Poffertjes en Pannenkoeken-UNITED 2 (POF > Vervroegde overgang-Lage eicelreserve)

Discussion in 'MMM clubs' started by FSK, Mar 18, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Logan2013

    Logan2013 Fanatiek lid

    Jun 3, 2013
    1,342
    721
    113
    @mi87: wat leuk dat ze een vriendinnetje krijgt.. ben nu wel benieuwd naar een foto van je nieuwe gezinslid:)
     
  2. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    MI, ik vind je berichtjes superleuk juist :D

    Eigenlijk, ben ik te druk met werk. Kan ik me slecht concentreren, dwaal dan af hier naar toe. Waar ik me weer schuldig voel en bedenk wat ik allemaal nog wel niet moet doen.

    Stom dus! Cato is echt een favorite naam van me <3
     
  3. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Oh en dankzij jullie zitten mn verzekeringspapieren op de post!
     
  4. Elfjes

    Elfjes Actief lid

    Dec 19, 2012
    143
    0
    0
    Nederland
    Haha Klaasje. Goed zo.
     
  5. Babsie34

    Babsie34 Bekend lid

    Sep 25, 2012
    762
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mi87: heb juist hartelijk moeten lachen om je kipje!

    Buikje al heel goed te zien maar vind het pijnlijk om hier over te schrijven op dit forum, maar bedankt voor interesse! Lief!
     
  6. Elfjes

    Elfjes Actief lid

    Dec 19, 2012
    143
    0
    0
    Nederland
    Babsie, wat lief van je dat je aan ons denkt..
    Wat mij betreft mag je je gewoon uitleven op dit forum :D
     
  7. FSK

    FSK Bekend lid

    Jan 18, 2013
    507
    0
    0
    NULL
    NULL
    Babsie, ik vind het juist leuk om te lezen hoe het met je gaat, inclusief buikverhalen en zo! Jullie hebben er lang en hard voor moeten knokken, het is je zoooo gegund. Bovendien put ik hoop en kracht uit de positieve verhalen.
     
  8. Logan2013

    Logan2013 Fanatiek lid

    Jun 3, 2013
    1,342
    721
    113
    @babsie Ik begrijp precies wat je bedoelt.


    Hoop dat we snel met ze allen een zwangere poffertjes club kunnen beginnen
     
  9. MI87

    MI87 VIP lid

    Dec 21, 2012
    5,119
    1
    0
    Babsie, ik had juist heel erg behoefte om telkens als ik wat nieuws ontdekte of voelde wilde ik dat meteen delen. Voor mij mag je het op schrijven maar ik kan niet voor anderen spreken. Ik klets al jaren in een ander topic en daar is 98% zwanger of bevallen en alle gesprekken gaan ook daarover. Dan merk ik dat ik mijn interesse iets verlies omdat ik gewoon niet mee kan doen en juist dan het erg confronterend is want je bent Alweer de laatste die overblijft. Maar hier nog absoluut geen last van.

    Nou we hebben 2 kipjes mee. 8 weken zijn ze. Ze kunnen zich nog niet verdedigen tegenover een volwassen kip ( er is altijd een rangorde binnen een groep kippen) dus ze blijven tot 18 weken binnen in een hok. Dan kan ik ze mooi handtam maken en af en toe met kooi en al bij juultje zetten zodat ze elkaar leren kennen. Kunnen best binnen even rondscharrelen op houten vloer. Vloerbedekking lijkt me geen goed plan.
    Ze zijn uberschattig en piepen zo lief. Katootje en Saartje maar ik houd ze niet uit elkaar dus een van hen moet straks een ringetje om ... Tenzij ze met volwassen worden groot verschil in karakter hebben dan lukt het wel.

    De namen heb ik verzonnen maar ik wilde lekkere Hollandse boeren namen voor de kippen. Ik ben helemaal niet zo van de Hollandse namen maar het staat gewoon bij de kippen vind ik.
     
  10. Logan2013

    Logan2013 Fanatiek lid

    Jun 3, 2013
    1,342
    721
    113
    @mi: het word dus eene gezellig kippenhok bij jullie in de tuin:) wel leuk hoor. En die namen ook echt geweldig voor een kip:D

    @klaasje: wat fijn dat de papieren op de post zijn meid
     
  11. Angelhope

    Angelhope Bekend lid

    Jun 20, 2012
    503
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ha meiden,

    Leuk inderdaad die kipjes en hun namen. En gezellig om over te lezen inderdaad.

    Ik ben even een paar dagen wat afwezig geweest. Probeer zoveel mogelijk te leren en begrijpen over dat gen. Heb een paar dagen 'als een kip zonder kop' (om maar even in thema te blijven :D) in volle paniek rond lopen rennen, bang dat ik niet de juiste dingen deed ivm dit gen ;)

    Nee serieus, ik wist werkelijk even niet meer waar ik het zoeken moest. Uiteindelijk nog bij mijn huisarts geweest, daar bepaalde bloedtesten laten herhalen zodat ik weet dat ik de uitslag gewoon zonder problemen krijg. Ook met iemand hier van ZP in contact geweest die me fantastisch heeft geholpen. Nu weer enigszins gekalmeerd, voor zover mogelijk ;)

    Verder gaat het 'goed'. Ik zou graag meer symptomen hebben. Ik ben vooral bang als ik niets of weinig voel, omdat het zo altijd misging met mijn MA's. Ik had geen bloeden of krampen of wat voor teken dan ook, behalve afnemende zwangerschapssymptomen. Gek genoeg begint mijn buik wel al echt een beetje uit te staan. DAt had ik bij mijn vorige zwangerschappen ook steeds heel snel. Zijn gewoon mijn darmen die nogal heftig reageren denk ik :)

    Maar ik ben ook heel dankbaar dat ik die eerste stap nu heb gehaald, en ik hoop heel erg dat ik ook de volgende mag halen, en de volgende, en de volgende. Op dinsdag 16 juli heb ik een echo in het ziekenhuis, ik zou dan 6,5 weken zijn en dan zou je dus wel een hartje moeten zien kloppen. Dat beschouw ik als de volgende stap.

    Tja, ik ben ook extra bang dat het misgaat omdat het toch een beetje voelt als waarschijnlijk een laatste kans, nu ik weet dat ik niet veel eitjes meer over heb.

    Daarom dacht ik misschien voor jullie ook een goed idee om je te laten testen op dat gen. Want stel nou dat je zwanger wordt, en dan na al die moeite gaat het mis en blijk je ook dat gen te hebben? Misschien zijn jullie er allemaal al op getest hoor. Maar voor het geval dat ik er maar 1 iemand mee bereik die niet is getest en het toch blijkt te hebben, dan is het de moeite waard. Ik wou dat ik het zelf eerder had geweten....
     
  12. Webcare VGZ

    Webcare VGZ Nieuw lid

    Jul 4, 2013
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,

    Wil je je klacht / vraag ovv van je klantgegevens en telefoonnummer mailen naar webcare@vgz.nl? Dan zoeken wij het graag voor je uit.

    Met vriendelijke groet,

    Anne
    Webcare VGZ
     
  13. Gabrie74

    Gabrie74 Bekend lid

    May 17, 2011
    890
    12
    18
    Female
    Zwanger worden en blijven
    Amsterdam
    Jeemig...lekker veel privacy hier.....

    Als zelfs de VGZ hier komt neuzen.......

    Vraag mij dan af wat ze hier zoeken......
     
  14. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Nieuwe klanten denk ik Gabrie ;)

    Ach, als ze Elfjes helpen vind ik het best.
     
  15. Miss76

    Miss76 Bekend lid

    Jan 24, 2012
    797
    2
    16
    NULL
    Amsterdam
    Bedrijven zoeken gericht op internet en social media naar negatieve ervaringen van klanten. Door mensen direct te benaderen en aan te bieden hun service te verbeteren, voorkomen ze dat er teveel negatieve informatie op internet verspreid wordt, die natuurlijk schadelijk is voor hun reputatie. Ik ken al heel veel mensen die door hun ongenoegen publiekelijk te uiten, eindelijk naar tevredenheid behandeld werden. Lijkt mij dus alleen maar een goede zaak!!! En privacy op internet is sowieso een illusie, toch?
     
  16. Champetter

    Champetter VIP lid

    Mar 5, 2013
    6,825
    3,809
    113
    Angel, wat fijn dat het zo goed met je gaat! Hopenlijk wordt je snel verblijd met een mooie echo.

    Goede tip van je mbt het testen op MTHFR, voor de dames die miskramen achter de rug hebben dan.
     
  17. Elfjes

    Elfjes Actief lid

    Dec 19, 2012
    143
    0
    0
    Nederland
    Huh? VGZ hier?

    @ webcare, ik ben al goed geholpen door een collega van je. Bedankt.
     
  18. Gabrie74

    Gabrie74 Bekend lid

    May 17, 2011
    890
    12
    18
    Female
    Zwanger worden en blijven
    Amsterdam
    Dames, ik heb begrepen dat sommige zorgverzekeraars een ICSI/IVF behandeling niet willen vergoeden als men ook AH heeft toegepast!!

    Dus als je dat laat toepassen in het buitenland dan niet op de nota plaatsen! Vraag daar een aparte nota voor!

    Just in case.................
     
  19. Miss76

    Miss76 Bekend lid

    Jan 24, 2012
    797
    2
    16
    NULL
    Amsterdam
    Klopt Gabrie, daarom geeft Düsseldorf je daar ook een aparte rekening voor. Dank voor de waarschuwing, maar ze zijn in het buitenland goed op de hoogte gelukkig!

    Ik kom morgen weer buurten hoor dames. Zit niet heel lekker in m'n vel na onze mislukte poging dus had even geen energie om mee te schrijven :)

    Liefs, Miss
     
  20. Elfjes

    Elfjes Actief lid

    Dec 19, 2012
    143
    0
    0
    Nederland
    Wat is AH eigenlijk?
     

Share This Page