Club-3 II

Discussie in 'De mama's' gestart door AMS, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    Hier idd ook geen derde. Hier nog wachten op de uroloog ivm wachtlijsten, maar dus geen enkele twijfel om het er bij 2 te houden.

    Hier hebben ze idd veel langere zomervakantie, deze week nog en dan de eerste helft van september weer beginnen. In het jaar hebben ze wel hetzelfde aantal lesuren als in NL (geloof dat er 1 uur verschil in zit), maar behalve kerstvakantie en de officiele feestdagen met pasen geen verdere vakanties in het hele jaar. Ik vind het op zich wel fijn om even lekker wat met hem alleen te kunnen doen de komende weken, merk dat hij daar ook wel behoefte aan heeft. Kunnen we ook lekker naar het strand, want dat zie ik me niet doen met beide kinderen als ik alleen ben.
     
  2. Wendy30380

    Wendy30380 Fanatiek lid

    27 mrt 2008
    1.000
    0
    36
    Idd Sem al weer 7 jaar! Pff...gaat echt hard. En ja...aan het eind vh jaar alles op school. Zal idd wennen zijn, maar ben nu af en toe ook al alleen als Finn naar de psz is. Wil dan ook iets meer gaan werken...hoef niet 2 1/2 dag thuis te zijn.

    Moet zeggen dat Finn nog niet echt naar school wil. Psz vind hij helemaal leuk, maar de grote school leeft nog niet echt. Ben er ook nog wel beetje van aan het genieten dat hij nog thuis is. Laatst was hij een weekje met schoonouders mee naar de camping...jemig wat was het rustig en heb ik me verveeld!!!!

    Hier ook geen derde!

    Diddl en Pasja...jullie ook nog gefeliciteerd met jullie kleintjes!! Leuke feestjes gehad?

    Hier nog wel een ontwikkeling trouwens...meneertje kan zonder zijwielen fietsen!

    Wat een weer wordt het he meiden...pfff ist 30 graden en zit ik hier snotverkouden en met een zere keel op de bank :x
     
  3. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    wow, zonder zijwielen! Dat is hier echt nog niet aan de orde (zelfs met zijwielen valt hij soms om)...Knap hoor!
     
  4. Diddlmouses

    Diddlmouses Fanatiek lid

    Wat goed Wendy!
    Lisa kon het ook op deze leeftijd, Lot kan nog niet met zijwieltjes fietsen. Ze snapt het wel maar mist echt de kracht. Kleine driewieler gaat een klein beetje. (Die van ons gaat te zwaar) Maar ze kan wel sinds kort goed met dr loopfietsje overweg! Ze kan nu ook echt heel de weg naar school (= 7 minuten).

    @ Pasja, heerlijk zeg lekker naar Italie geweest!

    @ ams, Lekker zo lang zomervakantie maar misschien wel zwaar maar zo weinig vakantie tussendoor?
     
  5. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    van mij mag het wel korter hoor die vakantie. Ik werk niet dus is het niet zo'n probleem, maar voor werkende ouders is het erg vervelend, die hebben zelf maar 5 weken per jaar en moeten in de zomer dus iemand voor zo'n 1,5 maand hun kind om hun kind op te vangen.
     
  6. Wendy30380

    Wendy30380 Fanatiek lid

    27 mrt 2008
    1.000
    0
    36
    Was zelf ook nogal verbaasd hoor dat hij al zo snel zonder zijwieltjes fietst. Met Sem zijn we zooo lang bezig geweest en dit meneertje fietst zo weg. Toch wel een voordeeltje van de loopfiets denk hoor..
     
  7. Pasja83

    Pasja83 Fanatiek lid

    12 mrt 2009
    1.061
    1
    0
    Dat denk ik ook. Wij hebben nooit een loopfiets gehad en gaan voorlopig ook niet zinder wieltjes oefenen want meneer houdt niet zo van fietsen. ;)
    Maar mijn nichtje van dezelfde leeftijd heeft ook veel op de loopfiets gelopen en kan nu ook zonder zijwieltjes fietsen.
     
  8. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    tim heeft helemaal geen zin in fiets. loopfiets 3 wiel 2 wiel...hij zit heel soms, als ik het vraag heel even op zijn fiets en kan fietsen met half rondjes...maar hij stapt meteen af...hij vind t niet leuk of zo...weet ik veel...
     
  9. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    Hier wel een loopmotor (zelfde idee als de loopfiets), maar maakt hier denk ik geen verschil...
     
  10. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    hoe gaat het dames?
     
  11. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    Hier druk, druk, druk met vakantie, logees etc. maar wel leuke drukte... Jullie al vakantie? Of nog? Zag al wat vakantiefoto´s langskomen...
     
  12. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    EN hoe staat het met t slapen dames?
     
  13. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    tim werd gestoken door muggen en sommige daarvan zijn ontstoken.nu hebben we AB zalf... was maar 1 nachtje dat Vapona niet zo goed in de steker zat...hij was in de ochtend vol met muggebulten...arme jongen!
     
  14. Pasja83

    Pasja83 Fanatiek lid

    12 mrt 2009
    1.061
    1
    0
    Wat vervelend Belize, hier gelukkig geen last van muggen.
    En nu het iets afgekoeld is slapen de kids ook weer heerlijk.
     
  15. Pasja83

    Pasja83 Fanatiek lid

    12 mrt 2009
    1.061
    1
    0
    Hoi meiden,

    Hoe gaat het met jullie? Het begint nu spannend te worden he, want binnen drie maanden gaan alle kindjes naar school.

    Lijkt me heel raar. Maar ook heel leuk voor J.

    Iedereen lekker genoten van de zomervakantie? Volgens mij blijft het voorlopig nog wel mooi weer. Heerlijk!!
     
  16. Diddlmouses

    Diddlmouses Fanatiek lid

    Zooo ik ben echt lang niet op ZP geweest!

    Hier alles goed. Nog lekker 2 weken vakantie en dan 3 weekjes en dan mag Lot gaan wennen. Ze heeft er zo'n zin in!
     
  17. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.176
    4.324
    113
    Hier nog totaaaaaal geen zin in school. Gaat zelfs huilen als ik zeg dat hij naar school moet. Hoop dat het uiteindelijk zal meevallen maar vrees het ergste.
     
  18. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    tim kan eindelijk fietsen!!we hebben gisteren n nieuwe fiets gekocht met terugtraprem(tip van de fietsenmaker)!dat was dus het probleem:hij wist niet hoe hij moest stoppen met hand remmen: heel stom van me! hij kon meteen fietsen nadat hij wist hoe makkelijk het te stoppen was!!!ik ben zo trots op hem. hij is laat maar hij vindt het nu echt heel leuk!
     
  19. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    hier ook geen zin in school!maar hij gaat het wel leuk vinden denk ik. hij moet nog alleen knopje en hakje van zijn broek open en dicht oefenen...dat doet hij dus echt niet.

    LOT gaat zo vroeg gaat wennen?wij weten nog ni eens welke locatie tim in klas zit. ik zal ze maar bellen dezer dagen.

    tim wilde leren piano leren.hij mag 4 lessen krijgen van ons bij n pianiste. zo is hij de jongste ooit van haar leerlingen. ik zoek nog van dat soort dingen om tim n paar maanden bezig te houden.want hij gaat ni meer naar psz. omdat zijn juf daar weg is gegaan. ik laat hem niet nog eeens laten wennen aan een nieuwe juf,nieuwe systeem etc vr 3 maanden psz. hij mist het ook niet.

    wennen met school echt waarschijnlijk na zijn verjaardag. ik weet het niet...

    in sep 17de zijn laatste bezoek bij CB!!!
     
  20. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.176
    4.324
    113
    Belize, weet je ak wat voor afspraak de laatste wordt bij het cb? Want kreeg een brief met vaccinatie en ogen test. Maar die ogen test heeft ie al gehad. Of doen ze dat twee keer?

    Oh belize, mijne kan nog steeds niet fietsen. Gewoon omdat hij er echt geen zin in heeft. Hij heeft een nieuwe fiets gehad maar wil perse op de loopfiets of loopauto maar weigert te fietsen. Verder is aankleden een ramp. Hij is best lui want als ik zeg doe je broek aan of schoenen gaat ie huilen, hele driftbui omdat ie geen zin heeft. Weet ook niet goed hoe hiermee om te gaan want sommie dagen moet ik het wel doen als we snel de deur uit moete.
     

Deel Deze Pagina