Van hypo-allergeen naar normaal?

Discussie in 'Voeding' gestart door Kar76, 12 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kar76

    Kar76 VIP lid

    30 okt 2006
    5.124
    0
    0
    Maastricht!
    Hoi,

    Sverre krijgt Friso hypo-allergeen. Doet het er super op. Maar nu vroeg ik me af, als ik wil overstappen op Friso normaal, heb ik dan nu 3 maanden lang voor niets hypo-allergeen gegeven? M.a.w., doe ik de werking dan teniet?

    De reden dat ik wil overstappen is eigenlijk puur economisch: hypo-allergeen is 2 keer zo duur als de normale variant. :(

    Zelf heb ik hooikoorts en als kind veel eczeem gehad, dus dan is hypo-allergeen natuurlijk beter. Ik had me zelfs al bedacht niet te gaan bijvoeden tot 6 maanden.

    Wat zouden jullie doen?
     
  2. toet

    toet Fanatiek lid

    7 apr 2006
    1.802
    0
    0
    Ik gaf ook preventief hypo-allergene,ik heb gewach tot 6 maanden,ben nu aan het overstappen op gewone voeding.
    Ik moest een beetje volle yoghurt geven,en kijken of ze hierop reageert en deed ze dat niet kon ik overstappen op gewone voeding.
    Ik zou wachten tot 6 maanden!

    Groetjes,
     
  3. blupje

    blupje Fanatiek lid

    23 dec 2005
    1.074
    0
    0
    Ik zou ook tot 6 maanden hypo-allergeen geven.
    Een tip; de extra care voeding van het kruidvat-merk is ook hypo-allergeen en stukken goedkoper dan bijv friso of nutrilon!
     
  4. Wij zijn wel eerder overgestapt, met 3 maanden zijn wij de standaard voeding van nutrilon gaan proberen ipv de nutrilon hypo allergeen. Bij ons ging het goed.
    Maar mijn dochter van nu 4 heeft tot 1 jaar hypo allergeen gehad, het hangt van je kindje af.
     
  5. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Wij hebben ook tot de 6 maanden gewacht en zijn toen overgestapt op 'normale' flesvoeding. Als ik jou was zou ik iig die 6 maanden uitzingen.
     
  6. Wen

    Wen Actief lid

    hoi hoi,

    Ik ben na 3 maanden overgestapt van HA naar normaal van Friso. Ik dacht dat 3 maanden voldoende was.
    volgens mij gaat het wel goed. Wel is zijn ontlasting erg veranderd en ik vind dat Friso Normaal heel moeilijk oplost in het water, daar had ik met HA geen last van....

    groetjes, wendy
     
  7. Wij waren ook eerst na 3 maanden over gegaan op friso, sem kreeg er ook rare en soms harde ontlasting van en het loste idd slecht op, ik ben toen na 2 weken overgegaan op nutrilon standaard, dat werkte beter bij sem.
     
  8. Wen

    Wen Actief lid

    ik heb ook het idee, dat het minder vult...sinds ik overgestapt ben, slaapt hij niet meer door...
     
  9. Dat was bij ons juist andersom, Sem sliep slecht op de hypo en overdag hielt hij het echt niet langer als 2,5 a 3 uur vol, toen zei het cb ook dat het minder vult, en dat we konden proberen over te stappen op normaal, sem slaapt nu door gelukkig en overdag gaat het ook een stuk beter.
     
  10. Six

    Six Actief lid

    22 mei 2006
    449
    1
    0
    Gelderland
    Ik zou ook wachten tot 6 maanden, daarna begin je dan ook met bijvoeden dus dan maakt HA niet zo veel verschil meer geloof ik.

    Groetjes Six
     
  11. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    HA heeft alleen nut als je het minstens 6 maanden, maar liever een jaar geeft.
     

Deel Deze Pagina