Nou Lief, hier een Zeeuwse reactie Ik woon in de buurt van Goes! Ben 23, heb een dochter van 8 maanden. Je mag me PBen bij nieuwsgierigheid haha!
Inderdaad wat een overtrokken reactie over de mazelen! Maar.. Ik woon in Zierikzee! Alleen nog geen rondhuppelend kindje!
Vele mensen die zelfde meemaken mbt vriendinnen "kwijtraken" zodra je kids heb en die vriendinnen (nog) niet Zouden wij ook zo zijn als vriendinnen eerder kids hadden dan ons?
Misschien gaat het niet eens zo bewust. Maar groei je gewoon uit elkaar omdat je toch een heel ander leven gaat leiden. Andersom hoor je ook vaak: dat mensen met kleine kids nooit meer iets willen/gaan doen en liefst alleen maar thuis zitten... Hier ook weinig vriendinnen met kleine kids... Uit de buurt van Nijmegen!
Ik heb ook dat probleem, geen vriendinnen... Dat komt omdat ik 2 jaar terug ben verhuisd naar rotterdam. Ik ben 20 jaar, getrouwd en zwanger. Op mijn werk heb ik leuke collega's waar ik goed mee overweg kan, maar ik sta totaal anders in het leven. Ik vind het wel jammer hoor, dat ik niet ff iemand kan opbellen om even langs te gaan of een terrasje pakken. Heb wel de familie van mijn man... Maar hun zijn turks en ik kan het goed met hun vinden maar dat is toch anders dan eigen vriendinnen.
Wat een leuk topic meiden, ik woon in Enkhuizen en zoek ook zeker gezellige meiden om contact mee te hebben en voor me kleine man. Als je hier in de buurt woont, let me know!!!
Ik ken het probleem! Ik woon op Goeree-Overflakkee, pas 5 jaar en ik ken hier ook niemand met kinderen. Mijn vriendinnen wonen allemaal rondom rotterdam en hebben geen kinderen. Best eenzaam soms... Zijn hier toevallig meiden van "het eiland"?
Wat leuk als jullie zo misschien contacten kunnen opdoen! Ik heb het geluk ongeveer vijf jaar nu in een nieuwbouwhuis te wonen en dus heel veel mama's met kindjes nu. Ik las gisteren in een tijdschrift over Mijn Mama's Club - Voor mama's met kinderen in de leeftijd t/m 12 jaar! misschien kunnen jullie daar ook nog kijken
Ik heb leuke contacten op gedaan toen onze oudste naar de peuterspeelzaal ging. Ik verwacht dat dit nog meer gaat worden als hij naar de basisschool gaat.
Oké.... na lang twijfelen zet ik hier ook de stap om een oproepje te doen Ik kan ook wel een paar vriendinnen met kleine kinderen gebruiken... Dus.... (omgeving) V.eghel met kindje(s) ronde de 2,5 jaar? Roept u maarrrr!