Oktober 2013

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door wensmamaa, 26 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pinokkio89

    Pinokkio89 Niet meer actief

    Thnx..

    Was wel heeeeeeel nieuwsgierig hoe zijn snuutje eruit zou zien, maar hij liet alleen z'n pieleke in beeld zien :p Hij lag helemaal tegen de placenta aan.. Was een beetje misvormd beeld haha.. Ik moest springen, rondje lopen, ff half uurtje wachten, wiebelen met m'n buik.. Maar hij sliep lekker verder :p Heerlijk ventje haha..
     
  2. Humpy dumpy

    Humpy dumpy Actief lid

    5 feb 2013
    410
    0
    0
    leerkracht
    Drenthe
    De uitslag van de bloedtest gedeeltelijk terug gekregen. Ijzer is prima maar suiker na het drankje te hoog. Ervoor was hij mooi. wel een enorme teleurstelling. Vooral dat ik nu bij vk weg moet. Morgen middag meteen naar ziekenhuis voor gesprek met oa diabetes verpleegkundige en gyn. Medicatie is nog niet nodig.. Baal er echt wel van, heb t uiteindelijk ook niet droog gehouden..stomme hormonen!:(
    Resusfactor duurt nog even voor daar de uitslag van binnen is..Hoop de m'n placenta inmiddels omhooggeschoven is..
    Een fijne dag met n raar randje..
     
  3. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Wat vervelend humpty ...
     
  4. DDdebje

    DDdebje Actief lid

    10 feb 2013
    172
    0
    0
    NULL
    Zuidlaren
    @ humpy dumpy

    Wat vervelend nieuws. Loopt het anders dan verwacht, ik zou het dan ook niet droog houden. Gelukkig hoef je nog geen medicijnen
     
  5. Thauma

    Thauma Fanatiek lid

    14 sep 2011
    2.127
    1
    36
    NULL
    NULL
    Wat is nou eigenlijk het nut van die suikertest met het glucosedrankje? Ik bedoel... ze meten dan voor en na die zoete troep. Maar (ik spreek even voor mezelf) ik neem helemaal niet van die hoeveelheden zoete troep. Meet je dan niet alleen een waarde in een situatie die je toch niet meemaakt?

    Persoonlijk maakt het me weinig uit wat mijn lichaam doet na een kilo suiker... :p
     
  6. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    19 nov 2010
    2.066
    0
    36
    Morgen dames,

    Humpty wat vervelend voor je, dat is ene hele teleurstelling...

    Ik zou vandaag gewoon een vingerprik krijgen voor mijn suiker... maar was even vergeten dat ik nuchter moest zijn... Dus na brood, banaan en zelfs snoep hebben we dat maar uitgesteld :p

    De verdere controle was gelukkig goed, de buik was iets groot, maar niet erg. Hartslag was mooi en regelmatig.

    Pinokkio wat een eigenwijsje! :)
     
  7. Thauma

    Thauma Fanatiek lid

    14 sep 2011
    2.127
    1
    36
    NULL
    NULL
    Pff.. net de kleertjes in de kast gelegd. We hebben al best veel eigenlijk :)
    Maar jeetje wat vind ik het moeilijk om leuke jongenskleren te vinden! Voor echt de kleine baby'tjes gaat het nog wel, maar zodra het echt jongenskleren worden... Ik was van de week bij een vriendin die haar spulletjes ging wegdoen, omdat haar zoontje inmiddels te groot was geworden. Maar eerlijk, ik vind er niets aan, die broekjes, bloesjes, t-shirtes met auto's, voetbal, baseball, trekkers etc.

    Waar halen jullie leuke jongenskleertjes vandaan?
     
  8. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Gewoon van marktplaats :p
    Maar ik ben dan ook totaal niet kieskeurig :p
     
  9. Humpy dumpy

    Humpy dumpy Actief lid

    5 feb 2013
    410
    0
    0
    leerkracht
    Drenthe
    Thauma, ik vind ook niet veel bijzonders...heb me d'r maar bij neer gelegd..
    Het suikerdrankje laat zien hoe je lijf omgaat met suikers, ik ben ook geen zoete kauw. Maar grote porties gewoon eten met koolhydraten geven ook veel suikers af. Dus brood pasta en aardappelen ed. Geven hetzelfde effect als snoep.. Mag dus ook niet meer te veel in een keer eten maar kleine porties over de dag. Anders schommelt het te veel.. En dan natuurlijk zo min mogelijk suiker eten..
    Het suikerdrankje is makkelijker weg te krijgen dan een bord vol eten. Zie t al voor me. Je vol eten in zo'n kamertje..;)
    Ik heb er zelf geen last van verder maar ja alles voor t kindje hè. De echo wees uit dat ie een week voor licht in de groei. Helemaal bovenin de curve zit hij..dus dat houden ze nu ook in de gaten. Het is nog de vraag of ie t van de suiker heeft of genetisch..ik ben zelf 1,93 m en manlief 2,03m dus ja....:p
     
  10. Mellebel

    Mellebel Bekend lid

    20 jan 2013
    536
    6
    18
    Hoi meiden!


    Ik zou me ook graag willen melden bij dit topic.. als dat nog kan ;)
    Mijn naam is Melanie, 25 jaar.. en ik ben nu 26+3 weken zwanger van ons eerste kind.. (een jongen) .. 13-10-13 is mijn uitgerekende datum..En k zou graag thuis willen bevallen :)

    Liefs
     
  11. anjamones

    anjamones Fanatiek lid

    14 jul 2012
    1.099
    0
    0
    werkzoekende
    Drenthe
    @humpy, lieve schat, dat hele suikergedoe stelt niks voor joh ;) Dit is mijn 2de zwangerschap met zwangerschapsdiabetes. In deze zwangerschap spuit ik al vanaf de 11de week insuline. Je kunt ook altijd komen mee kletsen in het topic "glucose meten ivm zwangerschapsdiabetes" Of je mag me natuurlijk ook prive aanspreken :)

    @jongenskleding, nou uhmz... het meeste haal ik eerlijk gezegd bij de zeeman, wibra, c&a, ten hoor of h&m weg. Niet duur, zit leuk spul tussen (niet altijd)

    Hier vandaag controle bij de internist gehad (ivm zwangerschapsdiabetes) Mijn suikers zijn vrij stabiel, gemiddelde is zelfs een puntje omlaag gegaan. proud of myself ;) verdere bloed waardes waren ook prima :D
     
  12. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    @Pinokkio, die olifant is ook heel leuk. Heel knap gedaan!

    @Mellebel, welkom, mooie datum :)

    @Humpy, wat vervelend. Dat zijn dingen waar je niet mee bezig wilt zijn. Maar het is beter dat ze het in de gaten hebben en je kunnen helpen.

    @Anja, wat fijn dat je waardes zo goed zijn :)

    Vandaag intake met de kraamzorg gehad. Het was een aardige consulente en ik kreeg veel informatie. Ik krijg het standaard aantal uren. Dat betekent dat ik recht heb op zes uur per dag. Dat vind ik best veel. Ik heb geen idee wat ze allemaal moet doen in die tijd (behalve de zaken die in het dossier staan). We zien wel of er echt zoveel nodig is hihi. Het ligt natuurlijk ook aan hoe mobiel ik ben na de bevalling. Er lopen hier geen jonge kinderen rond en mijn moeder is er ook om te helpen. Het lijkt me dat na een paar uur alle klussen wel zijn gedaan.
     
  13. anjamones

    anjamones Fanatiek lid

    14 jul 2012
    1.099
    0
    0
    werkzoekende
    Drenthe
    @ikapika.. die uren zijn ze druk bezig hoor ;) ze poetsen elke dag de douche en toilet. Stofzuigen en dweilen ook. Verder tussendoor alle controles, hun formulieren invullen. Daarnaast nog zorgen voor de lunch en alle tussendoortjes :D En af en toe nog een eigen pauze.
     
  14. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Hihi ons appartement is ook niet zo groot dat er veel te stofzuigen en te poetsen valt :D
    Nu poets ik ook niet alles dagelijks, maar we werken ook nog allebei fulltime. Dus ja echt rommelig wordt het niet.
     
  15. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    11 nov 2012
    3.720
    90
    48
    Almere
    @ddebje ja hier ook al af en toe een drupje, heel apart:p. Ik hoop dat die steken niks ernstigs zijn!

    @anjamones fijn dat het goed gaat ondanks de kwaaltjes:)! Ook lekker dat je controle goed was:).

    @humpydumpy vervelend dat de uitslag niet helemaal goedjes, maar ik zou me niet te druk maken hoor! Meestal valt het wel mee:)!

    @thauma ik heb het precies andersom, ik vind meisjeskleding die niet heel tuttig is juist lastig, jongensdingen zie ik genoeg, echt overal:p.

    @pinokkio wat vervelend dat je ventje niet meewerkte maar nu mag je nog een keer spieken en dat is dan wel weer leuk:D.

    @ikapika ik heb ook veel uren en hoef niks zelf te betalen dus neem lekker alles en stuur d'r naar hui als het wel goed gaat. Je weet inderdaad niet hoe je je voelt en hoe nodig het is dus vandaar dat ik het zo doe:).

    @mellebel welkom:D!

    Hier gaat het verder goed, weinig te vertellen. De eerste striae is zichtbaar dus dat is minder:(. Nouja het is voor een goed doel en alleen op m'n borsten dus hopen dat het daar bij blijft.
     
  16. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Hier hoefden ze niets te doen behalve de kleine smorgens overnemen zodat ik even kon gaan slapen. Was snachts namelijk continu wakker. Kon ik effe rusten. Verder deden we alles zelf. Ze kwam van 9 tot 13 ongeveer. Vond dat wel genoeg. Heb niet alle uren opgemaakt
     
  17. BibiQ

    BibiQ Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.802
    541
    113
    Vrouw
    Utrecht
    Ha dames,

    Ik kom te pas en te onpas ff tussendoor een post droppen. Moet eerlijk zeggen dat ik de puf niet heb om echt overal op te reageren. Hou het ook allemaal niet meer bij na mn werk zijn jullie alweer 3 pagina's verder hihi!

    Mellebel welkom!

    Thauma ik vind het heel herkenbaar hoor, kan ook niet echt mijn smaak jongenskleding vinden. En dat terwijl ik vroeger voor mijn neefje de leukste outfits zag en kocht! ( jaartje of 12 geleden inmiddels hihi!)
    Hoop maar dat de winter collectie wat leuker is.

    Zelfs H&M voldoet niet op dit moment aan mijn smaak. Heb dan eigenlijk ook nog niks gekocht. Wel al geboortepakje uitgekozen, die heeft ie van zijn tante gekregen. Maat 56 zou dat goed zijn? Ik haal voor alle zekerheid nog een pakje in een maatje kleine denk ik of is dat niet nodig denken jullie?
    Heb ook nog geen out fit om uit het ZH mee naar huis te gaan. Maar goed moet eigenlijk nog best veel dus wie weet komt het nog.

    Zijn jullie ook weer moeier aan het worden? Ik sinds 2 weken wel weer en mn buik lijkt deze week ook weer te groeien en ik heb het vermoeden een blaasontsteking te hebben dus maandag maar even langs de HA om te laten testen. Verder ontzettend last van maagzuur en heb vandaag echt buikpijn maar dat kan weer aan e slechte stoelgang liggen. Zo dat was het geklaag weer even.

    Verder geniet ik lekker van alle bewegingen en druk miet kinderopvang regelen enzo. Wie gaat er gebruik maken van ouderschapsverlof?Ik ben de opties aan het afwegen. Maar sta er strax alleen voor en wil ook van mn kindje genieten en leuke dingen kunnen blijven doen en het scheelt toch best wat per maand.

    Zo dat was mijn bliksem bezoek!
    Fijne avond!
     
  18. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    21 okt 2012
    5.073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    @BibiQ, ik ga over een half dagje ouderschapsverlof nemen. Dat wordt standaard de woensdag.
     
  19. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    11 nov 2012
    3.720
    90
    48
    Almere
    @bibiq ik heb na m'n verlof nog geen baan dus ik neem geen ouderschapsverlof op. Manlief ook niet.
     
  20. BibiQ

    BibiQ Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.802
    541
    113
    Vrouw
    Utrecht
    Ohw Nichelle wat lekker aan de ene kant en aan de andere kant ook niet.
    Ik zou ook wel weer aan het werk willen na de geboorte om even niet met de luiers enzo bezig te zijn en grown up gesprekken te kunnen voeren. Aan de andere kant lijkt het me ook heel moeilijk om mn kleintje strax achter te laten.

    Ikapika over een half dagje al?! Ik wist niet dat dat kon al voor je uitgerekend bent.
     

Deel Deze Pagina