Mijn gynn wil mij vrijdag strippen dan ben ik 40 weken. Nu weet ik het zo net nog niet of ik het wil omdat mijn inziens de kans enorm klein is dat het werkt. Mijn vraag dus ben je gestript heeft het geholpen zo ja met hoeveel weken en hoe was de bevalling
Ik ben gestript met 39 weken en 2 dagen, in de ochtend, in de avond kreeg ik weeën die begonnen om tien uur en om kwart over twee is onze prinses geboren. Heb een voorspoedige bevalling gehad. Bij het strippen voelde mijn bm mond week aan en ik had 2 cm ontsluiting. Het is een voorwaarde voor strippen dat de bm mond week is en dat er al iets ontsluiting is, anders kan de vk niet in je baarmoeder met twee vingers om de vliezen los te maken. Ik ben blij dat de vk mij gestript heeft, ik was er aan toe te bevallen, had best veel klachten en was het zat.
Ik ben gestript met 41+2 en heeft niets geholpen vervolgens met 41+4 ook weer niet geholpen. Wel was de volgende dag de baarmoedermond verweekt misschien dat dat wel komt door het strippen. Mocht ik weer zwanger worden dan zou ik het wel weer doen. Uiteindelijk ben ik met 41+5 ingeleid op verzoek.
Hier gestript met 38 weken, zonder resultaat. Uiteindelijk met 38+2 ingeleid dmv een infuus en 4 uurtjes later bevallen van dochter nr 2!
Gestript met 40+5. Zou de volgende ochtend ongeleid worden, maar s nachts begonnen de weeën al. Maar of dat echt door het strippen kwam weet ik niet. Misschien was meneer er wel gewoon klaar voor.
Gestript met 41 weken en bevallen met 41+2. De dag er tussen heeft het echt super gerommeld en voelde ik me ook totaal anders.
Ik word morgen gestript dus ik ben benieuwd of het gaat helpen of niet. Deed bij jullie het strippen pijn of was het alleen onprettig?
Ik ben een keer gestript met bijna 42 weken en ik kreeg 's avonds weeen. Ze hebben toen ook eerder gestript zonder resultaat. Bij mijn zoontje hebben ze met 40 weken gestgript eind van de middag en de ochtend erna begonnen de weeen en is hij geboren. Ik vind strippen zelf niet zo heel erg. Ook vond ik het niet zo pijnlijk als je je goed ontspant (als dat lukt) valt het wel mee. Mij lijkt het juist weer noiks om ingeleid te worden. Dan liever een keer strippen. Baat het niet schaad het niet. Tanna
Bij de 1e zwangerschap ben ik gestript bij 41+5, paar uur later begonnen de weeën en die nacht ben ik bevallen. Hier was het dus zeker succesvol. Heb ja al iets ontsluiting? Ik had zelf 2 cm ontsluiting, al een paar weken...wellicht dat dat ook verschil uit maakt.
ben gestript met 40.6 en bevallen met 41.1 Dus of het bij mij echt geholpen heeft is de vraag. moet er wel bij zeggen dat het strippen bij mij moeizaam ging en wellicht niet helemaal lukte zoals het hoorde. Ze kon er nog niet goed genoeg bij om goed te kunnen strippen.
bij 3 zwangerschappen gestript bij de eerste x gestript met 39.6 dag erna bevallen in turbo tijd de tweede x smiddags om 4 uur gestript 39 wkn zwanger half uur later begon het te rommelen uur later weeën 2 uur later bevallen nu dit x 3 x laten strippen maar zonder resultaat had ontsluiting alles was al vanaf 34 weken rijp en soepel maar heeft dit x niet geholpen alleen maar veel ongemak van valse weeën en heellll veelllll buikpijn strippen op zicht vindt ik ook niet pijnlijk maar idd zo goed mogelijk ontspannen bij de een helpt het strippen wel en bij de ander kan het idd alleen wat ongemak geven ga er niet op zitten wachten als je gestript ben lekker afleiding zoeken dat zal meer resultaat op leveren
Gestript met 41+4 en die zelfde dag bevallen. Had met 41+1 weken pas een controle (was in Engeland; daar controleerden ze toen minder vaak) en had toen geen ontsluiting maar wel verweekte bmm. Met 41+4 1 cm ontsluiting. Ik denk dat het door het strippen wel echt op gang is gebracht. om 9 uur gestript en precies 12 uur later was kind er (weeen begonnen rond 1 uur in de middag, dus bevalling in totaal ong 8 uur en was zeer goed te doen). Als mijn vk het me hier zou aanbieden zou ik me vandaag laten strippen!!
Bij nr 1 gestript met 41+2 wkn, ongeveer 9 uur later begon bevalling, zoonlief is geboren op 41+3 wkn. Dus ja, wel gewerkt. Bij nr 2 vanaf 40 wkn meerdere pogingen om te strippen, maar ging heel lastig omdat dochterlief niet ingedaald was. VK heeft ook aangegeven dat echt 'effectief' strippen niet gebeurd is. Uiteindelijk spontaan geboren met 41+5 wkn. Bij nr 3 was strippen niet mogelijk bij 40+5 wkn, de boel zat nog dicht. Met 40+6 wkn spontaan vliezen gebroken en 41+0 wkn geboren. Ik heb dus 1 succes ervaring en 2 keer dat strippen niet (goed) mogelijk was.
Nou ik ben net gestript. De verloskundige kon het hoofdje al mooi voelen. Nu maar hopen dat het vandaag of morgen doorzet.. Het voelde bij mij als menstruatiepijn, ik had pijnlijker verwacht..