Zwanger worden 2014

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by rums, Jun 18, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rums

    rums Niet meer actief

    Ik vroeg me af of hier al vrouwen zijn die in 2014 (weer) gaan proberen zwanger te worden.
    Het is nog vroeg alhoewel we zijn al bijna over de helft van 2013.

    Ook al hebben wij net een zoon, en dat is echt genieten en willen we momenteel niet voor een brusje gaan. Maar we hebben het al wel over wanneer we weer gaan proberen.
    Nu zei mijn man recent dat hij vanaf december weer wou proberen. Ik zelf denk niet eerder dan de eerste verjaardag van onze zoon.

    Zijn er al meer vrouwen voor 2014? Of ben ik toch te vroeg? :)
     
  2. r0my

    r0my Actief lid

    May 17, 2012
    307
    0
    0
    Zuid-Holland
    Jep! Wij gaan er in mei 2014 voor, duurt nog wel even maar zo kunnen we er ons langzaam op voorbereiden.. Wanneer willen jullie er voor gaan?
     
  3. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Ik meld me aan! Vriend wil in december beginnen, maar dan wel pas de 29e.. Dat wordt dus niks.. ;) Dus 2014 it is! :D
     
  4. r0my

    r0my Actief lid

    May 17, 2012
    307
    0
    0
    Zuid-Holland
    Wat spannend Micchan! Alvast heel veel succes!
     
  5. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Dankje r0my, jij ook natuurlijk! :D Is er een speciale reden voor mei 2014? Of ben ik nu te nieuwsgierig? :)
     
  6. r0my

    r0my Actief lid

    May 17, 2012
    307
    0
    0
    Zuid-Holland
    We hadden in eerste instantie afgesproken ervoor te gaan als we klaar waren met het huis verbouwen. We realiseerden ons eigenlijk opeens dat we er nu al klaar mee zijn en eigenlijk konden beginnen maar aangezien ik nog bezig ben met mijn werk carrière op te bouwen en opleidingen volg vond ik het nu wel ineens heel sbel gaan.. zo stom haha terwijl ik er wel naar uitkijk.. hebben nu volgend jaar afgesproken, dan heb ik mijn opleidingen af kunnen ronden en we hebben er dan ons mentaal op voor kunnen bereiden. De tijd is zo snel gegaan dat we het echt ineens door hadden dat het zo snel gegaan is met alles... en wie weet beginnen we er wel eerder aan want nu bereiden we ons toch voor dat we erover een klein jaar aan gaan beginnen. . Word dit je eerste kindje? ;)
     
  7. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Ah, op die manier! Begrijpelijk dat jullie dan nog eventjes willen wachten, wat meer voorbereiden en je opleidingen afronden is natuurlijk ook wel lekker! En wie weet toch nog eerder.. Superspannend! :D

    Word inderdaad mijn eerste kindje! Hier lijkt de tijd voorbij te kruipen, gelukkig gaat het de laatste tijd wat sneller (waarschijnlijk omdat ik sinds zes weken bij m'n vriend woon en we nu veel te doen hebben, eerste appartement, dus alle meubels zoeken en overleggen over kleuren op de muur enzo :D), haha! :)
     
  8. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Maken we in dit topic ook een lijstje? Of is dat nog niet echt te doen omdat het allemaal nog best ver weg is?
     
  9. rums

    rums Niet meer actief

    Hey leuk toch meer mensen die er voor willen gaan. Was even bang dat ik wat voorbarig zou zijn.
    Mijn man had het over december (op zijn vroegst zei hij).
    Maar eerst wil ik de zwangerschapskilo's kwijt raken voordat we weer voor een brusje gaan. Aangezien ik ook zwangerschapsdiabetes heb gehad.
     
  10. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Ik zat er om heel eerlijk te zijn ook al een paar dagen aan te denken om een soortgelijk topic als deze te openen, maar durfde ook niet zo goed omdat de meesten er nu al voor lijken te gaan.. :)

    Oh, da's wel naar ja! :(
     
  11. r0my

    r0my Actief lid

    May 17, 2012
    307
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ja gelukkig dat er al een paar mensen zijn die er in 2014 voor gaan.. Misschien komen er meer bij dan kunnen we wel een lijstje maken?
     
  12. rums

    rums Niet meer actief

    @r0my.
    Kan me voorstellen dat je om die reden nog even wilt wachten. En voor je het weet is het zo ver.

    @Micchan
    Afleiding is altijd fijn! Tijd vliegt. Al heb ik makkelijk praten want ik heb natuurlijk ook in het schuitje gezeten om voor het eerst zwanger te worden. En tjah dat houdt je best bezig.
     
  13. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Goed idee, eerst nog even wat meer mensen afwachten haha!
     
  14. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Ja zeker! :D Tijd is ook wel sneller gegaan als dat ik in eerste instantie had gedacht, dus hoop dat de laatste paar maanden ook een beetje opschieten, maar denk het wel. :) Het houdt me best veel bezig, natuurlijk ook omdat ik zoveel op ZP rondneus, maar het is gelukkig geen fulltime job hahaha. :D Van informatie opzoeken en rustig voorbereiden word ik ook wel blij, is ook lekker!
     
  15. rums

    rums Niet meer actief

    Wat zoek je voornamelijk op dan?
    Bij ons ging het zo snel dat ik bijna meteen kon overschakelen naar de uitzet. Daarvoor kon ik me 'druk' maken om onze trouwdag... Dus rolde van het ene in het andere.
     
  16. r0my

    r0my Actief lid

    May 17, 2012
    307
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ik herken het inderdaad. . Lekker op je gemak wat info opzoeken en ook wel al een beetje kijken naar de babyuitzet. Ik heb zelfs al een kinderwagen gekocht en macicosi, ik kon het niet lukt laten haha ;)
    Heb verder ook al best wat babykleding allemaal neutraal natuurlijk. Vriend lief heeft al info opgezocht voor zo'n easybase en bevestigingsfilmpjes daarover gekeken.. ooh vind het zo leuk om van alles te kijken wat je nodig hebt.. Jullie al een en ander gekocht? :D
     
  17. rums

    rums Niet meer actief

    Wat voor maxicosi heb je dan?
    Wij een citi sps en nu kwam ik erachter dat er zoiets bestaat als een easybase maar laat daar nou net de citi sps niet op passen.
    Over van alles heb ik me ingelezen maar niet de maxi cosi :(
    Welke kinderwagen heb je gekocht? Nieuw of tweedehands?
    Dat was mijn eerste project toen ik zwanger was, de kinderwagen.
     
  18. r0my

    r0my Actief lid

    May 17, 2012
    307
    0
    0
    Zuid-Holland
    We hand eerst gekeken voor tweedehands bij babywarenhuis in Rotterdam. . En geloof me dat was echt niks! De wagens waren erg beschadigd, frame wat niet in wilde klappen, de wagen was wankel en de vlekken en broodkruimels lagen er in..
    Uiteindelijk heb ik bij prenatal de quinny speedi sx gekocht, kregen daarbij de maxi cosi citi bij maar tegen wat bijbetaling zijn we toch voor de cabrio fix gegaan omdat je die inderdaad wel kan bevestigen op de easybase. De wagen rijdt echt heerlijk! Kan niet wachten tot onze kleine erin ligt en ik er lekker mee kan wandelen.. Welke wagen heb jij? Je zou kunnen kijken of je nog wat voor je maxicosi citi krijgt en eventueel de cabrio fix kan aanschaffen?
     
  19. rums

    rums Niet meer actief

    Wij hebben een bugaboo. Zijn er heel blij mee vooral de wendbaarheid. Inklappen had wat efficienter gemogen.

    We verkopen de MC niet want daar krijg je nooit de volle pond voor terug. En deze MC is wel het lichtste van allemaal en soms moet ik er eindje mee zeulen en dat is nu al best een beetje zwaar. En aangezien hij daar tot zeker zijn eerste levensjaar in zal zitten laat ik het maar zo.
     
  20. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Hmm, dingen als wat je niet mag eten, waar je op moet letten dat aan kan duiden dat het fout gaat, welke kwaaltjes je in welke maand kunt verwachten, hoe lang het bij de meesten duurt, enz. enz. Maar ook alvast snuffelen naar spullen voor de babykamer, kleertjes en speelgoed. ;)

    Wij trouwen pas in november 2014, dus hier is het precies andersom haha. :p
     

Share This Page