Ik voel sinds een week of 3 ons meisje, Heb de placenta aan de voorkant, 2 weken geleden konden wehet ook aan de buitenkant zien,maar daarna heb ik hetmaar af en toe gevoeld... Hoevaak voelen jullie de kleine?
Ik voel de kleine vanaf 18 weken bewegen. Ik moet wel zeggen dat dit in de eerste 3 weken heel onregelmatig was, soms dacht ik dat ik een dagje niks voelde en dan was het natuurlijk gelijk paniek thuis haha. Daarna voelde ik haar echt meerdere malen per dag. Een gevoel wat ik na de bevalling denk ik echttttttttt ga missen!!!!!!
Mijn placenta ligt ook aan de voorkant dat was duidelijk te zien op mijn termijn echo en de vk zei dat je de baby dan later en minder voelt.
Ik voel de baby sinds week 16 regelmatig en sinds een klein weekje meerdere malen per dag. Vooral als ik rustig zit of lig.
Klopt, ik voelde haar pas met 20weken, maar nu denk ik helemaal niks te voelen, en denk dat je toch wel meer moet voelen na 24?
Ik heb ook de placenta aan de voorkant, voelde de kleine vanaf een week of 20 af en toe en ook mijn man heeft het toen vrij snel kunnen voelen. De weken erna was het er de ene keer wel en de andere keer niet. Ik had toen ook wel mijn twijfels, maar bij de controles was altijd alles goed en volgens de vk hoefde ik me geen zorgen te maken. Ik heb begrepen dat je pas vanaf een week of 28 de kleine wel elke dag moet voelen. Maar als je het echt niet vertrouwd, kun je altijd de vk even bellen!
Ook ik heb de placenta voor liggen, voelde haar met 20 weken pas van binnen, met een week of 22 ook af en toe van buiten maar minimaal.. Met een week of 25 was het van buiten goed te voelen en ook voor mijn man, mits ze gunstig lag hoor! Ik voelde haar namelijk alleen in m'n zij echt goed. Zelfs twee weken terug heb ik haar 3 dagen nauwelijks gevoeld, toen was ik 27,5 week! Bleek dat ze gedraaid was en tegen mijn ingewanden aan lag te schoppen, richting mijn rug en ik haar daardoor niet voelde. Jammer is het, een voorliggende placenta, maar nu met 30 weken wordt het echt met de dag krachtiger en schudt mijn hele buik ervan! Geduld, het wordt echt beloond!
Hier ook een placenta aan de voorkant. Vanaf de dag van week 21 voel ik uk. Eerst een enkel plopje en een kieteltje, nu zijn de plopjes al wat meer schopjes aan het worden. Sinds week 22 voelt mijn man hem ook. Het wordt vanzelf sterker. De regelmaat had de baby waarschijnlijk al, maar nu het sterker wordt voel ik hem echt meerdere keren per dag. Vaak 's morgens als ik een kwartiertje wakker ben, soms als ik even op de bank ga zitten tussen het actief zijn door etc. Wordt vanzelf meer, maar inderdaad, vanaf week 27 hoor je je uk wel iedere dag te voelen. En zo niet, de VK bellen.
Mijn placenta ligt achter en ik voelde de kleine vanaf week 14 als kriebels. Dit ben ik dagelijks blijven voelen. Het eerste schopje voelde ik met 24 weken en werd vanaf toen steeds regelmatiger en duidelijker. Nu voel ik hem eigenlijk constant bewegen als ik mijn hand op mijn buik hou en krijg behoorlijk vaak een stevige trap haha.
vanaf 16 weken (moederkoek vanachter) voel ik haar elke dag en hard... best vervelend soms, zeker s nachts.. maar vorige week heb ik haar eens 2 dagen niet gevoeld en toen was het direct grote paniek Gelukkig had ze gewoon een lui dagje;.
Bij mij liggen beide placenta's achter. Ik voel ze vanaf 19 weken en vanaf 20/21 weken echt dagelijks.
Bedankt voor de berichten! Gelukkig heb ik haar weer gevoeld vanavond, pff wou dat de placenta aan de achter kant zat
Bij mij voel ik hem sinds 18 weken echt schoppen. (vanaf 15 weken plofjes) mijn buik is klein maar je kan (als ik lig) aan ene kant een bol zijn waar hij ligt dus de baarmoeder is vrij hoog. Voelde hem heel goed vanaf 18 weken en ook zeer vaak en hard,maar daar ben ik blij om.
Ik heb m'n placenta hoog achter liggen en ik voel haar eind week 17, begin week 18. Eerste voelde het aks spiertrekkingen, maar nu toch echt als schopjes sinds een week of 3.
ik voel onze kleine meid vanaf 20 weken echt elke dag, vooral als ik zit of lig is het meteen bewegen en druk !! Placenta ligt naar achteren en heb geen buikvet, ook een klein buikje
Nou ben bij de vk geweest voor gewone controle, ze vertelde dat het normaal ks dat je nog weinig voelt met de placenta aan de voorkant, doen ze naar jet hartje ging luisteren vertelde ze dag de kleine goed gegroeid was en mooi druk... Gelukkig maar, nu over 3 weken weer!
Hier voel ik haar vaker wel dan niet... Een enorme drukkemaker. Zelfs s nachts is ze bij elke draai weer wakker en flink aan het schoppen. Denk dat ik sinds de 20 weken haar nooit langer dan een uur niet gevoeld heb( s nachts uitgezonderd dan) Het zijn ook flinke trappen die je van buitenaf duidelijk kon zien. M'n collega zag het zelfs zonder dat ik het zei. Placenta ligt trouwens aan de zijkant, dus niet direct voor of achter.