Ik weet t niet, nu met vakanties wel zei ze.. Maar wij gaan naar een zkh in Tilburg, mss s dat bij jullie anders.. Ik las het ja, van jullie huisarts, echt super baLen! Zet je eindelijk de stap, krijg je dit.. Ik zit ook bij een andere huisarts als die van mezelf, zij werkt daar alleen op donderdag, maar ik heb niet zo'n goede band met mn eigen ha, en ik vond het nu toch ook wel fijn da t een vrouw was, heb daar nou toch al een paar keer op de bank gelegen.. Succes meis! Misschien een geluksronde en is t allemaal niet eens meer nodig!
Die irritante vakanties ook! Ik baalde er inderdaad van, was zo blij eindelijk te bellen... Maar goed, misschien moest het wel zo zijn inderdaad Ik hoop dat jullie snel resultaat hebben meis!
Bij mij was de HSG ook heel pijnlijk, heb heel de boel bij elkaar geroepen/geweend... Ook hier niets te vinden, bij mij alles ok, man ook, zaad iets minder maar zeker goed genoeg. Wij hebben 4 IUI's gehad en ook daar lukte het niet, overgestapt op IVF en de 1ste maal zwanger. Juni 2012 hadden wij onze eerste afspraak en eind januari zwanger. Je moet echt geduld hebben met al die onderzoeken enzo hé, kan allemaal lang duren. Ben jij trouwens nog natuulijk aan het proberen? Of doen jullie IUI/IVF?
Trouwens, als ze aanraden om een hysteroscopie te doen, zeker DOEN! Mijn specialist heeft toen aangehaald dat na een hysteroscopie de kans op zwangerschap met 50% stijgt omdat alles dan echt heel proper is. Ik was de maand erna zwanger...
kimmetje wij zijn vorig jaar nov bij de gyn terecht gekomen en tot eind jan hebben ze cuclus gevolgd enz enz wij zouden inprincipe in sept als de 2 jaar om zijn voor iui in aanmerking komen maar voor ons gevoel komt er dan teveel druk op te liggen,wij gingen ook na gyn om te kijken of onze wens reeel is of niet en dat is het wij hebben besloten om op de natuurlijke manier zwanger te willen worden zonder hulp,hopelijk lukt t en anders houd t op dit heeft mede als rede dat ik ontzettend migraine patient bent en sinds ik geen ac meer gebruikt mijn migraine nihil is geworden en ze weten niet welke uitwerking al die medicijnen die je moet gebruiken/spuiten bij iui en ivf op migraine heeft dus t is ook te groot risico voor ons jij in ieder geval gefeliciteerd
Ha misty, ik had ook die antistoffen. Heb een fertiloscopie gehad en daaruit bleek helaas dat mijn eileider aan de linkerkant vrijwel dicht zit Dat onderzoek was even niet prettig ( de prikken in je ladieparts). Verder heb ik het niet als erg vervelend ervaren. Naderhand was ik snel weer fit en in orde, maar naast mij lag een dame die eg slecht reageerde op het roesje. Krijg je een hsg? Jij ook veel succes!
Sanne, nog gefeliciteerd! Fijn dat je niet in de mmm hoeft! Andere meiden, veel succes! Eerste afspraak valt mee, maar dan is het afwachten hoe verder. En dat verschilt natuurlijk per persoon. Bij ons is vriendlief helemaal oke, mijn linkereileider zit praktisch dicht en ik heb meestal links mijn eisprong Nu tot na de zomer zelf proberen en dan toch aan de iui, want ik word er helaas niet jonger op Denk dat het dan pas allemaal echt begint voor ons. Balen dat een aantal nog zo lang moet wachten op de afspraak. Geniet van het mooie weer, vier vakantie en dan komt de afspraak vast heel snel!
Oh ok. Ik persoonlijk vind de behandelingen niet erg zwaar. Ok, je bent er meer mee bezig maar onze wens was zo groot dat dat allemaal vanzelf ging. Maar dat moet iedereen voor zich bepalen natuurlijk. Ik ben ook migraine patient en de medicatie heeft niets van nadelen gehad hierop. Sinds ik zwanger ben heb ik zelfs geen hoofdpijn meer. Succes, ik hoop dat het jullie toch snel mag lukken!