Ik heb het volgende op facebook gezet : heeft een verstekeling aan boord. De meesten hadden het wel door maar voor sommigen was het wel een doordenkertje.
Mummy can you feel me, Im wriggling for you, I can hear you say you love me, Mum, i love you to, Very soon you'll meet me, And kiss my little face, And i will feel your warm skin, And admire you for your grace, Mummy are you ready, My life is just about to start, I will hold your little finger, But you will hold my heart.
Ik had het al wel al aan me dichtbijstaande vrienden verteld, ook me ouders natuurlijk. Op facebook had ik het al met 10 weken gezet (doordat me schoonouders het al naar buiten hadden gebracht) Foto van de echo en als tekst erbij Onze nieuwe liefde
Ik heb op facebook neergezet: Vanaf nu mag iedereen het weten, in Oktober komen wij papa en mama te heten!
Ik had een foto van de termijn echo (bijna 11 weken) erop gezet en een tekst in de trend van: "Hallo wereld! In juli word ik verwacht, hopelijk tot dan!" Op Pinterest heb ik ook heel veel leuke ideetjes voorbij zien komen trouwens: Pinterest / Search results for pregnancy announcements
De kerst dat duurt nog even, maar voor ons nu al de mooiste van ons leven! 2de kerstdag is nml 'de dag' dat ik volgens de vk bevallen mag!
ik had mijn naam met geboortedatum daarna hetzelfde met vriend en dochtertje en daarna een vraagteken met de uitgerekende datum erachter.
Wij hadden gewoon een stukje tekst; Leuk nieuws van ons!! Jelle en ik verwachten in Mei 2013 ons eerste kindje! Vandaag ben ik precies 9 weken zwanger. We hebben al een echo gehad en alles zag er goed uit, hartje klopt en het bewoog al lekker. Verklaard ook mijn ziek zijn de afgelopen weken Maar nu voel ik me, op wat misselijkheid na, prima!! For the foreign friends; to keep a long story short: I'm pregnant!! 9 weeks today. We are expecting our first child in May 2013. I'm feeling fine! Later nog een echo foto erop gezet.
Ik heb mijn cover veranderd in een plaatje die ik zelf gemaakt heb, van mijn man en mij toen we net samen waren. (daar op gezet: first comes love - en datum dat we relatie kregen). Toen een foto van onze trouwdag (daar op gezet: than comes marriage - en datum van trouwen). En dan een echo foto van termijn echo (en daar op gezet: and than comes.... en uitgerekende datum). In mijn status had ik een echo foto geplaatst en iets geschreven dat we heel blij waren dat we nu ONS grote nieuws mochten bekend maken. Dat we 28 september ons eerste kindje mogen verwachten. En dat we dolgelukkig zijn dat we papa en mama gaan worden. (mijn schoonzusje en broertje zijn ook zwanger, en hadden dus 2 weken daarvoor bekend gemaakt dat ze een kindje kregen, vandaar dus ONS in grote letters.)
Bij mij stond het pas op Facebook toen bleek dat mijn zwangerschapsfotograve me had getagd... Niet echt amused was ik ermee maarja. Had verder niet de behoefte om testen of echo's op FB te zetten(en ik post normaal alles ).
Ik had een foto van mijn vriend met een doos frikandellen en een foto van mij met een pot augurken naast elkaar gezet en deze geplaatst met zoiets van 'T. blijft nog even aan de frikandellen, ik mag onbeperkt augurken gaan eten, Hoera!'
Ik heb het plaatje niet meer op mijn pc, maar ik vond (als echte Game of Trones fan... ) deze echt geweldig leuk! Foto van dé troon, en dan een baby erop, met bovenaan "baby is coming" en onderaan de uitgerekende datum + "house (achternaam van jou/je partner)". Liefs,