Zwanger of toch niet

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door DieselNuria, 20 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DieselNuria

    20 jun 2013
    7
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    Hallo allemaal,
    Ik ben pas nieuw op dit forum dus ik weet niet of dit onderwerp in de goede categorie staat.
    Ongeveer 5 weken geleden begonnen mijn klachten: ernstige vermoeidheid, misselijkheid (vooral in de avond), hoofdpijn, mijn borsten deden erg zeer en na een week heb ik ook een nieuwe bh gekocht omdat mijn oude niet meer paste. (1 CUPMAAT GEGROEID!?)
    Ik ben aan de pil (al 4 jaar) omdat ik zelf vind dat ik nog niet in de ideale situatie voor een kindje zit en mijn vriend is dit met mij eens (ondanks hij graag zou willen haha).
    Ik heb 3 zwangerschapstesten gedaan (action) de eerste was negatief, tweede licht positief en de derde negatief.( ik zou die dag volgens de berekening 4 weken zwanger zijn)
    Ik werd toch ongesteld maar een dag minder en totaal niet heftig + er kwamen ineens heel erg veel aders op mijn borsten.
    Ik ben afgelopen maandag naar de huisarts geweest en hij vond dat ik alle symptomen had ik was toen een week al niet meer ongesteld, hij zei dat de bloeding evt zou kunnen zijn ontstaan door mijn pil. Hij besloot een bloedtest te doen want hij was bijna 100% overtuigd van een zwangerschap maar twijfelde of een bloedtest het hormoon zou uitslaan aangezien ik dan al ongeveer 5 weken zou zijn.
    Ik heb vanmiddag weer een afspraak omdat ik dan wil weten waar mijn klachten dan vandaan komen (alles was goed, geen ijzer gebrek, geen vitamine D gebrek, geen schildklier, geen ontstekingen of andere rare dingen te zien in het bloed en ook geen suikerziekte.)
    Dus mijn vraag is, kan het alsnog zijn dat ik zwanger ben?
    Ik ben op dit moment totaal niet bezig met het krijgen van kinderen dus het is niet dat ik ''te graag wil''. Ik heb de ziekte van Pfeiffer al een keer gehad dus verdere ziektes zijn uitgesloten.
    P.s Als ik toch zwanger blijk te zijn, kies ik er zoiezo voor om mijn kindje te houden.
     
  2. ikbenlief

    ikbenlief Lid

    22 mei 2013
    61
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    Krijg je vanmiddag de uitslag bij de dokter? Het is me niet helemaal duidelijk of je dit al hebt.
    Ik ben bang dat ik er ook geen antwoord op kan geven en dat je even moet wachten wat er uit de afspraak komt vanmiddag.

    Hoelaat moet je?
     
  3. DieselNuria

    20 jun 2013
    7
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    Ik heb een negatieve bloedtest als uitslag gekregen. Hij kan mijn symptomen niet verklaren maar vond een echo niet nodig ivm de bloedtest.
     
  4. DieselNuria

    20 jun 2013
    7
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    Zijn er dames die in hetzelfde schuitje zitten of gezeten hebben? Ik voel mij namelijk wel heel anders dan normaal, en dat de HA mijn symptomen niet kan verklaren vind ik ook zo vreemd..
     
  5. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Negatieve bloedtest, dan ben je in elk geval niet zwanger.

    In je stukje schrijf je trouwens dat bij 5 weken zwangerschap je via een bloedtest niet meer een zwangerschap kunt aantonen? Dit klopt van geen kanten. Je kunt bij 5 weken prima aan een bloedtest zien of je zwanger bent of niet.
    Bij vruchtbaarheidsbehandelingen in het ziekenhuis wordt daarom juist veel met bloedtesten gewerkt om aan te tonen of je daadwerkelijk zwanger bent en of je HCG stijgt.

    Geen idee waardoor je klachten komen, maar bij pilgebruik kun je wel vaker verschillende bloedingen hebben (dagje korter of juist heftiger, in sommige gevallen wil de bloeding wel eens helemaal wegblijven ondanks dat je niet zwanger bent). Heb 17 jaar de pil geslikt en had ook wel eens wisselende bloedingen.

    Ook kunnen door hormoonschommelingen (de pil bevat immers hormonen) je borsten gaan veranderen.

    Ik krijg de indruk dat je stiekem juist wel graag zwanger zou willen zijn. Volgens mij hoop je nog steeds dat het zo is. Bloedtest is negatief, dus niet zwanger, maar je blijft je bezig houden met jouw symptomen. Want je zegt eigenlijk dat allerlei andere dingen (ziektes enzo) ook uitgesloten zijn, dus naar jouw idee zou je dan wel zwanger moeten zijn....? Daardoor kun je ook allerlei symptomen gaan zien trouwens.
     
  6. DieselNuria

    20 jun 2013
    7
    0
    0
    NULL
    Rotterdam
    De HA heeft mij verteld dat ziektes uitgesloten zijn omdat hij daar op geprikt heeft. Ik dacht zelf namelijk dat ik negatieve reacties op mijn pil kreeg omdat mijn urine test zelf al negatief uitsloeg. Maar hij vond dat vrij onwaarschijnlijk, ik wil niet te graag zwanger zijn waardoor ik dingen voel die er niet zijn zoals jij vermoed, dan was ik wel bewust bezig geweest daarmee en zeker niet aan de pil ivm de effecten daarvan. Ik Wil graag weten wat er aan de hand is. Mijn HA wist namelijk zelf ook niet echt wat hij met mijn klachten aan moet. Ik ben wel blij dat jij jezelf hierin herkent wat betreft pil gebruik misschien zou ik dan idd moeten overwegen om over te stappen naar een andere pil want van die vermoeidheid word je ook niet goed.
     

Deel Deze Pagina