EINDELIJK ben ik erachter wat die rare grauwe vlekken in de kleding veroorzaakt: bellenblaas!! En het zijn dus vlekken die er niet meer uitgaan... :x Ik heb inmiddels al een stuk of 5 kledingstukken weg kunnen gooien hierdoor . Ik ging net even googlen hierop en ja hoor; met name de bellenblaas van de Action zou dit probleem veroorzaken (die had ik inderdaad) maar het schijnt ook met andere merken voor te komen. Waarschijnlijk door de glycerine die erin zit. Ik ben in elk geval blij dat ik nu weet waar het door komt, maar het is toch eigenlijk van de zotte dat de vlekken er niet meer uit gaan? Het gekke is ook dat de vlekken pas tevoorschijn komen NA het wassen. Ik denk dat het iets van een chemische reactie geeft met wasmiddel of zo Anyway; weet iemand misschien een merk bellenblaas wat geen vlekken geeft of wat er in ieder geval uit gaat in de was?? Ik ben ook wel benieuwd of anderen dit probleem ook hebben? Of misschien zijn er anderen die zich ook afvragen waar die rare vlekken vandaan komen en heb ik hierbij het antwoord gegeven. Ik had het graag eerder geweten, maar ja...
Mja.. Die van de Hema en zeeman geven minder vlekken. Maar gooi het altijd gauw in een emmertje water als het originele sop over d'r kleren gaat. Vieze rommel is het. Het mag dan sop heten... Schoon wordt je er niet van.
Even hier lezen... Staat heel verhaal over klachten indienen... Maar ook iemand die de vlekken eruit heeft gekregen. https://forum.www.trosradar.nl/viewtopic.php?p=1228914
Helaas bij ons gaan de vlekken er echt niet uit. Hier alleen bellen blazen is bikini en die dan eerst met water uitspoelen.
Wat fijn om dit te lezen.Ik ben al een maand aan het uit zoeken waarom alleen de kinder kleding vol zit met die vlekken nadat ze uit de wasmachine komen. Ik gooi de belleblaas mooi weg want het is zo jammer van de kleding.Dan maar op de ouder wetse manier met afwasmiddel.
O jee.. Hier gister een vol ding bellenblaas over de nieuwe broek gegoten Hopelijk niet eenzelfde vlekken ervaring..
Zelf bellenblaas sop maken geeft volgens mij geen vlekken (daar zit namelijk geen glycerine in volgens mij). Maar mijn ervaring is dat je dan niet zulke goede bellen kunt blazen. Misschien heeft iemand een "receptje"?? En met welk (merk) afwasmiddel het het beste lukt? Dreft misschien? Verder nog iets toevoegen, tips voor de verhouding afwasmiddel/water?
Ik hoop het niet voor je nee, maar vrees er wel voor... Als er na het wassen geen vlekken in de broek zitten, zou je dan willen laten weten welke bellenblaas jullie hebben (van welke winkel/merk)? Dan weten we in elk geval welke veilig te gebruiken is! Succes en alvast bedankt voor je reactie!
Zal het laten weten mijnhumpie! Al neig ik nu meer naar 'ik was de broek maar niet' Kan natuurlijk niet, maar nu zie je er niets van
Hmm wij hebben het goedkoopste middel van de coöp... Staat zelfs geen naam op de verpakking.. Enkel "afwasmiddel citroen" En de bellen zijn vooral minder mooi vind ik. De bellen blazen lukt er prima mee. Merk wel dat het beter werkt als ik het met lauw/warm water aanmaak. En zowel te veel als te weinig zeep zorgt dat je niet goed kunt blazen. Gooi er denk ong een kwart tot 1/3e zeep in.. Verder warm water. Vandaar ook de goedkope zeep zegmaar Wassen er verder nooit mee af... Het is puur voor de bellenblazen.
Oké, dank je! Volgens mij heb ik nog Lidl afwasmiddel in de kast staan. Ik zal het daarmee eens proberen.
En ik me maar afvragen waar die vlekken op haar jurkje van de week vandaag kwamen! Het jurkje kwam net uit de was dus snapte er al niets van tot nu dus...bellenblazen doet ze erg veel op het moment
De vlekken zie je voornamelijk lichte en witte kleding. Bij donkere kleding heb ik nooit vlekken gehad. Hier dus alleen bellen blazen met donkere kleding aan.
weer wat geleerd... Heb het hier ook af en toe gehad met kinderkleding, en ik maar denken dat het aan de wasmachine lag
Ik hoorde van iemand dat ze haar houten vloer kon schuren nadat er binnen bellen geblazen waren. Rotspul dus blijkbaar.
Als het goed is gaat het eruit als je het eerst uitwast met gewoon water. Ik las nl dat het een chemische reactie maakt met wasmiddel.
Voor recepten voor afwasmiddelen even googlen, ik las volgens mij ooit ergens dat er ook suiker bij moest om goede, mooie bellen te kunnen blazen..
op de verpakking van action staat ook groot en duidelijk maakt vlekken en is niet uitwasbaar. dreft maakt redelijke bellen, maar vaak juist goedkoopste middel doet het het beste