zijn er meer baby's die niet draaien?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door , 15 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    Ik vroeg met het volgende af:

    Danisha kan vanaf dat ze 5,5 maand is op haar buik draaien. Maar ze doet het echt bijna nooit. De laaste keer is alweer 1 a 2 week geleden. Terug draaien heeft ze nog nooit geprobeerd. Ik leg haar ook niet vaak op haar buik :oops: , ze vind het niks aan maar kan wel goed op haar buik liggen en beetje spelen..

    Eerst leek het of ze al heel vroeg zou gaan zitten maar dat zie ik nou niet zo gauw meer gebeuren. Ze is alleen maar bezig met staan, staan en nog eens staan.. ze vind het geweldig :)

    Moet ik haar vaker op de buik leggen of heeft ze er gewoon geen behoefte aan? en kan het zijn dat ze als eerste gaat staan en dan pas poging gaat doen tot zitten en kruipen?
     
  2. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Justin draaide met 10 weken al van rug naar buik, welgeteld 2x gedaan.. Daarna 4 maanden ofzo niet! Toen n x van buik naar rug. Daarna ook niet meer gezien. Ik wéét dat Justin t kan maar hij vind t gewoon niks. Ik leg m wel op zijn buik en hij kan zich al langer vermaken dan (denk aan 10 minuutjes). Voorheen was t drama op de buik. Zitten.. Ik zet m de laatste tijd vaak in de hoek van de box en zo zit Justin dan even te spelen, tot hij 'omvalt' en dan komt hij vanzelf op rug of buik terecht. Justin wil ook alleen maar staan, staan en staan. Ik zie hem ook binnenkort niet kruipen maar gister deed hij 'hup' bewegingen zittend in de box en kwam hij ietsje vooruit. Denk dus dat t n kontschuivertje word.
     
  3. beertje1985

    beertje1985 Bekend lid

    4 dec 2006
    733
    1
    0
    Ja dat kan! Fien ging al zelf staan toen ze 10maanden was. En zelf zitten en kruipen pas na haar 1e verjaardag. Wij zetten haar altijd neer (ook in de hoek van de box en later maakte het niet meer uit waar), zodat ze zelf geen behoefte had aan het zelf leren zitten..
     
  4. Sweetpee

    Sweetpee Fanatiek lid

    22 jun 2006
    1.605
    1
    0
    Leeuwarden
    Hahaha hier hetzelfde hoor. Fayley vond buikliggen ook geen *&* aan, maar op KDV wordt het wel gestimuleerd en thuis proberen we het ook meerdee keren per dag.
    Sinds afgelopen week vindt ze het zowaar leuk en probeert dingen te pakken en verschuift iets opzij. Ook weet ze weer dat ze van buik naar rug kan, kon ze ook al vroeg, geloof met een maand of 3 :rolleyes:
    En toen ik haar net uit bed haalde lag ze op haar buik :confused: :D
    Maar zitten en staan, en lopen in de loopstoel vindt ze nog het leukst.

    Gewoon een paar keer per dag eventjes op de buik leggen, heeft ze zo weer door dat ze kan rollen ;)
     
  5. Dominique71

    Dominique71 Bekend lid

    25 mrt 2006
    978
    0
    0
    Marcje hier was ruim 6 maanden voor hij begon te draaien. Daarna wist hij meteen niet meer van ophouden. Niks aan de hand, hoor. Het ene kind is gewoon wat sneller dan de andere. Bij het CB kunnen ze je zo lekker gek maken als je kind niet heeeeelemaal volgens het gemiddelde ontwikkelt. Ze gaven mij ook meteen het gevoel dat Marcje achter liep, maar dat is ECHT niet zo.

    Het was overigens duidelijk dat Marcje het gewoon vervelend vond om op zijn buik te liggen. Hij vond het blijkbaar een rotgevoel of zo. Misschien dat hij het daarom niet eerder is gaan doen.

    Groetjes,

    Dominique
     
  6. Judy77

    Judy77 Fanatiek lid

    31 aug 2006
    1.699
    0
    0
    Mirthe draait ook nog niet... Ze kan van haar buik op rug draaien, maar vermaakt zich prima op haar buik, dus dat doet ze niet. Ook als ze op haar rug ligt vindt ze alles best, dus tja.....

    Er zijn ook aardig wat vetrolletjes te overbruggen, hahaha....

    Nee hoor, maak je geen zorgen, de een draait snel, de ander slaat dat over en wil staan. Mirthe ook, is alleen maar bezig met willen zitten en staan, ook al kan ze het niet! Als we haar nu op de buik leggen, zie je dat ze vooruit wil komen, maar niet weet hoe.....denk dat ze het draaien niet uitprobeert, stiekem weet ze vast dat dit straks vanzelf wel gaat...;)
     
  7. Isis75

    Isis75 Fanatiek lid

    7 jun 2006
    1.768
    0
    0
    Tessa onderneemt ook niet zulke pogingen. Ze rolt alleen naar haar zij. Ze vindt dat hele buikliggen niets aan, wellicht komt het nog.
     
  8. Chantal87

    Chantal87 Fanatiek lid

    2 apr 2006
    3.727
    0
    0
    Belle doet het ook bijna niet
    heel soms ligt ze opeens op haar buik in de box.
     
  9. loesje

    loesje Bekend lid

    1 mrt 2006
    627
    0
    0
    peuterspeelzaalleidster
    overijssel
    Dani heeft het ook nog maar 1 of 2 keer gedaan dus maakte ik me best zorgen, ik heb het na gevraagd op het CB en ze hoeven het pas met 9 maand te kunnen volgens de richtlijnen ;)
     
  10. Niet meer actief

    bedankt voor jullie antwoorden :D

    Leg ik haar net op haar buik en wat denk je? draait ze zich niet ineens weer naar haar rug :confused: en het leek niet eens heel erg moeilijk te gaan :) ze houdt me gewoon voor het lapje hoor :)
     
  11. Lilith

    Lilith Fanatiek lid

    6 feb 2006
    1.848
    0
    36
    Haha... ja ze houdt je voor de gek denk ik :)

    Mijn dochtertje draaide met 6 maanden op haar buik maar pas met 10 maanden op haar rug... dus je ziet dat het lang kan duren. Werd gek van het terugdraaien. :)
     
  12. Esmeesmama

    Esmeesmama Actief lid

    29 dec 2006
    135
    0
    0
    salarisadministrateur
    Capelle aan den IJssel
    Hier hetzelfde als Sarah. Op haar buik draaien was nooit een probleem, maar terug... Esmée vond het wel makkelijk als mama dat deed, vooral midden in de nacht :(
     
  13. Niet meer actief

    nou ja ik heb haar nooit terug hoeven draaien want ze ging nooit op haar buik liggen hahah en nu kan ze zelf draaien dus dat scheelt ook weer..
     
  14. taschke

    taschke Fanatiek lid

    24 jun 2006
    1.356
    13
    38
    verkoopster ruitersportartikelen
    landen/ belgie
    Hier ook...

    zitten,staan,op haar zij draaien genoeg maar omrollen?nee hoor!
    Ze kan het wel maar wilt gewoon niet :)
     
  15. illuminate

    illuminate Actief lid

    20 apr 2007
    416
    0
    0
    Ik vertelde het al ergens anders: Mark staat (nog) niet. Hij trekt ook altijd zijn beentjes in als ik het met hem wil oefenen. Zodra hij met zijn voetjes iets voelt, trekt hij zijn beentjes in. Doet me aan een scene in de film "The Matrix" denken.
     
  16. Tinkerbell81

    Tinkerbell81 Fanatiek lid

    20 dec 2005
    3.152
    0
    36
    hier nog beiden kanten niet op hoor...!
    maar hij deed wel al zijn kontje verschiuven om vooruit te komen in de box, begin van kruipen?
    en meneer wil echt alleen maar staan en springen en rechtop zitten (doet ie al in zijn wipstoeltje)
     
  17. mamajanneke

    mamajanneke Fanatiek lid

    22 mei 2007
    2.688
    4
    38
    Vrouw
    ik herken het van dylano.
    die deed ook nooit draaien maar wel staan en zitten. maar inmiddels zijn we er achter dat die tussen stappen wel belangrijk zijn. dylano liep al voor hij echt van lig uit ging zitten en staan. kruipen deed hij ook niet. we hebben een paar keer fysio gehad om hem die stappen te ondekken en nu doet hij alles. en nu is hij ook niet meer gefrustreerd. want als iets niet lukte huilde hij gelijk. en nu probeert hij wel zelf en sinds een aantal weken begint meneer ook heel eigenwijs te kruipen. terwijl hij al een tijd loopt.
    het komt vanzelf maar stimuleren is wel belangrijk.
     

Deel Deze Pagina