heel even een vraagje... wilde even wat ervaring uitwisselen over gebruik van de nutramigen aa of de gewone. onze zoon is bijna 8 maanden en drinkt steeds slechter de nutramigen aa. Hij krijgt volle bijvoeding ivm reflux. En dit gaat super, daardoor spuugt hij veeeel minder bijna niet. Het enigste wat hij nog steeds spuugt is zijn melk. Ook krijgt hij nog steeds een nachtvoeding want hij raakt niet verzadigd van zijn melk. Hoelang hebben jullie nutramigen gebruikt?? en naar welke voeding overgestapt na de nutramigen?? ik hoor graag hoe dit verliep. alvast bedankt, en tips zijn welkom....
oja voordat er en tip gegeven wordt van pap in zijn fles... dat krijgt hij al maar dat doet niets helaas, en slaapt er zelfs slechter door.
Mijn oudste had normale nutramigen. Gebruik je voor het spugen jbpm? Anders kun je dat alsnog doen. Pap wordt weer dun in de maag dus is ivm spugen minder gunstig. Ik heb tot 1 jaar nutramigen gebruikt. Hierna yoghurt geprobeerd (advies ka) en dat ging goed. Dus erna gewone melk geprobeerd en dat ging ook goed, dus hij had geen kea meer. Erna mocht hij alles. Je kunt proberen of hij overdag meer eet/drinkt ivm de nachtvoeding, maar misschien heeft hij het gewoon echt nodig. Na 1 jaar kun je evt overgaan op soyamelk, mocht de kea nog niet over zijn.
Ons zoontje dronk zijn nutramigen ook super slecht, ook nutramigen aa wou hij niet drinken. Zijn toen in overleg met de ka en dietiste met 6 maanden al overgegaan op soja melk. En hij doet het nu super goed. Maargoed, dat is wel een uitzondering denk ik want soja melk doen ze doorgaans idd niet voor het jaar.... Ons zoontje ging trouwens ook pas doorslapen toen hij voldoende bijvoeding kreeg. Weet niet hoeveel jullie zoontje eet, maar misschien kun je daar ook nog eens naar kijken? Succes!
Hier bijna 4 maanden gebruikt, en nu niet meer nodig. Hij heeft het altijd prima geaccepteerd en geen problemen gehad. Hij had de gewone trouwens.
Onze oudste kreeg BV, dus was een iets ander verhaal, maar voor de dagen dat ze bij de gastouder en bij papa thuis was, als ik werkte, kreeg ze vanaf 1 jaar rijstemelk. Sojamelk kreeg ze toen namelijk nog buikkrampen van en spuugde ze toen ook nog wel eens van, dus eerst rijstemelk. Vanaf 14-15 maanden verdroeg ze sojamelk wel en is ze dat gaan drinken. Jongste krijgt de gewone nutramigen en verdraagt nog geen soja. Die houd ik denk ik gewoon op de nutramigen zolang soja nog niet gaat, omdat rijstemelk echt geen alternatief is voor de nutramigen. Bij de oudste was dat voor 1 melkmoment voor 3 dagen in de week, naast de BV die ze kreeg, (ik op dieet), en hoefden we niet op de voedingsstoffen te letten voor die 3 bekertjes per week, maar voor de jongste ligt dat anders, dus die gaat gewoon nutramigen krijgen totdat sojamelk wel gaat, als het aan mij ligt.
Niet doorslapen bij 8 maanden is heel normaal hoor, hoeft echt niet aan de voeding te liggen. Caitlyn (mu 9,5 maand) slaapt ook nog niet door en onze oudste is dat pas met 23 maanden gaan doen. De ervaring is hier dat kids met medische problemen er sowieso wat langer over doen... helaas voor de ouders