Hoi dames, Ik ben even een beetje in de war. 10 maanden geleden ben ik bevallen. De borstvoeding is totaal mislukt, na 8 weken intensief proberen er iets uit te krijgen, wat bijna niet lukte, weigerde mijn dochtertje de borst helemaal, en is het gelijk gestopt. Tijdens de zwangerschap kwam er al wel wat melk uit mijn tepels. Nu vanavond komt er ineens steeds weer een soort melk uit. Het is wit en erg plakkerig. Ik ben tot nu toe gewoon ongesteld geweest en denk dat ik nu rond de eisprong zit, maar nog nooit eerder heb ik dit gehad (buiten zwangerschap om), niet tijdens eisprong, menstruatie of wat dan ook. Ook kan dit dus niet nog van na mijn eerste bevalling zijn. Iemamd een idee wat dit is? Zijn er mensen die dit ook ineens tijdens hun eisprong hebben gehad, of kan het toch dat iknweer zwanger ben?
Een vrouw kan altijd melk aanmaken, ook als zij niet zwanger is of bevallen is. Soms geven vrouwen zelfs nog als hun kind 12 is nog wat melk af. Het hoeft geen nieuwe zwangerschap te betekenen, het kan wel.
Ik heb ook maar heel eventjes borstvoeding gegeven omdat het niet lukte. Onze zoon is in augustus 2011 geboren. Sinds die tijd zijn er vaker 'melk' druppeltjes uit mijn tepels gekomen. Op een gegeven moment een hele tijd niet en daarna weer opeens wel. Tot kort voordat ik zwanger werd van de 2e had ik dit zelfs. Wij waren inmiddels alweer een tijdje bezig met opnieuw proberen zwanger te worden en soms dacht ik dan ook dat ik zwanger zou zijn door de 'melk'druppeltjes. Maar ik kan je zeggen; vanaf dat ik zwanger was van de 2e tot nu heb ik juist nog geen enkele keer 'melk'druppeltjes verloren, zelfs niet als ik op mijn tepels knijp. Dus bij mij is het juist het tegenovergestelde, maar je weet het natuurlijk nooit zeker totdat je een test hebt gedaan.
Ik heb ook bv gegeven bij mijn kleine.(1,5jaar ) En toen ze 4 werd kwam er ook opeens weer melk uit Kan ook komen van wisselende hormonen. Zeket als je nog nieu ongesteld geworden ben Mischien zit het er aan te komen
Hoor dubbele verhalen, kan duiden op zwangerschap maar kan ook soort 'schoonmaak' zijn van je borsten (soms hebben mannen het zelfs)
Thnx voor de reacties! Ik was na 8 weken al ongesteld, dus dat is het niet. Zal dan idd wel hormonen-gedoe zijn, haha! Kan ook bijna niet zwanger zijn, maar schrok er gister ineens van, was mega ziek de eerste zwangerschap, dat hoef ik voorlopig even niet terug ga er dus maar even vanuit dat dat het is, bedankt!