Wat is nou een goede/fijne borstel voor haar met extensions? Ik heb er nu zelf 1 van de Kruidvat gewoon, maar krijg er echt vaak de klitten niet mee uit.. Een normale borstel met bolletjes mag niet. Of mag je daar wel de uiteindes van je haar mee borstel alleen niet bij de waxjes?
Tangle teazer, echt sinds ik die borstel heb is er geen 1 klit nog veilig. Die vliegt zelfs bij dochterlief zo door d'r haren en die heeft lang haar met af en toe echt flinke klitten er in
Ik heb er 1 van balmain. Ik vind het persoonlijk geen aanrader. Ik slaap ook met een vlecht en als ik die borstel er daarna doorheen haal dan lijk ik net een poedel Volgens mij mag je ze wel met een gewone borstel kammen, enkel de waxjes mijden.
Voor de waxjes heb je een speciale nodig, voor de lengte mag je ook een normale gebruiken. Het gaat erom dat je geen losse plukjes krijgt uit die waxjes. En natuurkijk geen klitten in de uitgroei.