Baby 3 wk drinkt fles in 5 min leeg

Discussie in 'Flesvoeding' gestart door Amigo1985, 7 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Hallo meiden,

    Zou graag jullie advies willen.. De baby van mijn vriendin is nu 3 weken oud en drinkt al haar flessen heel snel leeg (nog geen 10 min). Heb haar toen straks een 123 standen speen gebracht voor de difrax s fles.. Nu belt ze me net dat ze der fles op stand 1 in 5 min leeg heeft gedronken.. Fles was strak genoeg aangedraaid . Ze heeft een enorme sterke zuigdrang.. Wie heeft advies of tips zodat ze de fles rustiger gaat drinken en voldoener is na de fles
    . Ze blijft nu bijna na elke fles enorm zoeken om te zuigen.. Een speen neemt ze geen genoegen mee..

    Alvast bedankt!
     
  2. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Ze zit trouwens al over de max aan cc wat ze mag drinken per dag.. Meer voeding aanbieden kan niet..
     
  3. kwebbel86

    kwebbel86 Niet meer actief

    3 weken en over de max ?? :$
    Ik zou googlen op verborgen reflux en ervaringen hier gaan zoeken.
    Nu al over de max is echt niet goed !!!

    Tips:
    Goed boeren, half zittende houding drinken, buikligging als ze dat prettig vind
    Bedje schuin, en starten met friso comfort of nutrilon omneo. (zit jbpm in)
    Ik zou consultatiebureau vandaag bellen voor overleg
     
  4. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Kwebbel, lees nu toch eens wat er staat. Baby zit over de max van wat zij op dit moment mag, niet over de max van 1 liter. Je moet toch niet direct beginnen stressen over reflux?

    TS, zoek gewoon een andere speen. Geen idee hoe dat bij difrax zit, maar bij avent is de 1-stand van een 1-2-3-speen echt supergroot. Mijn dochter heeft tot haar 6 maand uit een gewone 1-speen gedronken, omdat ze ook zo snel dronk. Gewoon zoeken naar een andere en kleinere speen dus.
     
    Linda89 vindt dit leuk.
  5. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    De 1.2,3 speen is groter als de s...

    Ze zou nog een dental speen kunnen proberen.. Daar zit het gaatje anders waardoor het rustiger gaat volgens mij...

    En anders andere flessen uit proberen... Dr brown misschien
     
  6. Eden28

    Eden28 Fanatiek lid

    23 jun 2012
    1.623
    0
    0
    dr. brown ging hier langzamer dan de S speen van Difrax of inderdaad de dental speen.

    Mijn eerste zoon dronk ook altijd snel en kon alles wel op (al heel snel) maar had zeker geen reflux dus dat hoeft niet altijd.
     
  7. piccolina

    piccolina VIP lid

    5 mrt 2012
    7.199
    5
    0
    Dentalspeen difrax is het beste om ziigtechniek aan te passen. Als baby daaruit niet 15 min drinkt dan helpt niks meer. :))

    Nog optie 3 slokken dan fles eruit speen erin en zo doorgaan wisselen
     
  8. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Nou het is natuurlijk niet zo dat als t met de dental speen niet lukt het een verloren zaak is...
    En zijn tientallen verschillende flessen en spenen...
    Dus nog genoeg opties ;)
     
  9. Eden28

    Eden28 Fanatiek lid

    23 jun 2012
    1.623
    0
    0
    +1 elk kind drinkt anders, soms hebben dit soort dingen ook tijd nodig. Op die jonge leeftijd is snel drinken niet echt gunstig ivm zuidbehoefte maar mijn dochter heeft dat nu niet meer dus maakt het voor haar niet uit hoe snel of langzaam de fles leeg gaat
     
  10. Lavendel82

    Lavendel82 Fanatiek lid

    9 jan 2010
    3.656
    0
    36
    men zegt dat baby's 20 minuten over de fles moeten doen, maar ik moet nog meemaken dat een baby dit kan.

    ik zou me er niet zo druk overmaken, elke baby drinkt anders.
    Onze dochter (ook 3 wk) drinkt de flessen ook snel leeg, na de fles is ze ook wat onrustig. We geven haar de pink of speen, soms helpt het soms niet. Als we een 100 fles geven dan stoppen we twee keer, zodat ze niet in 1x de fles leegzuipt.
    Wij hebben nog een poging gedaan met andere fles en andere speen (difrax, gebruiken nu avent) maar daar zat geen verschil in.

    Van onze eerste kan ik het mij ook nog herinneren dat ze snel dronk, van alles geprobeerd maar niets hielp.
    Nu ga ik dat ook niet doen, dan maar een fles sneller leeg dan anders....als ze verder goed slaapt/plast/ etc gewoon zo laten.
    Kan ook best zijn dat het over twee weken beter gaat.
     
  11. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Euh. Door de juiste speen te vinden en te gebruiken deed mijn dochter op die leeftijd echt 20min over haar fles. Was ook echt nodig, want anders was ze na haar fles echt onrustig (zoals je zelf ook aangeeft) en wou ze al heel snel opnieuw drinken om aan haar zuigbehoefte te voldoen. Waardoor ze dan weer te veel dronk, zoals TS aanhaalt. Dus de zoektocht naar de juiste speen is echt wel belangrijk hoor.
     
  12. EYA

    EYA Actief lid

    19 jan 2013
    389
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als het kind er zelf last van heeft, d.w.z. veel krampen/pijn etc, dan zou ik zeker kijken of een andere fles/speen beter helpt.

    Heeft het kindje er verder geen last van, dan zou je halverwege kunnen stoppen en verschonen en dan weer verder.

    Mijn dochter had ook een erg sterke zuigbehoefte, Difrax speen S was ook in 5 min. leeg. Zij had daarna erg veel last van krampen etc.
    Eerst avent geprobeerd, ging ook te snel. Vervolgens op Dr. Brown stand 1 speen overgestapt en toen kwam er pas wat meer rust in het drinken. Nog steeds geen 20 min. maar wel wat rustiger.

    Uiteindelijk bleek ze ook nog een verborgen reflux te hebben dus niet alle pijn/krampen kwamen van het te snel drinken van de fles maar na het overstappen op Dr. Brown werd het wel een stuk beter.
     
  13. Eden28

    Eden28 Fanatiek lid

    23 jun 2012
    1.623
    0
    0
    Ja hier kan het wel eens 20 minuten duren, dat is dan meer omdat ze andere dingen leuker vind en dus belabberd drinkt
     
  14. kwebbel86

    kwebbel86 Niet meer actief

    #14 kwebbel86, 8 jul 2013
    Laatst bewerkt door een moderator: 8 jul 2013
    Nou neem me niet kwalijk hoor dat ik begin te "stressen" over verborgen reflux !!!!! :x:x:x:x:x Je schrijft duidelijk dat je meer voeding aanbieden niet KAN. Dan ga ik er toch vanuit dat je op de max zit ???? Of ben ik gestoord..

    Ik bedoel: stel ze krijgt 7x90 dan is dat toch niet de max ??? Ja mss qua gewicht maar hallo ze is nog maar jong. Ophogen bij honger kan echt geen kwaad hoor, zolang je idd maar niet aan de liter zit.

    Laat maar, zal wel aan mij liggen. Succes.
     
  15. Justy

    Justy Fanatiek lid

    12 jul 2011
    3.548
    0
    0
    Ik zou haar de s speen adviseren en dan de voeding indikken met jhbpm. Dan doet ze langer over de fles en is ze verzadigder.
     
  16. proudmommy2013

    proudmommy2013 Niet meer actief

    Hier begin ook een slurper! Ik had ergens gelezen dat de losse verkoop spenen van difrax kleiner gaatje in de s speen hebben dan de originele speen die bij de fles geleverd wordt. En ja hoor! Ineens dronk siem 15 min...

    Er zijn ook spenen zonder gaatje. Je zou zelf met speld gewenste grootte in de speen prikken, daarna uitkoken...
     
  17. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Iedereen bedankt voor de reacties! Ik ben gister eens op zoek gegaan naar die difrax speen. En het werkte meteen, ze heeft ruim 15 min over 90 cc gedaan en was helemaal voldaan naar de fles, helemaal tevreden! Het is de hele dag prima gegaan met de flessen, ze vroeg niet meer naar meer voeding, ze moet nu echt wat moeite doen om de fles leeg te krijgen.

    Bedankt meiden!
     
  18. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
    Jeetje, heb geen woord gerept over reflux ;).. Heb zelf jammer genoeg een kindje gehad met verborgen reflux en koemelkallergie, dus ik heb wel een klein beetje inzicht mocht het daarop lijken.. Maar ze slurpt gewoon zo hard aan de fles dat ze op het einde niet voldaan genoeg is, maar we hebben inmiddels een andere speen gevonden wat werkt!

    Ze zit nu op 7x90 cc per dag, maar doordat ze zoveel vroeg naar meer zat ze op 2x90 en 5x120, vandaar de max waar ik over sprak.. Met deze warme dagen krijgt ze tussendoor ook wat water, dus richting de liter zit je zo dan.

    Maar in elk geval bedankt voor het meedenken!
     
  19. piccolina

    piccolina VIP lid

    5 mrt 2012
    7.199
    5
    0
    Goed dat het werkt!!
     
  20. kwebbel86

    kwebbel86 Niet meer actief

    whaha t zal de hitte wel zijn denk ik. Sorry iig :):) en fijn dat het nu werkt!! :p
     

Deel Deze Pagina