Ik heb mijn licht-positieve testen al eerder geplaatst, en kreeg hele lieve reacties..! Alleen in mijn persoonlijke omgeving iets minder helaas.. Ze zeggen vaak dat ze wel érg licht zijn, twijfelen of ik zwanger ben.. Maakt me er onzeker Nu heb ik een vraag, als je de 2 testen hier ziet, bovenste is predictor early, wordt gemeten vanaf 12,5 mlu en onderste is kruidvat 2v5.. Nuzegt de één dat kruidvat vanaf 25 mlu meet en de ander zegt vanag 8..! Groot verschil! Predictor is van eergister en kruidvat van gister, STEL dat kruidvat vanaf 8 is, moet die dan niet donkerder zijn dan de predictor??? Want dan zou die gevoeliger zijn toch?? Ohhh maak me opeens zorgen dat mijn hcg zakt ipv stijgt zit nu +/- 2 dagen voor mijn NOD)
Je zat voor nod toch? Dan is dit normaal hoor. Maak je geen zorgen meid, al snap ik je ongerustheid wel.
Ja dat begrijp ik, maar als kruidvat gevoeliger is dan predictor én een dag later gedaan is, zou die dan niet donkerder moeten zijn dan die test???
Ik denk dat t weinig nut heeft om 2 verschillende testen met elkaar te vergelijken. Op de kv test staat een mooie streep, test over 2 dagen nog eens met een kv test, dan zal hij vast donkerder zijn! Gefeliciteerd iig!!
Meid, je zit nog voor nod, logisch dat je testjes zo licht zijn. Ik snap het wel hoor, dat had ik ook. Ik weet dat er veel dames zijn hier die niet dol zijn op de Predictor testen, inclusief mezelf, dus test lekker door met de kv testen! Vind de kv test er goed uitzien voor 2 dagen voor nod hoor!
Predictor test moet je idd niet meer aan denken. Ik had een duidelijkere streep op mijn predictor toen ik niet zwanger was. Je kv test ziet er goed uit, gefeliciteerd.
beste is om met 1 test door te testten en zou KV test nemen predictor schijnt ook vaak vals positief te geven En je kv geeft licht streepje aan voor nod, dus zou met kv doortestten
Je hcg verdubbelt om de 48 uur dus ik zou vandaag weer een test doen dan zal je zien dat hij al donkerder is.
kv is vanaf 25 toch? ik weet het niet zeker. niet vanaf 8 iig!! de allergevoeligste testen..testen vanaf 10!!!!!!! mooie testen hoor!!! ik zeg..het zit goed!!! en zeker voor ..voor nod! no worry
ik zou het bij 1 soort test houden, anders kun je het oplopen niet goed beoordelen. predictor zijn mensen niet over te spreken (geloof dat dat deze is???), dus ik zou gewoon even langs de kruidvat gaan en om de 2 dagen testen.
Ik heb wel eens gelezen dat testen onder de 12,5 maken niet mag? Volgens mij heeft iedere vrouw tussen de 0 en 10 in de urine bij geen zwangerschap. Heb wel eens zo'n grafiekje gezien van hcg waarden. Voorzichtig gefeliciteerd!