 weken. Succes!
Vanaf 35 wkn ging het steeds wat zwaarder worden, met 40wkn begon het heet slecht slapen etc. Ben 41wkn rond bevallen dus heb 1wk afgezien..
ik heb het eigenlijk niet zo zwaar gehad (alhoewel ik me kan inbeelden dat het met dit warme weer wel wat moeilijker moet zijn), ben op 39 weken gestopt met werken en op 39+4 bevallen ... ben het nooit zat geweest Ik wil gerust terug naar mijn zwangere 'toestand'
Ik merk wel dat ik minder energie heb en dat het huishouden medt energie kost. Maar zwaar is het nog niet voor mij gelukkig.. ben ook wel benieuwd wanneer het echt zwaar word
vanaf week 35, ineens! ze bestaan echt " de laatste loodjes" ze zeggen dat je rond week 37 weer een beetje energie krijg, nou ik ben benieuwd
Vanaf nu.....geloof dat ik mijn eerste harde buik heb gehad en ben benauwd(longen in de knel?) en kan moeilijker bukken door de buik. Hopelijk komt ze rond de 37 wk al..... Overigens sliep ik al slecht en heb bekkenklachten dus doe alles al veel rustiger, dat gaat prima.
Heb ook veel harde buiken al vanaf 20 weken.. laatste weken was dat iets minder maar nu weer helaas..HOef maar op te staan en boem hard.. dus lopen gaat ook helaas vanaf de 20 weken echt maar heel kort.. Ik ben ook erg benauwd vervelend he.. Ik weet dat ik niet mag klagen aangezien ik zwanger ben en niet iedereen dat kan worden. En ben ook zeker HEEL blij met het kindje in mijn buik en heb er ook alles voor over..maar soms denk ik is dit wel normaal dat ik me al zo voel.. vandaar mn topic..
Nou eh, vanaf 28 weken kreeg ik last van ischias, en sindsdien ben ik het wel een beetje zat, haha. Maar voor de rest heb ik een fijne zwangerschap.
Vervelend Joycey. Ik twijfel ook of ik dat heb maar aan de ene kant denk ik van wel andere kant van niet. Ik heb pijn in mn onderrug en stuitje en trekt door me bil naar me knieholte..
Dit is mijn eerste zwangerschap, dus alles is nieuw voor mij Ik merk een duidelijk verschil tussen voor en na 22/23 weken. Vanaf ongeveer 22 weken heb ik regelmatig last van harde buiken als ik het te druk heb en het wordt allemaal wat zwaarder Begin wat meer last te krijgen van mijn rug, heupen en bekken. Zitten kan ik niet meer zo lang en mijn schaambeenderen gaan al wat pijn doen. Verder mag ik niet klagen Nu verder afwachten wat er komen gaat
Tot op heden niet echt..... Ben op tijd gestopt met werken omdat het te zwaar was. Maar ik accepteer mijn zwangerschap en de daarbij behorende 'kwalen'. Er komen betere tijden aan denk ik dan maar en ik wil dat ze nog een heel tijdje in mijn buik blijven zitten
uhm eerlijk gezegt begin ik nu wat rust te krijgen in mijn lijf. Eerste 16 weken enorm misselijk en moe geweest. Toen dat beter ging kreeg ik last van mijn bekken en een zware luchtweg infectie astma aanval . waar ik de juiste medicatie niet voor mocht hebben. Sinds een paar weken valt het wel mee. Als ik netjes naar mijn lijf luister en genoeg rust neem. De laatste loodjes zijn hier wel zwaar maar een verademing met de weken ervoor. gr Tanna
Nou eh vanaf week 32 begon het echt zwaar te worden. Ben ook opeens ontzettend veel bijgekomen vanaf toen. En nu ben ik het aan de ene kant zat, maar wil toch dat ze nog even blijft zitten Bukken, ver lopen, huishoudelijke taken enzo verder hoef ik echt niet meer met veel enthousiasme te doen. ga toch blij zijn als mijn lijf weer van mij is
Hm, vanaf 32 weken merkte ik wel dat ik wat rustiger aan moest doen, niet overdag werken en dan 's avonds ook nog een paar uur klussen in huis, elke dag van de week. Beetje gas teruggenomen en dat werkte prima. Verder weinig kwaaltjes, was wel blij dat ik met verlof kon maar dat was meer de hectiek van het werk en het feit dat ik het mentaal toch allemaal wat minder goed aankon. Plus dat het ook wel verstandig is om op een gegeven moment niet meer bezig te zijn met werk om me voor te bereiden op de komst van een baby. Was ook nog genoeg te doen in huis. Langzamerhand kan ik steeds minder, zwaar tillen etc moet ik niet meer doen, hoewel stofzuigen, fietsen en mijn oudste van bijna 2 optillen nog prima gaan. Oja, ik kom sinds gister of zo wat lastiger uit mijn stoel en van de bank. Maar kan nog steeds een heleboel wel, rustig aan en ik geniet van mn verlof! Manlief is nog een weekendje weg (niet ver) en daar zie ik ook niet echt tegenop, twee dagen met een peuter in mn uppie.
Nu met 37 weken en de warmte vind ik het wel pittig. Maar morgen word het weer koeler dus dan zal het ook beter gaan!
Vanaf een week of 28 vond ik het heel zwaar tot ik verlof kreeg met 34 weken. Wat een verademing!! Nu 36 weken maar vind er niks zwaars meer aan, ik geniet weer echt en heb ook veel meer energie.
Heb het nooit echt zwaar gevonden. Hoop dit keer weer niet. Vind de eerste tijd na de bevalling juist altijd erg zwaar lichamelijk doordat je zo geleefd wordt en slaaptekort. .