jou spookverhaal

Discussie in 'De lounge' gestart door DarkAngel25, 8 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Ja maar dit zeg je toch ook niet gewoon zo even tussendoor zeg!!!!!
     
  2. Valerosa

    Valerosa Lid

    23 feb 2012
    56
    0
    6
    noord holland
    ik zou in eerste instantie sceptisch zijn,maar zeker bereid om te luisteren wie weet haal je er iets belangrijks uit en anders was t een mooie les hihi
     
  3. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    12 mei 2010
    1.335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)

    Nee eens. Echt belachelijk. Vriendin is erg nuchter maar ik krijg daar de kriebels van. Normaal zou ik denken die zuigt het uit haar duim maar door de dingen die ze ervoor vertelde zit ik er al 10 jaar aan te denken inmiddels...
     
  4. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Ja dat bedoel ik. Onbewust blijft je dit gewoon bij hoor, haar misschien ook wel. Dit vind ik echt gewoon respectloos!!
     
  5. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Blemma: over het algemeen voel je wel aan of iemand er voor openstaat, maar niet altijd.
    Ik loop er steeds vaker tegen aan. Help al ruim tien jaar mensen, maar het overkomt me nu ook wel als ik even lekker met de kinderen weg ben. Ik vind het lastig..kan me prima afsluiten, maar hou niet alles tegen.

    Anitaaa: dat vind ik heel erg om te lezen, ten eerste vind ik dat niet bepaald subtiel ;) ten tweede is dat niet aan jou om te vertellen, als je dat al doorkrijgt..een zuiver paragnost of medium weet dat. Heel erg.
     
  6. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Weet je iemand die bepaalde gaves heeft mag dit sowieso nooit zeggen ook niet als die persoon er zelf om vraagt. Snap ook niet waarom die vrouw dat toen gedaan heeft. Ik zou dan al die jaren alleen maar aan die 48 gaan denken met angst ed. en de vraag is of het wel waar is.
     
  7. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    12 mei 2010
    1.335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)
    Dat is precies hetgeen wat ik nu al zolang doe en denk ook al die jaartjes nog zal doen tot ze 49 is. Ik snap sowieso niet waarom je iemand zo de stuipen op het lijf moet jagen. Als dat hetgeen is wat je doorkrijgt prima maar iemand anders kan er wel naar gaan leven.
     
  8. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Onbegrijpelijk. Van haar dan, niet van je vriendin uiteraard.
     
  9. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Haha :)
     
  10. Blemma

    Blemma Fanatiek lid

    11 mrt 2013
    2.472
    16
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige in de wijk
    Kijk dat zijn nou de dingen die ik niet hoef te weten!

    Maare als je ziet dat ik zwanger ben of binnen kort zwanger raak hoor ik het graag :p
     
  11. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    @allwoman ik zou het wel kunnen waarderen.. omdat ik er heilig van overtuigd ben dat mijn moeder mij nog steeds in de gaten houd. ze is nu ongeveer 4,5 jaar geleden overleden en ik weet ook zeker dat zij nu voor ons * mag zorgen
     
  12. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Brrr ben maar gestopt met lezen, ondanks dat ik zelf genoeg hem meegemaakt hebben sommige verhalen hier me bang gemaakt :D (slaapt met licht aan vanavond)
     
  13. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Liesje: fijn te lezen, jij staat er dus ook voor open, mede door je eigen ervaringen.
     
  14. liesje88

    liesje88 Fanatiek lid

    4 jun 2012
    2.148
    0
    0
    Drenhte
    ja ik sta er ook zeker voor open.. als heb ik me de eerste keer met zo'n ervaring me het leplazerus(?) geschrokken.
    had n bezoekje gehad van mn oma en dat merkte ik toen ik ineens haar afwezigheid opmerkte..
    en nu praat ik nog regelmatig tegen mijn moeder..
    maar een enge film zoals enkele die hier genoemd zijn is niks voor mij dan ben ik echt een aantal dagen onrustig omdat ik er echt van overtuigd ben dat je niet met dit soort dingen moet gaan klooien..
     
  15. beauty2012

    beauty2012 Fanatiek lid

    4 mei 2012
    3.184
    16
    38
    Dat ben ik met je eens! Dit soort dingen lijken heel boeiend en spannend maar pas op dat je je er niet teveel mee bezighoud want zo onschuldig is het echt niet. Er zijn ervaringen van mensen die doordat ze er zoveel mee bezig waren last kregen van bepaalde machten...

    Dat vind ik ook van die paranormale films, die kijk ik niet omdat ik het te ver vind gaan. Laat het bovennatuurlijke gewoon met rust dan heb je zelf ook rust.
    Maar dat is mijn mening;)
     
  16. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.862
    0
    36

    Iehhhhh dat 2e heb ik ook, ik kan dan ook vaak niet meer bewegen .
    Pas lag ik te slapen , met mijn zoontje in bed vl was op werk . Ik wou bewegen maar het kon niet ik raakte zwaar in paniek ik kon wel me ogen op een mini kiertje doen en zag iemand in de hoek staan . Daarna leek het alsof ik over het bed werd geslingerd gelukkig kon ik na even weer bewegen . Is niet echt zo dat er iemand stond en ook niet dat ik door jet bed werd geslingerd dat schijnt met slaapverlamming gewoon zo te lijken .
     
  17. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.862
    0
    36
    Ik denk wel dat je wil je zo iets zelf veroorzaken je er op een vervelende manier mee bezig moet houden zoals oproepen enzo .
    Ik hou me er wel mee bezig meer omdat ik gewoon bang ben .
    Haha hoop niet dat dat ook telt want verder wil ik niks te maken hebben met die wereld . Voorlopig nog niet ;) .
     
  18. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Helemaal eens, als je het hebt over dingen als glaasje draaien,ouija bord etc. maar wanneer je ermee geboren bent werkt dat niet altijd zo..
    Je kunt proberen te ontkennen, maar als dat niet werkt is het accepteren en er mee om leren gaan. Het is een gebied met vele gradaties en vele vlakken, het maakt al een groot verschil vanuit welke intentie je ermee werkt en hoe je dat uitdraagt. Maar ook dat is slechts mijn persoonlijke mening .. :)
     
  19. beauty2012

    beauty2012 Fanatiek lid

    4 mei 2012
    3.184
    16
    38
    Ik heb trouwens een voorbeeld van een gezin dat er last van kreeg.
    Ik ken het gezin niet persoonlijk en heb het weer gehoord van een tante van mij dus ik weet niet in hoeverre die mensen ermee bezig waren. Maar zij hadden dus een baby van een paar maanden oud die nog niet kon praten. Alleen als hij 's avonds op bed ging of 's nachts dan stond hij rechtop in zijn bedje en kraamde de meest heftige vloeken eruit:$
    De ouders wisten niet hoe hij hieraan kwam want zelf vloekten ze niet.
    Zij hebben toen iemand in hun huis laten komen die de geesten moest 'verjagen' ofzo:(

    Nou ik krijg er echt de rillingen van...
     
  20. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Oeh valt me er nog eentje in die ik persoonlijk behoorlijk heftig vond. Raar dat me die niet eerder inviel, maar ik ben dan ook raar whahaha.

    Ook in Engeland bij mijn zus op het werk daar. Dat was dus in een oud kasteel, en dan bedoel ik ook oud. Echt met zo'n oprijlaan waar je 10 minuten over moet lopen en dat dat ding daar dan opdoemt. Op zich al heel indrukwekkend.

    Maar goed, wij liepen dus die oprijlaan op, niks aan het handje, genieten van de omgeving. We zijn nog geen 2 meter verder, krijg ik opeens een slag tegen mijn borstkas, niet normaal hoe hard. Ik kreeg spontaan helemaal geen lucht meer. (mijn zus zei verder niks behalve bezorgdheid want ze wilde iets uittesten vertelde ze later). Gevoel trok uiteindelijk weg en wij verder naar dat kasteel. Ben de hele tijd onrustig en opgejaagd geweest, niet begrijpende waarom.
    En toen liep ik een kamertje binnen.......................en was kalm, echt heel kalm. Alles viel op zijn plek om een of andere reden.
    Mijn zus zag dit en vertelde me het volgende: De laatste bewoners voor het kantoor werd (zo'n 5 jaar)hadden een zoon. Deze zoon was dus aan het begin van de oprijlaan geraakt door een bus en is ter plekke overleden. De kamer waar ik rust vond was zijn slaapkamer......

    Daarom vertelde mijn zus mij dus niks. Ze kende het verhaal, maar wilde gewoon kijken of ik iets zou meemaken. Thanks voor de heads up he.....Van de andere kant ook wel vrede mee, want dit gevoel kwam echt helemaal van mij uit en niet vanuit fantasie oid.
     

Deel Deze Pagina