Mja, zijn volgende zaadstalen waren altijd goed (niet perfect), maar weet niet of het daar mee te maken had. Naar het schijnt zou het wel iets helpen. Heb je al HCG en hysteroscopie gekregen?
Hier ook het zelfde verhaal. Morfologie was maar 2% , 2 keer een onderzoek gedaan. De 2e was wel iets beter dan de 1e onderzoek. Sperma verandert om de 3 maanden, ze zullen vast ook wel zeggen dat je man/vriend over 3 maanden opnieuw een onderzoek moet doen. Wij hadden de hoop al opgegeven, heb inmiddels 3 miskramen achter de rug met 1tot4 weken, waarvan nu 1 nog steeds zwanger gelukkig. Je hoeft er maar 1 te hebben om zwanger te raken! Oh ja; ons werd verteld dat ziekte, alcohol en roken een rol speelt bij het verslechteren van zaad.
Jaa hij is ook gelijk gestopt met roken,Of dat te laat voor is geen idee??! Ohh wat fijn dat je zwanger bent gefeliciteerd! Was het natuurlijk? Is het niet zo van als het eerste potje niet goed was dat over 6 weken zelfde verhaal is? Ik vind het echt klote ik wil zo graag zwanger worden
Ik bedoel natuurlijk een HSG (foto van de baarmoeder, is vrij pijnlijk) en de hysteroscopie is met een cameraatje dat ze binnen in je baarmoeder gaan kijken, dit deed bij mij absoluut geen pijn. Ook bloedafnames om eventuele genetische problemen te achterhalen...
Mijn man had steeds heel erg verschillende staaltjes. 6 weken tussen kan een héél verschil maken. Al moet je natuurlijk ook bedenken dat een heel slecht staaltje niet ineens naar superzaad zal gaan hé, maar het kan wel een heel pak beter worden.
een vriendin van mij heeft dit ook gehad met haar man, bij hem waren slechts enkele slechte zaadjes gevonden. ze hebben 2x icsi gehad in Nederland waarvan 2 eindigde in een miskraam, heel verdrietig. Toen heeft hij in Düsseldorf een tese behandeling gehad en nog een paar andere technieken die je in Nederland niet hebt en nu hebben ze inmiddels een zoon van ruim 2jaar, het kan dus wel gewoon, ik hoop van harte dat het gaat lukken en hopelijk geeft dit je een beetje moed.
hoi hier geen ervaring met slecht zaad maar er zijn vitaminen die goed zijn voor het zaad. vitamine c en ik denk ook ace, zink en selenium. Je moet maar eens googlen.
Neee, hij is absoluut niet gestopt met roken, daarin tegen hij is meer gaan roken door de stress eromheen. Af en toe een biertje Bij ons moesten we over 3 maanden de test nog een keer herhalen en die was ietsjes beter. Sperma ververst zich om de 3 maanden , dus daarom houden ze zich er aan. Mijn man is ook nog een tijdje 2 weken enorm ziek geweest (buikgriep). Dus wij hebben best geluk Maar niet de moed opgeven hoor positief blijven denken !!
bij de kruidvat verkopen ze een vitamine pil die selenium en zink combineert, die kan hij gaan gebruiken 2x daags. Een foliumzuur tabletje wordt ook wel eens aangeraden. verder stoppen met roken/alcohol en geen strak zittende onderbroeken meer en niet naar sauna of warm bad of bijv lang de laptop op schoot hebben, dit zijn enkele tips, wellicht heb je er wat aan.
Heey thnx voor tip,maar was na apotheek geweest heb beetje uitgelegd en ze zei dat niet zo was.Ze zei is alleen vitamine helpt niet perse de zaad.